да давам ли жълтък при 107 хемоглобин

  • 701
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Педиатърката ни препоръча да давам жълтък ,защото ни е нисък хемоглобина 107,аз бях решила да дам след готинка,но при този хемоглобин не знам какво да правя,през ден ядеме месни пюрета,по принцип сме на кърма newsm78
Всъщност и аз имам нисък хемоглобин ooooh!

# 1
  • Мнения: 414
Педиатърката ни препоръча да давам жълтък ,защото ни е нисък хемоглобина 107,аз бях решила да дам след готинка,но при този хемоглобин не знам какво да правя,през ден ядеме месни пюрета,по принцип сме на кърма newsm78
Всъщност и аз имам нисък хемоглобин ooooh!

107 не е нисък. Разтърси се из сайтовете за стойностите. Аз като търсих - 90(на места пишеше 95)-120 са нормалните за 6 месечно бебе. Това че БГ педиатрите искат да е 300 или бог знае колко Simple Smile си е техен проблем.

# 2
  • Мнения: 1 586
Съвсем добре си ви е хемоглобинът. На малката хемоглобинът на 6 месеца беше 105, на годинка 120 - без месо и жълтък Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 77
И нашия Хб е толкова,но не давам жълтък.Нашето педи каза,че е добре за възрастта.Погледнанх на каката и нейния е бил същия и на година е станал 120.Е,на нея съм давала ,но съм захранвала по БГ схемата,просто тогава нямах инфорация.

# 4
  • Мнения: 1 271
извинете че се намесвам но какви трябва да са стойностите на Нб за момче на 5 години
много търсих, не намерих и реших да питам тук  Embarassed
помогнете ми в търсенето   bouquet

# 5
  • Мнения: 723
На моята дъщеря хемоглобинът беше 110 на същата възраст, педиатърката ни каза, че няма проблем и е съвсем нормален за възрастта й, а ние давахме жълтък тогава, и както виждаш, няма разлика. На годинка й стана 124.

Общи условия

Активация на акаунт