Мами в Италия 7

  • 15 174
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
добро утро и честит ви ден на Ботев,
второ честит ви ден на италианската република
поводи има само да ви се празнува  Grinning явно в триест всички закусват с бухтички и нашето менЮ е същото като на Зайчето  Wink
за копъра докато не си го развъдите търсите по пазара финокио,това за ядене което е  Mr. Green да има и малко останали стръкчета зеленко по края,обирате ги хитро и ето ви малко копър  Wink нали самото финокио е гръдката на копъра май че  Thinking
приятна почивка  Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 3 425
Добро утро и от нас!

Честити празници:)Гледам парада по Рай1

При нас снощи имаше гръмотевична буря и сега е хладно!

Поканила съм нов член на групата...дано скоро се регистрира и ни се представи     newsm51

За копъра и аз така правя,но не ми липсва особено,а чубрицата си я нося от БГ:)

Леля ни, вземи го здавай тоз изпит и да ти се маха от главата!
Апропозито за активията...как сме с киселото мляко с домат и ягода   #Crazy

Азз съм с 2-3 кафета на ден...сутрин и следобед,а и пия HAG безкофеиново!

Лек ден  Two Hearts


# 272
  • Мнения: 2 804

нали самото финокио е гръдката на копъра май че  Thinking
 Heart Eyes
E не е ли или само си мисля ,че е грудката на анасона! newsm78

# 273
  • Мнения: 3 425
Finnocchio=fennel(англ.)=копър  Flutter

# 274
  • Мнения: 764
Здравейте,мами и 4естити ви празници на вси4ки  bouquet
Аз да ви се похваля фре4и триколори летяха днес над нас и си ги гледах от терасата,голям кеф Laughing

# 275
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Хелоу на всички и от мен днеска Laughing
Честит 2-ри юни bg
Тука в Бг-то е хипер гадно да ви се оплача Close първо цяла нощ плюща един такъв дъжд, с гръм и мълнии и вички там екстри ooooh! с 2 думи-всемирен потоп...После сутринта беше хипер студено...я имаше 7-8 градуса аз като тръгвах на работа....после пак се изля потоп, а сега моля ви се чак слънце грейна..инкредибиле Thinking времето съвсем се обърка...
Кала като казваш за комбинациятя домат и ягода аз гледах за тая гняс реклама, че е на йомо..ужас ooooh! Sick само като си помисля ми се отяжда по принцип..иначе аз си папам активия с мюсли и ягоди  Party Peace
Иначе по въпроса за копъра и другите там треви (аз по принцип не ям изобщо) гмай най-добрия начин да получите нещо свястно и истинско е от Бг-то, по възможност от градината на баба или някоя друга роднина.. Thinking Naughty
Да ви кажа: понеже събота и неделя ме чака яко зубкане...стискайте палци от сега та до понеделник чак...тогава ми е последния изпит....ужас Sick ooooh!
Приятна почивка на всички пожелавам и чакам разкази ако сте ходили някъде  Peace Hug  bouquet
бай thumbsup Flutter

# 276
  • Мнения: 2 804
Мами, какви мерки сте предприели - препарате ,мрежи е четера срещу гадните комари.
След ухапване мажете ли с нещо децата, че моите почнаха много да ги ръфат и се чудя какво е най-ефикасно изкажете мненията си перфаворе
!

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 11:19 от makaui daniela

# 277
  • Мнения: 1 072
Eхо, мили ми моми4ета Laughing, ей ме и мен. рекох си да про4ета някоя и друга страница, ма вие пишете ли пишете и спирка нямате. Laughing   

За ядене си приказвате, за копьри, дьра бьра...нощеска ще ви 4ета...

да наваксам с клюките, които сьм изпуснала. Една приятекла от Бг ме зовеше радио Ереван Mr. Green...

Дойде ваканцията, дете стои у дома с мене, не му липсва яслата, само компанията на другар4етата. Показах му новата градина дето ще посещава наесен, а тои изпада в изтерия и си иска неговата, старата. Много е станал неуправляем, наблюдавам го и в парка как се зьби на децата, и се 4удя искрено дали на  това магаре аз сьм му майка. Сериозно. newsm78

Ако сьм изпуснала някакви празници ваши ги 4еститя на патерица. 

малко ми е раздробена мисьлта, да ме прощавате.
до по кьсно Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 5 475
Buon giorno от мен!  Hug

За финокиото прочетете тук.
От семейството на копъровите е,но не е като нашия копър.
Ето ви и популярните му имена в Бг/Резене = Монотър, Див копър, Морач, Сминд,а латинското име е  Foeniculum vulgaris Mill. Apiaceae .
  За разлика  Копър обикновен = Anethum graveolens L. Apiaceae . Peace

  Лек уикенд на всички!
    bouquet

# 279
  • Мнения: 1 049
Giorgia ти не заминали бе жена  travel
лек уикенд  и на теб   bouquet

# 280
  • Мнения: 5 475
 Wink Тези три дни съм на 3 различни места и собрния пункт е все в къщи.А оттам няма как да не хвърля поглед към любимия форум!
   Hug

# 281
  • Мнения: 6 167
ох, никой не ме споменава цели 2 страници Sad
хех  Wink

венееецияяяяя, страхотна.
времето бесе уникално, направих снимки и сте постна))

на др. компутър съм, не съм неграмотна. Laughing

финокио май не е насенски копър. моиуте семенца др. седмица сте ги садя  Laughing

  bouquet

# 282
  • Мнения: 1 545
Уф, пак писах ли, писах, и компютъра пак ми сви номер  Twisted Evil
Та казвах, Лени, че не сме те забравили. Венеция е прекрасна и лято, и зима, а аз толкова често съм ходила, че на изуст я знам.
Даниелка, при нас комари няма многоу но когато държим отворено, включваме в контакта от уредчетата против комари. А на прозорците на горния етаж имам мрежи, както и в кухнята и в банята.
Денс при нас е слънчево след непрекъснатия вчерашен дъжд, и ние се занимавахме с художествено-творческа дейност - рисуване върху плочки, с които ще правим нещо като мозайка на стената на терасата. Утре като ги залепим ще ги снимам да видите1  Laughing

# 283
  • Мнения: 1 049
Даниелка, слагай оцет на ухапаното,  и в ербористерите си купи от тез спрайчета за деца против комари ,  а за вкъщи включвай в контактите от уредчетата против комари
Lennie, ами беше с мама нямяше какво да се притесняваме за теб  Peace а Венеция е прекрасна Peace  не съм ходила от 7 години  newsm78
утре имам малка екскурзия с свекървата и гаджето  Crazy
ще ви обясня утре   bouquet

# 284
  • Мнения: 6 167
мисля да отворя мами в италия 8, че таз стана дълга.
да се преместим  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт