Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора

Варна

Тука ще пишем кой на каква театрална постановка е ходил и доволен ли е, кое кино е видял отвътре и дали сопраното си е изпяло фалшиво арията..  Crazy
Задължителни са мнения и преценки на настоящи такива, посетени от вас събития. Стари спомени не се допускат.
Препоръки приемаме всякакви.

Аз мога да се похваля, че миналата седмица гледах "Българи от старо време" с Руслан Мъйнов и Стефан Рядков и съм много доволен.
Този понеделник посетих една "Аида" във Варненската опера и да си призная съм смешно разочарована. Принцесата пееше ужасяващо зле, хриптеше нещо, сигур вирус я застигнал, а балетът беше потресающ. Синхрон не съществуваше никъде, балерин имаше един малко смешен, въобще комедия! Но самата Аида и Амонасро пяха много красиво и ми оставиха хубав спомен.
Нъц-нъц.  Wink
Тоя Четвъртък отивам на дива чалга, ще ми пее и танцува Кали.

Дебна да отида да видя "Фенове", сънувам ги!
Цитирай

София

Еееех, 4е си ми любима!!! Моята любима, сладка, всестранно развита КрасТави4ка! Love Love Love
Освен, 4е ти завидях на културната програма и свободното време, мога само да кажа, 4е си взимам бИлеШка и другата седмица ще посетя някоя постановка. Ина4е пресни впИ4атления имам от МЕ4О ПУХ и 4ервената шап4ица на АРИЕЛ Театър. МЕчО ПУХ, като изключим крясъците става, защото е 40 минути и с хубави кукли, а 4ЕРВЕНАТА ШАП4ИЦА определено не я оцених много положително предвид странната интерпретация и епитетите, които си разменяха героите пред децата Laughing Laughing Laughing
Цитирай

Аааа,Краставице,Руслан Мъйнов е чалгаджия...Къде го набута и него в културата? Mr. Green
Аз на село живея,пък тук балет не идва...Може да ме огрее да погледам и послушам Шакира скоро,но и тя е чалгаджийка,само че латино... ooooh!
Цитирай

при децата

Аз напоследък съм некулурна ooooh!
Никъде не ходя, само на работа Sad
Цитирай

Искам на Шакира, искам на Шакира  jumpuu  jumpuu  jumpuu къде, къде???
Цитирай

Варна

Никъде не ходя аз...  Rolling Eyes

Затова пък мъжото и малката миналата седмица направиха едно културно посещение - ходиха на цирк.  35
Цитирай

Мъжът ми и аз също Flutter
Иначе по темата няма какво да пиша все още, срамота ooooh!
Всичко е спомени, нищо ново Blush Не съм се преработила да кажеш, ама време все не остава.
Цитирай

София

Напоследък културните мероприятия са ни само концертите на щерката. Поради изключителната им претрупаност през целият месец май никъде другаде не ни остава време да ходим.
Цитирай

някъде ... тук ...

И аз никъде не ходя  Embarassed

Довечера сме на Фолклорен концерт "Росна китка" обаче Smile
Това е концерта за края на учебната година в детската градина, да не си помислите нещо друго  Laughing
Цитирай

Краставице, жива да си Hug
Погледнах програмата на театрите, видях къде и кога го има, обадих се на мъжа ми да му кажа, че сме на театър, ще гледаме "Фенове" и той остана доста приятно изненадан.
Тенк ю Very Happy
Цитирай

Варна

На мен "Фенове" нещо не ми легна на сърце  Confused, пък и аз много й се точих на постановката. Незнам защо, смешна е, актуална...ама нещо не можа да ме "грабне" дет' се вика. А и през зимата я гледахме в "Палас" и беше неотоплен салона - умрях си от студ.
На мъжа ми обаче му хареса много - то нали само за футбол говорят Wink
Цитирай

Севлиево

Аз гледах постановката "Фенове" преди няколко седмици и съм се смяла със сълзи. Мисля, че дори и да не сте големи футболни запалянковци ще ви бъде забавно. Христо Гърбов е Номер 1  Peace Валентин Танев също  Peace
Цитирай

Варна

Хайде сега казвайте къде и кога дават "Фенове", че да заведа мъжо, или той мен, няма значение  Wink
Цитирай

София

Вчера ходихме на концерт на Васил Петров във Шератон. Беше великолепно! през цялото време имах усещане, че съм изпаднала в транс. Този човек има божествен глас...
Цитирай

София,Драгалевци

Хайде сега казвайте къде и кога дават "Фенове", че да заведа мъжо, или той мен, няма значение  Wink
Постановка има на 25-ти май от 19,00 ч. в НДТ"Сълза и смях".
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора