Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Здравейте, много ми отива тъмното кафяво като цвят, но знаете, че идва лято и на ход са светлите цветове, чудя се дали да се боядисам тъмна или да помисля за друг вариант...
Цитирай

Пловдив

Това, че идва лято не значи, че всички ще станат блондинки. Боядисвай щом ти харесва.
Цитирай

София

Подкрепям Peace щом нещо ти отива и те кара да се чувстваш красива, давай смело.Какво значение има какво е модерно
Цитирай

Белгия/София

Щом ти отива - клепай се смело.  Peace Да не би чернокосите да стават русокоски през лятото  Very Happy
Цитирай

София

Лято, зима - щом ти отива се боядисай  Peace
Цитирай

Боядисай се тъмна.
Цитирай
Благодаря ви момичета, ще ви послушам!
Цитирай

Пловдив

Mожеш да сложиш и няколко светли кичура за настроение. Иначе не виждам защо трябва да те спира това че идва лято.
Цитирай

София

Сега е модерно тъмно кафявото. Wink, не светлите тонове.
Цитирай

как така всички ти дават съвет без дори да са те виждали?как предцениха,че няма проблем да се наклепаш?ами ако не се харесаш?кой ще махне тъмия цвят и кой ще ти плати сметката ж салона?давай!!!!тъмна,светла...какво му плащаш?доста безразсъдни съвети ,ако питаш мен!аз лично бих се посъветвала с фризьора си преди да реша и бих обсъдила евентуален вариант за сваляне на цвета ако не се възприема.
Цитирай

София

как така всички ти дават съвет без дори да са те виждали?как предцениха,че няма проблем да се наклепаш?ами ако не се харесаш?кой ще махне тъмия цвят и кой ще ти плати сметката ж салона?давай!!!!тъмна,светла...какво му плащаш?доста безразсъдни съвети ,ако питаш мен!аз лично бих се посъветвала с фризьора си преди да реша и бих обсъдила евентуален вариант за сваляне на цвета ако не се възприема.
Абе Клое, споко бе човек. Много присърце го вземаш. Wink
Цитирай

Не случайно писах в началото на темата, че тъмно много ми отива, защото вече съм се боядисвала така  Wink
Цитирай

София

Не случайно писах в началото на темата, че тъмно много ми отива, защото вече съм се боядисвала така  Wink

Ти хубаво го написама, ама явно няма кой да чете...  Wink
Цитирай

София

Щом ти харесва я направи тъмна, мпята коса е естествено руса и аз я правя черна нямам проблеми през лятото, а от модни тенденции не се водя.
Цитирай
Kloe,нали момичето е писало,че много се харесва с тъмна коса. Притеснява я само тоова,че идва лято и много жени предпочитат да са в по-светли цветове. Така че тук не става въпрос дали ще се възприеме или не.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора