Дали поставих рекорд?!

  • 1 931
  • 33
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Споделете по колко ястия на ден сте правили най-много до сега?Май такава статистика до сега е нямало newsm78След като видях изложбата на Джема онемях, но все пак не я е правил един човек.Аз днес готвих за мъжа ми да има какво да хапва за доста време и от сутринта до сега приготвих следното:
пиле с ориз
телешко със зелен фасул
пълнени чушки
мусака
телешко тас кебап
садки слепени с мармалад
баклава
толумби
палачинки.
Няма да ви казвам, че се втрисам от вида на тенджери, но 6 седмици няма да пипна нищо.
 Интересно ми е да споделите имали ли сте такива готвения, колко време ви е отнемало и как сте се чувствали след това?

# 1
  • Мнения: 5 790
Ти изби рибата!!!  Shocked  Това всичкото само за един ден ли успя да го сготвиш? Като гледам и детенце имаш!
Браво! Просто неам дума.

# 2
  • Мнения: 3 760
Лелееееееееее!
Направо ме срази!
Аз по-скоро мога да се похваля с обратното - на няколко дена сготвям по едно нещо.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 newsm78 Тя луда бе! Совсем полудя, Биляна!! Замразяваш ли манджата, какво я правиш?! Дв атона храна приготвил! Английската кралица да не минава за следобеден чай?  Wink
Браво на тебе!

Аз съм готвила до 3 манджи и тогава мъжът ми обявява, че съм изпаднала в умопомрачение, гледа да се скрие нейде, щот бързам и внимавам какво готвя и съм съсредоточена и раздразнителна... Не ставам за главен готвач, хъхъ!  Crazy

# 4
  • Мнения: 1 063
Ми той ще успее ли да го изяде преди да се развали newsm78!(освен ако не замразявате).
На мен по принцип ми е чудно как някои от мамите(коя с бебе,коя с две деца) изреждат по три-четири неща за деня  #Crazy #Crazy.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 LaughingЛуда съм, вярно е.Ама ми е жал да го оставя на полуфабрикатите с огромна панировка от магазина.Ще ги замръзя, иначе няма как да се изядат неразвалени.А моето дете е добро, по цял ден си играе около мен и не ми пречи.Само го хранех, сложих го да спи, а докато се варяха две от манджите ходихме и на разходка.

# 6
  • Мнения: 3 810
Аз съм готвила до 3 манджи и тогава мъжът ми обявява, че съм изпаднала в умопомрачение, гледа да се скрие нейде, щот бързам и внимавам какво готвя и съм съсредоточена и раздразнителна...
Peace
Oсвен това в къщи ако манджата не е прясно сготвена- не се цени!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
Явно имаш гелеееееми проблеми.

# 8
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Браво, Билянке! Че май си и на диета.... Желязна мацка си ти Wink

# 9
  • Мнения: 127
А защо 6 седм.-ще пътуваш ли някъде?
Ти май си родена само за подвизи!!!!!
  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 708
Определено ми се е случвало,обаче само ако имаме гости.Само за нас толкоз манджи за 1 ден Naughty

# 11
  • Мнения: 522
Това нещо даже ми е трудно да си го представя...пък камоли да го направя....

# 12
  • София
  • Мнения: 39 740
КОгато съм гладна и готвя, готвя по много, но пак не мога да те стигна Simple Smile Само по 3-4 яденета наведнъж съм правила.
Е, ти имаш повод... подковаваш половинката, да не отлабне Simple Smile Какво реши - фризер или буркани?

# 13
  • Мнения: 5 299
Браво Биби Mr. Green Ти си наШата гордост. Аз не съм готвила толкова много, но не ме плаШи и ако се наложи. Да няма да си идваШ към БГ_то  Flutter

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Билянка, и аз съм готвила в промишлени количества  Mr. Green Имаше период, в който от работа не ми оставаше време да си видя мъжа, а камо ли да готвя за вечеря  Stop Затова веднъж на 2 седмици сготвях 5-6 манджи, хаквах ги в кутии и бой във фризера. Ама този сладкиш всичкия как ще го съхраните  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт