Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, и аз и баща и я носим така. Даже и акробатики си правим, но докога ще е така, не знам, честава вече тежка!

# 31
  • София
  • Мнения: 625
тати го носи.....За други не се сещам.ама с кума си играят на доста "екстремни" за неговата възраст игри newsm78

# 32
  • Мнения: 14 654
не го носим на конче,защото го е страх от високото.случвало се е да склони да се качи-когато е много изморен от ходене но иначе пищи и не иска

# 33
  • София
  • Мнения: 10 825
Основно татко му го носи. И дядовците също. Той просто обожава да го носят ня конче. Аз, обаче, нямам такива мераци Mr. Green прекалено ми е тежък

# 34
  • Мнения: 4 668
Мъжът ми много често го носи така , малкият умира от кеф . Аз и да искам не мога , защото ми тежи !  Laughing

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Да, всяка вечер. Ходим на гости на дядо, който живее в отсрещния апартамент и така я прибира дядо-на конче.

# 36
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мъжът ми я носи - кеф и за двамата.
Само не и за мен, защото аз имам ужасни спомени от такова носене на конче - преди години дядо ми ме носеше така, спъна се, паднахме и двамата. За мен без последици /освен уплахата/, но той си счупи капачката на коляното.

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Баща й я носи така, обича, той е едър и силен, та му е лесно. Аз не (нито мога да си я кача на врата, нито да я задържа там), но я нося на хълбок - нещо, което той не умее.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да, носим ги.
Дъщеря ми много обича, но вече е тежка и дори баща й се озорва(дядо й обаче все още я носи за малко - да й направи удоволствие).
А малкият го е страх - аз го носех и му беше добре, но скоро дядо му го е носил и той се е уплашил и не дава вече(а може би защото татко е много висок около 1.90 newsm78).

# 39
  • Мнения: 2 567
Това беше основния начин за предвижване на Бети като малка, а и не толкова малка  Simple Smile
Само, че в ролята на конче е бил винага баща и. Аз не ставам за товарен добитък  Joy
Освен като се умори, я качва на рамене и като вали. Бети опъва чадъра и се пазят двамата.
Последния път я държа на рамене преди около два месеца също в един дъжд. Бяхме на светлинното щоу пред Царевец в една огромна тълпа, ама този път тя му служеше за чадър  Mr. Green После на конче я носи през половин Търново, въпреки че вече съвсем не е най -лека. 30 килца е. Добре, че кончето е ячко Simple Smile

# 40
  • Spain
  • Мнения: 3 750
носим се всякак си Simple Smile ..на кон4е .рез глава ..с краката надолу .. видяща на рамото ми .. пищи от кеф ...ама най ве4е когато баща и го прави 4е на мен тежи4ка ми идва ..а той я подмята както си иска . не ме е страх защото въпреки описанието ми Simple Smile го правим внимателно и със 100% подсигуряване Simple Smile . и тя ве4е знае 4е трябва да се държи .
 най - обожава въртележки да и правим .. или я хващаме подми6ниците или за китките Simple Smile . зависи от приятелите ..дали ще им позволя или не .. ако имам доверие на 4овека - да .

# 41
  • Мнения: 5 577
Мъжа ми го носи, малкия се забавлява, но внимаваме

# 42
  • Мнения: 3 932
Татков приоритет е, обикновено така завършваме разходките...

# 43
  • Мнения: 5 647
Аз не я нося, защото вече ми тежи, но това е приоритет на баща й.

# 44
  • Мнения: 356
        И аз не го нося нашия сладур, че вече ми е възтежичък, но виж - таткото...

Общи условия

Активация на акаунт