Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

London, UK

Здравейте, красавици!

От доста време търся бански с такъв тип горнище.

Да сте виждали някъде, или да имате идея къде още да търся?
Мерси предварително!  bouquet
Цитирай

Sofia

Да, но миналата година. Имаше ги в каталога на една българска фирма, май Флирт newsm78 и ги видях в един магазин на базар Мания в Слатина. За съжаление вече го няма. Бяха в черно и сребристо,но е имало и със златни шарки, подобно на този от снимката.
Тази година още не съм гледала бански, ама и не търся. Имам страхотен класически Триумф от миналата. Ако не ти е далечко, в магазина за бельо в подлеза на хотел Плиска мисля че вече има бански.
Цитирай

London, UK

Много благодаря!
Piccolina, точно нещо такова ми трябва, да не са триъгълници (че дори и тях малко трудно пълня Confused)
Сега отивам да разглеждам сайта, който си ми дала.
Milena B. - Плиска не ми е много далеч, когато имам време и до там ще отскоча Hug
Цитирай

София

Момичета,аз вчера бях в магазина в подлеза на Плиска,но нещо не ми харесаха моделите,а и цените ми се видяха високички-към 70лв.Знаете ли за други магазини за бански?
Цитирай

София

Този модел, който търсиш, ползвала ли си такъв или... Щото на повечко бюст не стои хубаво.
Цитирай

софия

Всяка година си взимам бански на фирма MAGISTRAL от едно магазинче на патриарха ,имат много голямо разнообразие от бански и съм почти 100%, че имат и такива модели Smile
Цитирай

Сравнително богат избор на Триумф има и в магазина за бельо на Шипка и Сан Стефано. Днес от там си купих страхотен бански.
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Аз си купих подобен бански преди 2г от Китен и бе само за 17лв Wink
...ама ти е малко далечко  Whistling
Цитирай

sofia

Виж това  http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE0ODcwODY5Mw==&ac … oduct&pid=598

Аз си поръчах бански от сайта на Делфина, донесоха ми го хората след 2 дни, много съм доволна, поръчах си и бельо от тях  Peace.
Цитирай

London, UK

Момичета, златни сте! Аз си харесах това:

http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE0Nzk1NTc4Nw==&ac … uct&pid=357#1

КиФличке, а като направиш поръчка, те обаждат ли ти се, за да потвърдят и горе-долу да се разберете кога да ги очакваш? Защото аз не мога да си бъда два поредни дена вкъщи?
Може въпросът ми да е малко глупав, но не съм поръчвала от нет-а досега. Rolling Eyes
Цитирай

London, UK

Всяка година си взимам бански на фирма MAGISTRAL от едно магазинче на патриарха ,имат много голямо разнообразие от бански и съм почти 100%, че имат и такива модели Smile

И аз преди години си взех бански на MAGISTRAL, много съм доволна Peace
Цитирай

London, UK

Този модел, който търсиш, ползвала ли си такъв или... Щото на повечко бюст не стои хубаво.

Точно затова Very Happy Не бих казала, че имам бюст Rolling Eyes
Цитирай

София

Поръчвала съм си от тях бельо и не знам защо, но на мен не ми се обадиха, ами направо ми цъфнаха на вратата след 2 дни.Аз тъкмо бях я  отписала тази поръчка, ам адобре че не бях изхарчила парите, че щеше да стане кофти Confused
Цитирай

София

Много бавно бе - чак след два дни ThinkingОбикновено за София идват или на същия ден /ако е направена сутринта поръчката/ или на следващия работен Rolling Eyes
Цитирай

Аз съм от Варна и моя бански пристигна също след 2 дни. Даже го бях поръ4ала на празник на 24.05 и на 26.05, т.е в4ера дойде. Доволна съм, сега поръ4ах друг..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора