Dali njkoi ste obi4a men i deteto mi

  • 1 462
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Zdraveite mai4eta,moje bi e tradisionen ?-a mi,no sam v depresij i se 4ustvam ujasno sled razvoda.Obnadejdete me :oops:Dasterj mi e na 2 godinki i edinstvenoto nesto koeto osmislj jivota mi.

# 1
  • Мнения: 1 517
Сигурна съм че ще срещнеш човека който да ви обича.При мен чудото стана вече година и половина съм с него обича мен и синът ми.
Понякога живота ни поставя пред голями предпяствия , но заради малките съкровища сме длъжни да търпим и да бъдем силни.
Кураж мила и бъди силна bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 4 493
Разбира се!!!
Но първо ти трябва да се обичаш, да се успокоиш и най-вече не мисли за това , а се радвай на детенцето ти. Тя има нужда от теб, ще си й най-полезна, когато си спокойна, усмихта, лъчезарна и добра. Тогава без да се усетиш, ще срещнеш и човека които ще ви обикне във вас двечките. Hug
Не се отчайвай, погрижи се за себе си, направи нещо за себе си, поглези се, усмихни се на себе си и виж как ще се почувстваш по-добре.
Всички тук сме минали през такъв период, знаем че е тежко и че всеки по-различен начин го преминава. Желая ти много слънце в сърцето ти. Hug Hug Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 4 493
И пиши тук - това помага  Hug   bouquet

# 4
  • Мнения: 6 315
Разбира се, че може да намериш човек, който да обича и теб и детето ти истински Heart Eyes! Бъди малко по-самоуверена и се научи да се обичаш. Любовта често ни изненадва независимо дали е очаквана, желана или не Simple Smilebouquet

# 5
  • Мнения: 5 475
И аз ще ти кажа същото! Вярвай в доброто и в това,че ще срещнеш мъжа на живота си!И чудото ще стане!
  Вярвай и не спирай да мечтаеш! Живота е пред теб!  Hug
 

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Да. Имам за това пример - мама.
Ако ти не се обичаш, или харесваш, мислиш песимистично... много трудно някой би те изкарал от това състояние.
Животът е пред теб, и знай, че ще намериш щастието си   bouquet

# 7
  • Мнения: X
Според мен това е въпрос на късмет. И на това, какъв човек си ти. Ако си готова да дадеш любов - и имаш още много за даване - ще се намери подходящия човек, който ще я приеме и оцени по достойнство.
Наистина е нужно да си лъчезарна и заредена с положителна енергия. Защото това прави добро впечатление на хората около теб. Но това ще стане от само себе си, повярвай. Просто времето заличава старите рани. То е най-добрия лечител, наистина. Ще разбереш, че си спечелила много, че разполагаш със свободата си да правиш всичко онова, което преди това не си правила по една или друга причина, и най-важното - ще дойде ден, когато ще освободиш място в сърцето си за някой друг - и това ще си личи.
Моето мнение е, че който може да обича, пак ще обича. И ще се намери кой да го обича и него. С малко повече благоприятстващи обстоятелства и попътен вятър.  Hug

# 8
  • Мнения: 4 458
Дай време на хората. Детето е много малко за сега - трябват много грижи по него и ти самата няма да си в състояние да се отдадеш изцяло за изграждането на една достатъчно стабилна и ползотворна връзка (дали  Thinking )

Аз съм на мнение, че като спреш да търсиш се появява човека който никога не си очаквала да срешнеш - или поне така се надявам и то дълбоко  Mr. Green

Както са ти казали и другите - обичай себе си за да те обичат  Peace

# 9
  • Мнения: 14
Моят отговор ще бъде малко по-различен,но това е поради ситуацията,в която съм.
Дори и да не се появи в живота ти друг мъж за сериозна връзка,какво от това?
Поне за себе си смятам,че най-важното за мен е,да запазя детето си...Нищо повече не ме интересува.И след едно такова огромно разочарование с все още настоящия,надали ще помисля скоро за друг.
Аз и сега в много случаи се чувствам сама с детето си,но търся подкрепата на приятели и роднини,които за жалост са далеч от мен,и повече държа на тяхната обич.
Тоест,не мисля,че трябва да живееш в непрекъснато очакване на някого,нито пък да се чувстваш обречена,че няма да срещнеш друг.
Неведоми са пътищата ни!Хареса ми съветът,че трябва да се обичаш.Бих добавила и да разтвориш душата си изобщо за обичта на хората край теб.А ако междувременно и някое двуного от мъжки пол те оцени,то това ще бъде чудесно!Усмихни се и не тъгувай!  bouquet

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Само не изпадай в разни депресии и не се затварай в себе си!
Преди време и аз бях в подобно положение...моя бивш дори се опита да ми втълпи 4е след като съм с дете, едва ли не съм "втора употреба"...зву4и грозно, нали? Но това още пове4е ме амбицира! Доказах на себе си и на вси4ки около мен 4е мога да успея, за да е горд с мен сина ми!Намерих си добра работа, добро жилище, много нови страни4ни занимания и срещи с нови хора... 2 години след това с нов живот и ново само4увствие срещнах мъжа за когото винаги съм ме4тала...оби4а и мен и сина ми, а сина ми го боготвори! В момента 4акаме следващото попълнение в нашето семейство!!! Wink Laughing Дано това те окуражи  Wink  smile3525

# 11
  • Мнения: 4 458
... 2 години след това с нов живот и ново само4увствие срещнах мъжа за когото винаги съм ме4тала...оби4а и мен и сина ми, а сина ми го боготвори! В момента 4акаме следващото попълнение в нашето семейство!!! Wink Laughing

Моите поздравления  Hug

Де тоя късмет и на останалите тук  Wink  Praynig

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Благодаря!  Simple Smile Надявам се не съм прозву4ала като самохвалко... Погелавам такъв касмет и щастие на всеки! Аз вярвам 4е след бурите винаги излиза слънце   Nature Sunny    bouquet

# 13
  • Мнения: 1 366
Само не изпадай в разни депресии и не се затварай в себе си!
Преди време и аз бях в подобно положение...моя бивш дори се опита да ми втълпи 4е след като съм с дете, едва ли не съм "втора употреба"...зву4и грозно, нали? Но това още пове4е ме амбицира! Доказах на себе си и на вси4ки около мен 4е мога да успея, за да е горд с мен сина ми!Намерих си добра работа, добро жилище, много нови страни4ни занимания и срещи с нови хора... 2 години след това с нов живот и ново само4увствие срещнах мъжа за когото винаги съм ме4тала...оби4а и мен и сина ми, а сина ми го боготвори! В момента 4акаме следващото попълнение в нашето семейство!!! Wink Laughing Дано това те окуражи  Wink  smile3525

Само това е рецептата. На мен взе 3.5 години, но...искам да ти кажа, че и периода "сама" е един от хубавите. За всяко нещо си има причина. За мен беше добър урок. Благодаря Богу за него и за всичко останало, което имам в живота си.
Истината е, обаче, че освен на божията, се обърнах и към професионална психологическа помощ. Много, ама наистина много ми помогна. Горда съм, че осъзнах необходимостта от такава намеса навреме.

 Hug

# 14
  • Мнения: 1 761


  Теб детето ти винаги ще те обича.А него винаги ще го обичаш ти.Останалите хора, които могат да ви дадат обич ще дойдат, когато най-малко очаквате.Не се отчайвай-нощта е най- тъмна преди изгрев.

Общи условия

Активация на акаунт