Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гърция - Каламата

Обръщам се към пътувалите със самолет заедно с бебетата така като скоро ще ми се налага да пътуваме към БГ. Искам да попитам дали за бебчетата се плаща летищната такса. За Хемус разбрах че се плаща 10 % от цената на билета, но за летищната такса нищо не се споменава. Благодаря ви за отговорите предварително.
Цитирай

Ot Byrgas do London

На мен ми предстои да пътувам с България Еър след два месеца и билетът на бебо(той е на 4,5 месеца) ми струва 70 лири.Това за мен си е Чист обир,защото все пак не осигуряват място за детето  #2gunfire  .Моят билет е 210 лири ,а 70 лири не ми се виждат като 10% от сумата.  smile3512
Цитирай

Seattle, WA

Обръщам се към пътувалите със самолет заедно с бебетата така като скоро ще ми се налага да пътуваме към БГ. Искам да попитам дали за бебчетата се плаща летищната такса. За Хемус разбрах че се плаща 10 % от цената на билета, но за летищната такса нищо не се споменава. Благодаря ви за отговорите предварително.

Ние летяхме  /KLM/ с бебе, на което билета /без място/ беше 10% от стойността на билета за възрастен+пълни лeтищни такси. Най-добре питай авиокомпанията.......
Цитирай
Плащат се всички летищни такси за съжаление  Mad На нас билета на бебчо, без право на място излезе почти наполовина от нашите, само защото летищните такси са $260. То зависи от летището де, примерно за Софийското било нещо като $10-20
Цитирай

Bristol

Зависи от авиокомпанията и летищата може би. С БА плащам по-ниски летищни такси за децата, а с Wizzair нищо не плащам за бебето.
Aira, защо реши да ползваш България Еър newsm78 с БА май щеше да ти излезе по-евтино. Аз вече се отказах от тях, никога не ми предлагат добри оферти  Rolling Eyes
Цитирай

Germany

Зависи от авиокомпанията- питай директно тях.
Ние миналата година летяхме с Кондор и не платихме нищо за детето. Купихме билетите обаче чрез Некерман, ако ги бяхме купили директно от Кондор щяхме да платим за детето 10 % от цената (без други такси, но те предполагам са били включени в десетте процента)
Цитирай

"До Чикаго и назад"

Ние летяхме  /KLM/ с бебе, на което билета /без място/ беше 10% от стойността на билета за възрастен+пълни лeтищни такси. Най-добре питай авиокомпанията.......

10% от листваната цена на билета не от билета за възрастни.Без значение дали билета е еднопосочен или двупосочен.На мен за еднопосочен билет до БГ ми искат 802$ а за бебетата 440$(на бебе не за двете)ако им купя двупосочни пак е толкова 440$ ако искаш #2gunfire

Цитирай

в шоки-land

плащала сьм всичко 3а Алекс ( 10 % от биилета + ЛТ ).... а на чекинга, ако попаднеш на доволен служител и имаш кьсмет, може да помолиш да 3апа3и мястото до теб и бебо свободно....иначе ooooh! ooooh! ooooh!
Цитирай

Ot Byrgas do London

Зависи от авиокомпанията и летищата може би. С БА плащам по-ниски летищни такси за децата, а с Wizzair нищо не плащам за бебето.
Aira, защо реши да ползваш България Еър newsm78 с БА май щеше да ти излезе по-евтино. Аз вече се отказах от тях, никога не ми предлагат добри оферти  Rolling Eyes

Аз реших да ги ползвам защото с тях ще кацна в Бургас.А пък Бритиш летят само до Варна и София и все от едно и също летище Гетуик. Реших,Че ще спестя време .Но инаЧе и аз не съм доволна нито от обслужването ,нито от цените им.Предполагам,Че ще ми е за последно да летя с тях. Thinking Аз проверявах цените на Бритиш ,но не ми се видя голяма разлика. Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.