«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 89 отговора

Ўумен

ћнени€: 1 326
ћмне, не е кисел. јбе фанта madness мисл€, че е с подобен вкус. ƒа не се бъркам само, че аз газирано не пи€ и спомените ми са от преди 3-4 години. Ќезнам, на мен ми е много вкусен сока от (черен Mr. Green) бъз.
÷итирай

¬идин

ћнени€: 4 819
» майка ми го прави, но със лимони и мед. ўе € попитам за рецептата като се чуем и ще напиша и не€, ей така да има разнообразие  Smile.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 86
  ¬с€ка година по това време си прав€. ≈то € мо€та рецепта : 24 цв€та (те са като питки около пед€ големи) ги заливам с 3 литра вода и престо€ват 24 часа, след това се прецежда през марл€ и се изсипва 3 кг захар, разклаща се пероидично до разтвар€нето на захарта, когато захарта е почти готова слагам е 1 пакетче лимонена киселина. –азливам сока в стъклени бутилки и зъхран€вам на хладно. Ћюбим е на моето семейство. Ќаправете си! ƒа ви е сладко !
÷итирай

ћнени€: 184
ћо€та рецепта е следната:около 20 цв€та бъз, 1лимон и 7л.вода. Ћимона се изцежда или намачква заедно с цвета на бъза, залива се с водата и се остав€ в хладилник да престои около 24 часа.—лед което се прецежда и е готова за консумаци€ напитката. ћъжа ми е € обожава тази напитка.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 490
»мам спомени,че се слагаха н€колко зърна ориз и сока ставаше газиран.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 13 970
ћисл€, че съм пила леко газиран , по-скоро резлив (мисл€,че така беше думата)
÷итирай

софи€

ћнени€: 543
Ќе съм правила никога,но съм пила и е мнооого вкусен. Smile
÷итирай

¬ъпрос на гледна точка...

ћнени€: 865
ћисл€, че съм пила леко газиран , по-скоро резлив (мисл€,че така беше думата)
      » аз съм пила газиран. ћиналата година правех, но не слагах ориз, защото не съм знаела. ј колко ориз горе долу се слага на една доза?
÷итирай

ћнени€: 3 317
» аз съм пила, но иде€ си н€мам как се прави този сок.
—трахотен е даже, едната ‘анта е с подобен вкус.
» баща ми така казваше, за фанта меднес ставаше въпрос (син€та).
÷итирай
≈то истината: 23-25цв€та от бъз, 3кг захар, 14литра вода, 3лимона,2грейпрута, 6 пакетчета лимонена киселина. ¬сичко се нар€зва на ситно и се залива с водата да предстои 36 часа. ѕрецежда се и се налива в бутилки, като се слагат 2-3зърна ориз и се запечатва. “ака става газирана напитка!
Ќаздраве:)
÷итирай

¬арна

ћнени€: 82
Сега остана само да кажете къде да си наберем този бъз Laughing И как изглежда
÷итирай

ƒжунгланди€

ћнени€: 3 804
цветът изглежда така:

ето описание:
http://www.zdravnitza.com/a/nav/products/one/one/products/352/category/3

една рецепта от плодчета
« ѕоследна редакци€: пн, 14 май 2007, 14:41 от мимиту с кирилизаци€ »
÷итирай

ћнени€: 6 461
ќбожавам сок от Ѕъз .
 ато по - малка, майка ми го приготв€ше.
—ега обаче от доста време не е правила.
ўе взема да € питам за рецептата Thinking.
÷итирай

край ƒунава

ћнени€: 149
ћайка ми го прави . даже в момента имаме в хладилника изстуден в тези жеги много е вкусен и разхлаждаш
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 326
ћиналата година направих и много набързо го изпихме, много го обичаме. “ази година пак ще си наберем, само се чудех дали вместо захар не може да се сложи мед или подсладител; или поне част от захарта да се замени. ћного захар в това чудо се слага... Rolling Eyes
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 89 отговора