Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Момичета от известно време съм руса и вече взех да се ядосвам на себе си, че направих тази промяна. То това русата големи грижи изисква Confused При мен от обезцветяването доста се поизсуши косата, а сега лятото ще е още по трагично...Има ли някакъв продукт поне за краищата на косата, който да предпазва от прекомерното изсушаване от слънцето?
Цитирай

Течни кристали.
Също така може да рпобваш овчата рецепта на Деси:)
Цитирай

Течни кристали.
Също така може да рпобваш овчата рецепта на Деси:)
Овчата я пробвах, а кристалите не ме спасяват за съжаление...Някакво олио за коса дали  не съществува newsm78
Цитирай

В.Търново

Слагай обилно маска след всяко измиване-бързо действаща,и после има едни серуми/ама като не се сещам марка newsm78/,които се впръскват на влажна коса-предпазват от изсушаване!Ще се поразровя за марката и пак ще пиша WinkЧе ми е слаб РАМ-а Laughing
Цитирай

Течни кристали.
Също така може да рпобваш овчата рецепта на ДесиSmile
Овчата я пробвах, а кристалите не ме спасяват за съжаление...Някакво олио за коса дали  не съществува newsm78

Гледах в каталога на Ейвън, че предлагат някакъв защитен спрей за коса с UV фактор, може да помогнте.
Ама ти все пак пробвай повече от 2-3 пъти продуктите  Laughing
Цитирай

Гледах в каталога на Ейвън, че предлагат някакъв защитен спрей за коса с UV фактор, може да помогнте.
Ама ти все пак пробвай повече от 2-3 пъти продуктите  Laughing
Мерси за инфото, ще потърся каталог и ще видя за какво говориш
Цитирай

UV филтър де. Още спя  Blush
Цитирай

В.Търново

Да,на Wella има такъв продукт Wink
Цитирай

Лореал и Лонда също имат такива продукти.
Цитирай

София

Ако търсиш нещо от каталога на AVON, горещо ти препоръчвам от PLANET SPA подхранващата маска с екстракт от маслина! В допълнение вече можеш да използуваш и спрейчета със защитен фактор.
Цитирай

...Here I Am On The Road Again...

Мисля, че на Rene Furterer има такъв спрей за защита от слънцето, но май омазнява косата. Също така през лятото излизат слънчеви серии на различни марки, които съдържат пяна за коса, шампоан, балсам и спрейове - такава серия мисля, че имаше на Londa. Wink
Цитирай

София

Слагай маска за изтощена коса на всяко миене и после балсам без отмиване, почти всички марки имат такива.
Цитирай

Пловдив

Мисля, че на Rene Furterer има такъв спрей за защита от слънцето, но май омазнява косата.

Да, Rene Furtere- Fluide Hydratant KPF 90, изключително доволна съм от този спрей и не омазнява косата, мирише приятно и е водоустойчив.
Цитирай

София

Орифлейм имат едни масла, т.нар. горещо масло за коса и подобно кокосово. Те са точно за такива супер сухи коси. И са евтини (около два лева).
Цитирай

Пловдив

Лореал и Лонда също имат такива продукти.
Да и са добри.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора