Стига с тия предразсъдъци

  • 6 910
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 417
Въобще да не ти пука! Хорските приказки, злоба и завист нямат край, особенно пък в малките градове. В София има повече такива връзки, пък и града е по-голям така че по не прави впечатление. Мъжа ми е с 15 г. по -голям от мен с двама големи синове  от първи брак 19, 26 год и малко братче на 2год, живеят при нас /т.е в София/. Хич не ми пука кой какво си мисли, важното е да сме живи и здрави , да сме добре и де се обичаме. Между другото по повод злобата и зависта гледам да контактувам с много малко хора!
Добре, че изпреварихме баткото... Wink, мъжа ми вместо татко, щеще да е дядко  Mr. Green
Ако се връзвам на това кой какво е казал трябваше досега да съм се  #2gunfire, това си е нашия живот и ще си го живеем както си искаме, добре че и мъжа ми въобще не плаща данък обществено мнение! Бъди със самочувствие от избора си щом си щастлива и си добре!

# 46
  • Мнения: 2 978
Ще се омъжиш за когото ТИ си поискаш.
Дали ще е по любов или по сметка ТИ ще решиш.
Живота си е твой и никой неможе да ти го разруши, ако ТИ не го направиш сама!

Когато ти говорят така..влизай в техният ритъм и отговаря по техният начин...Ако пък неможеш  така...кажи на такива като тази нещо от сорта на:

- "Ами добре..ще предам на съпруга ми..той ще донесе каталога с роднините..Ти само кажи, млад или стар, беден или богат...турчин или китаец" Twisted Evil Mr. Green

Гледай си децата и живота и хич да не ти пука...Каквото и да направиш устата няма да им затвориш..ами само ще си хабиш нервите напразно!!!

Ходи с високо вдигната глава и продължавай да бъдеш щастлива!!!  bouquet

# 47
  • Мнения: 398
Много ми е болно вече и не издържам  Cry Писна ми от злобни подмятания,че съм се омъжила за "дядо си"...Какво от това,че съпруга ми е 22 години по-голям от мен.Има ли някакво значение всъщност кой на колко години е?
Ей това българите сме страшно племе...
Омръзна ми от подмятания, че мъжа ми е турчин, че съм се омъжила за пари, че е много по-голям от мен.
След вчерашната случка вече не издържах.Слизам от колата с децата пред едно кафе в Димитровград и пристига една моя съученичка и ми казва: "Аууу Деска за такава кола и аз съм готова да се жертвам....я намери и на мен някой роднина на мъжа ти, че да си оправя малко живота"
При всяко прибиране в България се сблъсквам с подобни жлъчни коментари.
Опитвах се да не обръщам внимание, но не ми издържат нервите вече.От всякъде срещам едни такива учудени погледи като сме на разходка с децата и мъжа ми....
 Cry Cry Cry

На нас ни се случи нещо подобно и ще ти пиша как го излекувахме.
Приятел на мъжа ми и на брат му решил да идва в Англия.Имал нашите координати,но се страхувал да се обади защото девер ми му разказал много лоши неща.
И въпреки това човека събрал кураж и се обади.Намерихме го къде живее.Няколко дни ни гостува....
Като се върнал в Бг напук на брат му разказвал от хубави по хубави  неща за нас.Малко и послъгал...
Като се прибрахме се започнаха с разни подобни подмятания.Отначало се чудехме откъде им е хрумнало,но като ни каза човека започнахме да отговаряме "Ти защо не отидеш да си уредиш живота а гледаш нашия?" или в твоя случей можеш да отговориш " Не ставам за сводник!" или " Не останаха повече братовчеди,всички си взеха по една българка!"...все нещо с което да им затвориш устата и да се усетят,че говорят глупости.
Докато не усетят,че не ти пука все ще говорят.После ще спрат и ще викат "тая се надува".

# 48
  • Мнения: 1 269
До болка ми епознато вси4ко това.Като казах 4е ще се женим се по4наха едни приказки едно 4удоАма как така арабин мюсюлманин.Свършиха ли се Бг мъже,4е арабин хвана.Е тои много те глези много пари хар4иш,все скупи неща ти купува.ПОсле им беше много интерсно като родя какво ще е бебто.Ходили да искат снимки от баща ми(родих в дубаи) за да видят 4ерно ли е бебето.мога да изпиша цял роман за изцепките на съграждани и познати.
Дреме ми на шапката.Да приказват каквото си искат.Аз устата немога да им я затворя.Да са ти живи и здрави де4ицата,да се разбирате с мъжо пък ако ще и дядо да  е любовта граници няма.Остави ги да злобеят  bouquet

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Деси, миличка, каквото и да направиш, все ще има "недоволни". Hug

# 50
  • Мнения: 4 053
Към злобните хора изпитвам само.... съжаление. Това са бедни духом хорица. Оплюването на  другите е просто опит да принизят някого до собственото си ниво, а в същото време, вътрешно се самоизяждат. Не им е лесно. Как въобще, такива хора могат да ви ядосат?
Живейте си живото и оставете злобарите на мира. Те са вредни за себе си, не за вас. Peace


точно така Hug
живей си живота и се радвай на децата и мъжа  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 195
Деси,хората са ти го казали по-горе.Простотията край няма!Това си е чиста завист,особено в малките градчета,където почти всички се познават  Rolling Eyes Не обръщай внимание и бъди щастлива със семейството си!  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 455
Не се връзвай на околните, няма да ги промениш, затова нека си злобеят и си дрънкат врели - некипели. Има една приказка "по-добре на хората в устата, отколкото на хората в краката". Живей си живота и не се връзвай!

# 53
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Деси,гледай си живота,радвай се на щастието,което имаш и не се опитвай да се харесаш на всички Hug!Не случайно има една приказка :"По-добре на хората в устата,отколкото в краката!".Вдигни си гордо главата и такива жалки екземпляри,не ги удостоявай даже с поглед Peace!Успех!
Хората винаги ще говорят,Я виж Герито как я оплюхме в другата тема,ама на нея да не би да й пука....

# 54
  • Мнения: 522
До болка ми епознато вси4ко това.Като казах 4е ще се женим се по4наха едни приказки едно 4удоАма как така арабин мюсюлманин.Свършиха ли се Бг мъже,4е арабин хвана.Е тои много те глези много пари хар4иш,все скупи неща ти купува.ПОсле им беше много интерсно като родя какво ще е бебто.Ходили да искат снимки от баща ми(родих в дубаи) за да видят 4ерно ли е бебето.мога да изпиша цял роман за изцепките на съграждани и познати.
Дреме ми на шапката.Да приказват каквото си искат.Аз устата немога да им я затворя.Да са ти живи и здрави де4ицата,да се разбирате с мъжо пък ако ще и дядо да  е любовта граници няма.Остави ги да злобеят  bouquet
О тия съм ги слушала и аз.Даже познатите ми къто се върнах в България и ми казваха:"Яяяя ама те децата ти не са черни" ooooh!
А и как могат да са черни като мъжа ми е леко мургав с морско сини очи....

# 55
  • Мнения: 522
Деси,гледай си живота,радвай се на щастието,което имаш и не се опитвай да се харесаш на всички Hug!Не случайно има една приказка :"По-добре на хората в устата,отколкото в краката!".Вдигни си гордо главата и такива жалки екземпляри,не ги удостоявай даже с поглед Peace!Успех!
Хората винаги ще говорят,Я виж Герито как я оплюхме в другата тема,ама на нея да не би да й пука....

  bouquet Peace

# 56
  • Мнения: 522
Ще се омъжиш за когото ТИ си поискаш.
Дали ще е по любов или по сметка ТИ ще решиш.
Живота си е твой и никой неможе да ти го разруши, ако ТИ не го направиш сама!

Когато ти говорят така..влизай в техният ритъм и отговаря по техният начин...Ако пък неможеш  така...кажи на такива като тази нещо от сорта на:

- "Ами добре..ще предам на съпруга ми..той ще донесе каталога с роднините..Ти само кажи, млад или стар, беден или богат...турчин или китаец" Twisted Evil Mr. Green

Гледай си децата и живота и хич да не ти пука...Каквото и да направиш устата няма да им затвориш..ами само ще си хабиш нервите напразно!!!

Ходи с високо вдигната глава и продължавай да бъдеш щастлива!!!  bouquet
Много ми хареса това  newsm10

# 57
  • Мнения: 7 914
да не ти пука!

злобата край няма!

Живей си живота и това е1 нека си приказват! Hug

# 58
  • Мнения: 648
Деси, а ти каза ли на нашата съгражданка "Стига с тия предразсъдъци" newsm78
В един постинг прочетох, че такива коментари са характерни за малките градове като Димитровград, много мола, не че съм родом от там, ама подобни коментари са характерни и за големите градове, в тяхната характерност обаче не влиза толкова директен изказ, както споделя Деси Mr. Green И аз знам, че за мен се говори в "малкия" ни град, но никога , никой не ми е заявил в лицето толкова грозно нещо, Sick
Деси, наричаш я приятелка, наистина ли ти е такава и за първи път ли те видя с мъжо и децата newsm78
Споделяш, че живееш далеч по- различен стандарт от димитровградчани, возиш се в скъпа кола, не те познавам лично, ти твърдиш, че мен ме познаваш, кажи ми за човек с твоето семейство и ежедневие имаш ли време за подобни "предразсъдъци" Thinking

# 59
  • Мнения: 2 550
Дреме ти  Tired
Нека завиждат.

Общи условия

Активация на акаунт