Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Имена
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

В приказките

Здравейте,мами...Имам си двама сина и след месец ще се роди бебчето,което пак ще е момче,според ехографа.Та малкия ми син предложи бебето да се казва Денис,за да са с еднакви буквички тримата-Димитър,Даниел и Денис.Как ви се струва,а?А на мен ми се искаше да е Александър или Лъчезар.Дали да послушам малчо или...
Цитирай

София

Аз съм за Александър Peace
Цитирай

Добрич

Ами, на мен ми харесва Денис - стига вече с това Алекс, Александър. Много станаха.  35
Цитирай

София,Драгалевци

Денис е страхотно име.Добър избор.
Цитирай

Бургас

И на мен ми харесва Денис. Peace
Цитирай

Плевен

Денис е хубаво име, ама после как ще се казват децата му?Нали живот и здраве един ден все пак ще стане баща и собственото му име ще стане бащино.ДЕНИСОВ или ДЕНИСОВА не ми звучи добре. Shocked
Цитирай

Paradise

На мен Денис не ми харесва, Александровци много.
Аз съм за Лъчезар Smile
Цитирай

София

Денис е много готино име! А и иманата им да започват с една буква е много приятно.
Аз съм пристрастна към името Лъчезар  Love Love Love, но според мен послушай сина си - ако той "му даде" името - емоционалната им близост става още по-голяма!
Завиждам ти   bouquet  bouquet  bouquet
И аз имам двама сина и много исках трето дете ................................................
Цитирай

Пловдив

Скоро една приятелка си кръсти момчето ДЕНИСЛАВ.
Цитирай

София

Ами, на мен ми харесва Денис - стига вече с това Алекс, Александър. Много станаха.  35

Подкрепям   newsm10
Цитирай

София

На мен също ми харесва Денис. Хубаво име Smile

Малчо явно искат да ги наричат "3те Д-та" - "Д, Д и Д" Smile Моля, "Д-та" да не се чете като дупета   bouquet
Цитирай

РусЙе

Денис Peace
Цитирай

И аз съм си мислила, ако имам второ да е със същата буква като първото. Денис е хубаво ими! Peace
Цитирай

München, DE

подкрепям  Peace
Цитирай

София

Денис - страхотно име! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора