Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

ВАРНА

http://Здравейте, момичета! Каква вода пият вашите сладури? Когато се роди сина ми лекарката ми каза да преварявам водата 15 мин и така и правех до първата му година. После започнах да я варя по помалко, а сега само кипва и я спирам. Нямам много доверие на минералните води, защото казват че изобщо не са минерални. А вие преварявате ли я и до кога трябва да го правя? Кога мога да започна да му давам вода от чешмата? newsm78
Цитирай

София

За сега я преварявам. Вода от чешмата не смятам да му давам скоро, защото ние самите не пием такава. А за него само минерална е вредна. Така че смятам скоро да вземем кана Брита и да пие от нея.
Цитирай

Вода  от чешмата спряхме да пием- никакво преваряване не може да ликвидира тежките метали от канала (най-вече оловото).
Смятам, че водата, която купувам наистина е минерална.
Цитирай

София

Вече не преварявам, но и не давам от чешмата - то ние не пием от там, че на нея ли...Редувам изворна с минерална.
Цитирай

БГ - София

Спрях да преварявам още като бяха 7,8 месечни. Отдавна пият каквото пием и ние трапезна или чУшмяна.
Цитирай

ВАРНА

Спрях да преварявам още като бяха 7,8 месечни. Отдавна пият каквото пием и ние трапезна или чУшмяна.
Вие в София сте добре - чепмяната ви вода бива. Peace Ама тук, във Варна, на литър вода - кило варовик!
Цитирай

София

Преварявах в началото. След това започнах да давам минерална.
Цитирай

Сф, Младост1

Oх, срам ме е да си призная, но аз още преварявам водата на Лора Cool. Ще стане скоро на 1г.10м.
Май го правя още по инерция newsm78. Пускам каната с вода и после наливам в чашката и така си караме още. Не знам до кога? Thinking
Цитирай

София

С мъжа ми чешмяна вода не пием от времето на великата водна криза в София-може да е чисто психологическа задръжка някаква, но това е положението. Затова и на Иво не давам вода от чешмата. Ако се наложи да дам-преварявам я-дори и на тази възраст. Пие трапезна и изворна вода.
Цитирай

starazagora

Ние пием минерална вода и то от доста време.Ние сме на 1г и 9м.
Цитирай

Варна

Започнах да му давам трапезна вода още преди да навърши година.  Понякога, като няма трапезна, пие и минерална.
Едва от няколко месеца си позволявам вода от чешмата, но само в изключителни случаи, ако няма друга наоколо.
Друг е въпроса, че е голям фен на чая, което на практика си е преварена вода с билки Mr. Green
Цитирай

Спрях да преварявам водата към годинката. От тогава е на изворна(купена) или минерална.
От преварената вода с билки и ние пием Mr. Green
Цитирай

До 1.5 г. редувах "Трънска банкя" с "Девин", сега включвам и чешмяна, непреварена, от време на време, но нашата е много вкусна и не се притеснявам да давам Peace
Цитирай

sofia

Вкарах и постепенно чешмяната вода към десетия месец , защото тръгна на ясла , а там такива екстри няма .
Цитирай

Mediterraneo

От 40- дневна пие розовия етикет на Девин, непреварена. Не виждам смисъл от преваряването на ужасната чешмяна вода. Не съм опитвала чешмяна вода много отдавна, защо да давам на детето.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора