Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора
Здравейте!Имам един въпрос към вас-мога ли ползвам епилатор за обезкосмяване космите на краката, когато съм бременна?Бях чувала нещо за уредите ,които са на ток ,та реших да ви попитам за по-сигурно.
Цитирай

варненка от София

Става дума за уреди, които работя върху тялото ти с ток, както е дерсонвала при козметичното почистване. Епилаторът няма нищо общо. Аз ползвам епилатор без проблем и на кола маска ходя. Иначе ако беше така то прахосмукачка не трябва да пипаш, миксер и какво ли още не, не се сещам за уред, който да не е на ток.
Цитирай

Що да не може.. стига да понасяш болката, че аз напоследък нищо не мога да трая  newsm78
Цитирай

Варна

Може, няма проблеми. Аз се епилирах през цялата си бременност сама.
Цитирай

Бургас

Лично аз ползвах през цялата си бременност епилатор, но когато отидох да раждам ме попитаха как съм се почистила толкова гладко и аз им отговорих , че с епилатор , тогава акушерката ми се скара , че от епилатора можело да получа контракции- предавам ти думите им , а ти сама си преценяш
Цитирай

София/Москва

Ако можееш да се сгънеш достатъчно,така че да се почистиш Mr. Green действай, че бръсначката и хормоните правят доста сгъстена ситуацията по краката Laughing
Цитирай

на брега на Дунав

Аз и двете бременности ползвах. Първата повечко, че хванах доста от лятото, но и сега също ползвам. Понякога от болката матката контрахира, затова ако не можеш да търпиш на болка и имаш подобни съмнения за контракции  май по-добре си избери друг начин на обезкосмяване.
Цитирай

НИкакъв проблем няма, последно си епилирах краката около седмица преди да родя.
Цитирай

Pyce

E,явно ако само за краката няма поблеми.Те не са толкова чувствителни,колкото други места Blushи там не боли чак толкова много.
Цитирай

München, DE

може да  Peace
Цитирай

варна

аз ползвах!
Цитирай

Белгия/София

Аз ползвах. Казват, че предизвиквало контракции. Аз си ползвах за навсякъде и не съм имала проблеми.
Цитирай

sofia

Що да не става, ако пък те боли ги обръсни и като родиш, ще си ги епилираш, ако ли не на коламаска.
Цитирай

РусЙе

Аз нямах особена нужда от епилатора докато бях бременна, някак ми се забави разтежа на космите Mr. Green Иначе съм ползвала де. ама рядко.
Цитирай

и аз ползвах,не съм имала проблеми
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора