Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia, downtown

Дайте моля отзиви за фризьорите на Кало - и по-конкретно салона на ул. "Хан Аспарух"? (въпреки, че то като го гледам е по-скоро салонче) Но също и за другите им салони!
Цитирай
Оооооо точно там ходех веднъж и повече не повторих.Момичето което ме пострига беше с черна коса,обясних й как да ме подстриже и в процеса на самото подстригване едно,че постоянно ме скубеше и дърпаше,другото е,че по средта някъде ми каза,знеш ли това така и така ще ти отива повече и аз се съгласих и на финала приличах на изрод,докато тя ми обясняваше,че изглеждам супер.
Цитирай

София

Преди доста години се подстригвах в един техен салон, някъде около пазара на Ситняково и беше добре.Доволна съм, но всичко си зависи от конкретния фризьор
Цитирай

Sofia, downtown

Благодаря! Всичко ми е полезно!
Цитирай

London, Sofia

Приятелката ми от години ходи при тях в Младост и е супер доволна Peace
Цитирай

София

Ние по-скоро те объркахме, отколкото да ти помогнем Confused КАто цяло знам, че са доста добри, така че ако няма да правиш кардинални промени рискувай смело Smile ПОне аз бих
Цитирай

Magrathea

Аз съм ходила в този в хотел Плиска (при Теодор- ако решиш да ходиш там). От всичко съм много доволна: боядисване, подстригване, изправяне на косата, изсушаване с дифузер..). Работят само с Л'ореал.
Цитирай

sofia

Аз ходех в този на Витошка при Ани.Доволна бях,но нещо дигнаха цените............
Цитирай

София

Ходя в "Кало" в Младост и като цяло съм много доволна. Peace
Цитирай

Аз съм ходила при самия Кало преди години да ме постригва и съм много доволна от него. За другите не знам. Но ако Кало все още постригва в салона си на Витошка, ти го препоръчвам горещо.
Цитирай

София

За подстригване - само в салона на ул. "Дамян Груев", при Бисо  Peace

Прави чудеса...обаче тр предварително да го уведомите с колко см, сте готови да се простите....Ако го му дадете пълна свобода, ще се много доволни  Smile

За сешоар(преса) - Младост (Филип, ако още работи там...) и новия салон в Ст. град(Стефи) ..

МНОГО СЪМ ДОВОЛНА !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.