като фолк певица

  • 3 277
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Бъзикаш се все пак, хванах те!  Mr. Green

# 16
Цитат
Ако искаш да си като Азис, трябва да си изрусиш мустаците yesyes

 Joy JoyКъртиш мивки ей Joy Joy

# 17
  • Мнения: 2 818
По принцип не се гримирам изобщо, но са ме гримирвали няколко пъти професионални гримьори по разни поводи и мога да кажа, че си трябва едно много добро познаване на продукти, освен художническите дарби. Също така на снимки, осветлението е една голяма част от това грима да изглежда както трябва... Но ако имаш предвид само очите, можеш както са ти предложили вече да отидеш на курс или пък да си събереш материал от снимки, от който да се научиш, опитвайки да "прерисуваш".

# 18
  • Мнения: 193
Цитат
Ако искаш да си като Азис, трябва да си изрусиш мустаците yesyes
ей, bubolina107
направо ме размаза от смях Joy Joy smile3532 smile3532

# 19
Вие май вече взехте да се забавлявате,а?

# 20
  • Мнения: 2 274
Хората к`ви цели имат!

# 21
  • Мнения: 812
Хората к`ви цели имат!
[всеки си има право на личен избор  и вкус нали?/quote]

# 22
  • София
  • Мнения: 35 941
По принцип не се гримирам изобщо, но са ме гримирвали няколко пъти професионални гримьори по разни поводи и мога да кажа, че си трябва едно много добро познаване на продукти, освен художническите дарби. Също така на снимки, осветлението е една голяма част от това грима да изглежда както трябва... Но ако имаш предвид само очите, можеш както са ти предложили вече да отидеш на курс или пък да си събереш материал от снимки, от който да се научиш, опитвайки да "прерисуваш".
newsm10

# 23
  • Мнения: 7 186
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

# 24
  • Мнения: 562
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

200 лева? #Crazy Виждала съм Кирил Чалъков да ги гримира. Той ми направи вечерен грим за 40 лв.

# 25
  • Мнения: 583
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

200 лева? #Crazy Виждала съм Кирил Чалъков да ги гримира. Той ми направи вечерен грим за 40 лв.
офф:пола, къде гримира кирил чалъков-в салон ли, приема ли със записване и т. н.?

# 26
  • Мнения: 7 186
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

200 лева? #Crazy

Ми не знам, не съм ползвала услугите му Crazy, бях чела из форума, че толкова взимал. Confused

# 27
  • Мнения: 3 248
Мис Бони взима горе долу колкото Кирил Чалъков! Peace

# 28
  • Мнения: 803
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

Според мен 200лв. е, ако е с тях по време на снимки на клипове, когато трябва гримът да се сменя, или да се пооправя.
Друга гримьорка, която гримира фолк-певиците е Джули, тя взима около 35-40лв.
От Кирил Чалъков, аз лично съм много доволна! За абитуриентския ми бал (преди 2 години) ми взе 30лв., гримът не мръдна, а и смея да кажа, че ме направи много, ама много красива.
Ако някой се интересува, мога да дам тел-а на Кирил Чалъков, доколкото знам не гримира в определен салон.

# 29
  • Мнения: 5 622
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

Баси, тоя се осра.

Общи условия

Активация на акаунт