Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

"До Чикаго и назад"

Някой от вас виждал ли е тази или подобна играчка в България?Къде и колко струва?
Цитирай

София

Много добре изглежда, ама тц, не съм виждала.
Ако намериш, пиши къде и колко струва.
Цитирай

ГО

Не е ли производител Грако?Знам със сигурност,че в Канада ги има ама в БГ.не съм виждала още.
Цитирай

"До Чикаго и назад"

Не е ли производител Грако?Знам със сигурност,че в Канада ги има ама в БГ.не съм виждала още.
Тази специално е на Евентфло,има и на Грако и на Фишер Прайс и на много други фирми само,че тук в щатите.Проблема е че кашоните им са огромни и няма как да си я занесем в БГ а си заминаваме за 6 месеца,точно в периода в които се ползват подобни игри,та се чудех дали я няма в България да си я купим там.
Цитирай

ГО

Тази специално е на Евентфло,има и на Грако и на Фишер Прайс и на много други фирми само,че тук в щатите.Проблема е че кашоните им са огромни и няма как да си я занесем в БГ а си заминаваме за 6 месеца,точно в периода в които се ползват подобни игри,та се чудех дали я няма в България да си я купим там.
Ох да  ти кажа честно сме доста малки за това и не съм се оглеждала още за такова нещо.Но от магазините където си пазарувам съм сигурна,че не съм виждала.Става дума за Велико Търново.
Дали ако си поръчаш няма да ти доставят? newsm78
Цитирай

София

Не съм виждала никъде такава играчка.
Цитирай

София

може да има нa Фишер прайс подобно нещо. Но и да го има ще е на безумна цена.
До колкото знам има техни неща в Бонжур, Марсел и МЕТРО(само дребни играчки съм виждала)
Цитирай

Plovdiv

нещо подобно мисля, че съм гледала в Метро преди време. ти откъде си всъщност? а може и в друг магазин да беше newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

Plovdiv

аа, виж това не е ли подобно тука:
http://www.safety1st.nn-bg.com/games.html#Top
Цитирай

"До Чикаго и назад"

Подобно е мерси за инфото  bouquet
Цитирай

Много добре изглежда, ама тц, не съм виждала.
Ако намериш, пиши къде и колко струва.
пиши ,пиши 35
Цитирай

London, Sofia

В Комсед /имат и страница/ имаше нещо подобно и беше към 60 лв Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.