Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 май 2006, 10:19 ч.

Във Велинград с дете?

• 6 298
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
искаме да отидем за няколко дена на почивка там,но ще ни е за първи път и ще се радвам ако споделите малко повече впечатления за града и местата за почивка с дете.
Иска ми се да има басейн с минерална вода в който да се потопим и тримата местенце където да се разхождаме и хубав ресторант за похапване.
Препоръчайте ми нещо Hug

# 1
  • софия
аз лично харесвам хотелчетата в гората-хубав такъв е ''велина''. в централната част са луксозните-''двореца'', ''рич''- в него не съм била, но знам, че предлагат детегледачка за малкото. в механата към хотела готвят хубаво, но последният път малко се поизложиха. иначе и там докато се хранехме сервитьорката забавляваше малката/по нейно предложение/.и в трите има басейни. пропуснах да кажа за ''камена''-също в гората с външен и вътрешен басейн, не е луксозен, но е чисто. там кухнята ми хареса, има и стая с електронни игри за децата, но е доста голям и в почивните дни има много хора.това е,което аз съм опиала. дано съм била полезна Hug

# 2
  • Springfield, VA
Ще следя и аз темата, защото юни месец и ние ще ходим там с детето  Peace

# 3
  • София
Гласувам с две ръце за "Велина"
На децата много им харесва

# 4
  • София
Във "Велина" е подходящо да отидете с дете, но побързайте да си направите резервация, защото обикновено хотелът е пълен месеци напред. И не се хранете в ресторанта към хотела. Вярно, спомените са ми преди 2 години, но малки количества, ниско качество и високи цени. Мисля, че ще намерите подходящи местенца за хапване в града.

# 5
  • Springfield, VA
 Дайте някой линк към Велина де...  Wink

П.С. Аз май намерих- Велина

# 6
  • Springfield, VA
 Eто пак хотел Велина

На мен лично ми се струва адски скъпо. И има огроомни ценови разминавания между официалния сайт и информацията за хотела, която дадох в горния си постинг

# 7
  • България
От много години ходим във Велинград хотел Велина.Според мен като разположение това е най-добрия хотел.Относно цените - вярно , тази година са завишени поради ремонта който беше направен.И ресторанта го оправиха има вкусна храна , приготвят и храна за бебета и малки дечица.При лошо време на разположение е вътрешния басейн.А малките дечица могат да си играят в джакудзито до насита.Спокойно е и много приятно.

# 8
  • България
до БУБА: тези снимки на хотела са стари!

# 9
  • Sofia
МОЖЕ И В ЧАСТНИ ХОТЕЛЧЕТА  ДА ОТСЕДНЕТЕ И ДА ПОЛЗВАТЕ ГРАДСКИЯ ПЛАЖ ИЛИ ЧАСТНИЯ БАСЕЙН В КАМЕНИЦА.В ЦЕНТЪРА ИМА НОВ ХУБАВ ХОТЕЛ НО НЯМА БАСЕЙН ВСЕ ОЩЕ.СВЕКАРВА МИ ЖИВЕЕ ТАМ И НИЕ ЗАМИНАВАМЕ ЖИВОТ И ЗДРАВЕ НА 24.05 С БЕБКА ЗА СЕДМИЦА.

# 10
  • София
вчера се върнахме от там с децата! В момента е разкошно във Велинград, и за плаж става и не е прекалено горещо!
Бяхме я хотел Олимп! много е хубав, има всички удобства и лукс. На един хълм е и е малак рай! скъпичак е хотела, но се заслуважа!

# 11
  • България
Ybag , ако знаеш само как ти завидях.....това е единственото място където си почивам истински,ама пуста работа.... Cry

# 12
  • София

Това е гледка от басейна на хотела.

охххххххххххх как искам пак там , а не тук в офисаааааааааа! smile3514 smile3514 smile3514

# 13
  • Варна
Още един глас за Велина. PeaceСтрахотно е,а храната е с добро качество(поне за моя вкус Wink).Хем си в гората,хем в града.Последно бяхме там януари,а лятото към края на юли пак. Simple Smile

# 14
  • Springfield, VA

80 лв за двойна стая не е ли страшно много бе момичета?  Rolling Eyes

до БУБА: тези снимки на хотела са стари!

Ами това намерих, това пуснах. Единия сайт е до колкото разбирам офоциалния на хотела. Бива ли и там да не сменят снимките  Shocked

Според мен каквито и да са сега стаите, 80 лева ми се струва множко на вечер. Все пак никой не отива за една нощ, нали?  Close

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт