Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Много ми се иска да отида на професионален масаж, но не знам къде? Приемам всякакви препоръки и евентуално цени. Благодаря предварително!
Цитирай

Никой ли от Варна няма да ми препоръча масажист?
Цитирай

Варна

Масажистката, при която ходим аз, Стар и Небесна е много добра-рехабилитатор е, с медицинско образование, но  няма свободни часове, как да ти я препоръчам....едва есента ще се поосвободи. Казва се Роси ,но...какво от това, след като няма  физическата възможност за повече клиенти.
« Последна редакция: сб, 20 май 2006, 18:36 от eve-nadine »
Цитирай

Варна

Аз ходя всяка седмица при моята масажистка и съм мноооооооого доволна 35!Работи в салон Перфект на ул.Ген.Колев(като се мине църквата Св.Петка в посока към центъра,от дясната страна на пътя).Май че номерът е 26,ама да не излъжа Rolling Eyes!Абе на много лесно място е,ще го намериш!Цената на масажа(релаксиращия) е 10 или 12 лв,зависи с какво те маже.  bouquet
Цитирай
За мен най-добрата масажистка във Варна е в център "Финес" на Чаталджа.
Цитирай

Варна

За мен най-добрата масажистка във Варна е в център "Финес" на Чаталджа.
Обиколила си всички масажистки в града ли, че  знаеш коя е най-добрата?
Цитирай

масажът е нещо индивидуално,но наи-важното е да е направен от професионалист!или от дипломиран рехабилитатор,а не ентусиаст карал някакъв незнаен курс,незнаино къде...такъв масажист(жена) има ж салон СТУДИО К във Варна.работи само със запазени часове.052 633089
Цитирай
масажът е нещо индивидуално,но наи-важното е да е направен от професионалист!или от дипломиран рехабилитатор,а не ентусиаст карал някакъв незнаен курс,незнаино къде...такъв масажист(жена) има ж салон СТУДИО К във Варна.работи само със запазени часове.052 633089

Нещо на рекламка ми прилича това. Ти да не си самата масажистка?ДА беше си казала името,де!
Цитирай
Обиколила съм доста масажисти. Тази във Финес е професионален физиотерапевт и рехабилитатор. Прави всички видове масаж, почти всички фитнес инструктори във Варна ходят при нея , защото е супер. Аз лично съм много доволна, защото само тя не ме насинява при антицелулитни масаж с вендузи. Сама си приготвя маслата за масаж и има такива с различно действие. Освен това обстановката е много приятна и релаксираща.
Цитирай

ВАРНА

Каква е цената при тази масажистка Чужда?
Цитирай
Цялостен масаж - 18 лв., антицелулитен - 20 лв. С карта за 10 масажа - 180 лв., понеже толкова са необходими за ефект. Аз свалих по 4 см. от бедрата и 8 см. от ханша. Обаче и фитнес, пак там - 2 пъти седмично.
Цитирай

не съм масажистка.много ме разсмя! но съм клиентка на въпросната масажистка и съм много доволна.
Цитирай

вляво от асансьора

Масажистката, при която ходим аз, Стар и Небесна е много добра-рехабилитатор е, с медицинско образование, но  няма свободни часове, как да ти я препоръчам....едва есента ще се поосвободи. Казва се Роси ,но...какво от това, след като няма  физическата възможност за повече клиенти.
Яяяяя, и ти ли ходиш при Роси?Как съм изтървала? Mr. Green
Цитирай

Варна

Да,2 години вече....като дрога ми е, тасзи  седмица много ми липсва,че  я няма.
Цитирай

Варна

Яяяяя, и ти ли ходиш при Роси?Как съм изтървала? Mr. Green

А ти май  ходиш и  в Студио К,нали? Май и ти при Миленка...брееее,че малка тази Варна
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора