Резултати от избелващата паста за зъби

  • 4 641
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 564
И аз си купих такава паста,но при мен резултата пролича след 1-вата седмица. newsm62

# 17
  • Мнения: 4 187
Доволна съм от всички продукти на фирмата  Peace! Ползвам избелващата паста( от 3 - 4 дни) и водата за уста, имала съм и четка за зъби, но от доста време не мога да намеря в аптечнта мрежа Rolling Eyes. Сега мисля да запозная дъщеря си с техните продукти  Grinning.

# 18
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ползвам пастата от около седмица,зъбите ми са доста по-гладки.За избелващият ефект още не мога да кажа,че забравих да се снимам преди това,но като че има промяна.Смятам да си купя и гела скоро.

# 19
  • Мнения: 1 761


 Малко извън темата, но можете ли да ми кажете кой е производителя на тази паста или направо на цялата серия?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 472
Уф, сякаш има леко побеляване - не съм много сигурна нали всеки ден си гледам зъбите и сравнявам  #Crazy

Ползвам я вече седмица. Направи ми впечатление обаче, че първите няколко дена зъбите ми бяха станали доста чувствителни (като изтръпнали). Чудех се даже дали да не я спра. Сега може би вече свикнаха и нещата са нормални.

# 21
  • Мнения: 68
И ние си закупихме пастата вчера и сега ще чакаме добрите резултати Grinning

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Доволна съм от всички продукти на фирмата  Peace! Ползвам избелващата паста( от 3 - 4 дни) и водата за уста, имала съм и четка за зъби, но от доста време не мога да намеря в аптечнта мрежа Rolling Eyes. Сега мисля да запозная дъщеря си с техните продукти  Grinning.



Относно четките за зъби на Elgydium, днес видях в аптеката в Медицински център "Младост". И пастите има, и водата даже Simple Smile

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

 Малко извън темата, но можете ли да ми кажете кой е производителя на тази паста или направо на цялата серия?

Производител: Pierre Fabre Sante, Francee
Вносител: Арикозметик ООД, София, ул. Асен Златаров №1, тел. 9461779

При мен имаше ефект на третата седмица. А от вътрешната страна на предните ми зъби има все още тъмни петна. Confused
Ползвам пастата 2 пъти на ден, на суха четка.
Иначе, след измиване чуствам зъбите си чисти и гладки.

# 24
  • София
  • Мнения: 498
Ползвам пастат от 10 дни и има ефект, е не екой знае какъв , но все пак са минали само 10 дни!!!
Доволна съм , определено! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 351
 При мен ефекта пролича още след 3, 4 дни.

# 26
  • Мнения: 128
Ползваме пастата от 2 седмици и има ефект, макар и малко се забелязва леко избелване на зъбите.

# 27
  • Мнения: 834
Понеже имам проблем с венците след първите няколко измивания се почувствах ужасно. това времено ли е или аз просто не трябва да я ползвам? чудя се защото никъде не прочетох противопоказания.

# 28
  • Мнения: 4 806
след известна доза търпение - и при мен има резултат

Вече един-два тона са по - светли зъбите.

Най-накрая попаднах на нещо, което действа.

Нямам проблеми с чувствителността на зъбите от пастата.

# 29
  • Мнения: 551
Аз пък ползвам на DARPHIN  DENBLAN  и съм страшно доволна. Малко е скъпичка, но поне има ефект. А тази за която става въпрос тук в темата  не  бях чувала. thumbsup thumbsup thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт