Бюста към НЕкърмилите и МАЛКОкърмилите ...

  • 2 159
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 492
Кажете как е ситуацията при вас? Това, че не кърмихте, помогна ли ви да запазите формите си или самата бременност им разказа играта  Rolling Eyes
Все повече жени ми казват, че не искат да кърмят, защото се разваля бюста, а в книгите пише точно обратното  newsm78

За статистиката: моят се развали преди самата бременност от факта, че качих ударно над 20 кила за половин година Confused
Мога да мина към некърмилите, защото имам стаж в областта цели 2 седмици Mr. Green

Стриите не ги броя за промяна Blush

Пускам темата тук, а не в Красива мама, тъй като засяга само пишещите в този подфорум   bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Последната опция  Peace Но качих само 7 кила. Кърмих един месец, но не ми бяха наедрели гърдите от това. Кърмата ми спря за 2 дни като се отказах и бюста ми си беше както преди.

# 2
  • Мнения: 1 413
Кърмих по 2 седмици и двата пъти, след което кърмата ми спря сама - и до днес нямам обяснение защо. Бютът ми е малък и стегнат и абсолютно си възвърна формата и размера-последното не одобрявам Wink

# 3
  • Мнения: 513
Кърмих около 2 месеца бюста ми определено по увисна поне една идея е по ниско  Wink за мен тази промяна се получи по време на бременността , а не от кърменето  Peace

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не съм кърмила, гърдите са ми същите, както преди  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 052
Кърмих 6 месеца. Преди да забременея имах големи гърди, а след това .... bOOmbastic. Е това ми разказа играта, гравитацията си каза тежката дума. Joy

# 6
  • Мнения: 649
а защо и тези, които повече са кърмили да не гласуват  Blush аз кърмих към 7 месеца, но бюста ми не е пострадал от това, даже стана малко по- голям, по-добре изглежда  Laughing

# 7
  • Мнения: 4 978
Не кърмих, така и нямах кърма.
А гърдите ми по време на бременността просто бяха за радост на мъжо  Wink, но уви, първи те си отидоха като започнах да връщам заветните 30 кг назад

# 8
  • Мнения: 46 492
а защо и тези, които повече са кърмили да не гласуват  Blush ...

Защото в съседния форум има аналогична тема за кърмилите  Grinning дано не греша, но мисля, че има  Blush

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не! Не се промени. Не съм кърмила

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Кърмих точно 22 дни - после нямаше нищо и спрях!  Sad Бюста ми малко сякаш висна, ама се надявам да си се възвърне. Иначе на големина по време на бременността не се промени - остана си същия. Бях си с едни и същи сутиети до края.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 550
Не се промениха.
Може би помогна и това, че са "леко " коригирани от пластичен хирург още преди да забременея  Blush

# 12
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
кърмих два месеца.гърдите по време на бременноста ми бяха невероятни.а сега са Sickкакто казва мъжа ми-вис2 Laughing

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
не, не се промениха-не съм кърмила.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 320
Не съм кърмила. Гърдите ми определно са се променили- нацепиха се, но сега си ги харесвам, много повече от преди, като изключим стиите. Аз харесвам малки гърди, а моите са точно такива в момента!!!

Общи условия

Активация на акаунт