мустаци

  • 1 532
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 530
 Някоя от вас дами, ползвала ли е лентичките за мустаци на VEET и какво ви е мнението за тях?

# 1
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
На WEET ползвах лентите за крака  -  абсолютна глупост !!!

# 2
  • Мнения: 7 186
На WEET ползвах лентите за крака  -  абсолютна глупост !!!

 Peace

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ползвала съм ги,няма да повторя #Cussing out!

# 4
  • Мнения: 368
Аз съм ги ползвала и трърдя, че вършат работа,докато другите на Strep(май бяха) са отвратителни.

# 5
  • София
  • Мнения: 786
Ползвала съм и са много гадни Twisted Evil Доволна съм от Licia Peace
Обаче белите, с някакви минерали са, чистят много добре

# 6
  • Мнения: 51
И аз те съветвам да ползваш на Licia, лентичките са бели. Има и един трик, каза ми го аптекарката - преди и след това дезинфекцираш със спирт, така няма да ти се появят пъпчици.

# 7
  • Мнения: 3 372
Един път имах неблагоразумието да ги ползвам и ми излезе такъв херпес, че няма да ви обяснявам smile3515 smile3511 не можах да го излекувам 2 месеца!!!! smile3514 newsm45

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Ползвала съм и са много гадни Twisted Evil Доволна съм от Licia Peace
Обаче белите, с някакви минерали са, чистят много добре
Аз също съм много доволна от тях.

# 9
  • Мнения: 356
         Специално на Veet не използвам, защото така ми смъкват кожата, че чак ранички ми правят...

# 10
  • Мнения: 1 616
Аз ползвам Veet и съм доволна за разлика от Таки, Стреп и други...

# 11
  • София
  • Мнения: 39 754
Аз си правя кола маска. И от кола маска може да излезе херпес Sad Аз успях за около седмица да го излекувам.
Понякога обаче... набързо с пинцета действам.

# 12
na strep sa nai uzasni..posle v klasa4iata idvat tezi lenti na veet..li4no as ne sam dovolna ot nito edna marka i deistvam s krem depilator(taka se kasva nali?)

# 13
  • Мнения: 5 475
Ползвала съм ги,няма да повторя #Cussing out!

  И аз така! И на мен ми излезн херпес та после ми трябваше седмица да се възстановя!  Twisted Evil

# 14
  • Варна
  • Мнения: 315
А да ви питам в случая моите са малко и даже се чудя дали да ги бутам newsm78, ама по някой път като няма ква друга глупост да свърша по лицето си ги гледам и им се каня ooooh!. Та щях да ви питам не си ли ги махате някои само с пинсета. Мен ми се струва удачно. Те са малко. Я кажете да не би да има някакъв проблем. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт