как да си намеря надомна работа

  • 16 945
  • 6
  •   1
Отговори
моля ви насочете ме с някой сайт как да си намеря надомна работа, защото бебето ми е малко, а в момента чакам второ. Аз съм в Щатите и както знаете тук не дават никакви детски или каквито и да било помощи, а много ми се ще да помогна на мъжа ми, че той работи на две места излиза в 6 и се връща в 11 часа вечерта седем дни в седмицата. вече имам чувството, че не съм женена толкова рядко го виждам. ако мога поне да му спестя втората работа, но си нямам представа какво мога да работя от вкъщи и къде да търся.

# 1
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Единственото за което се сещам в момента е гладене  1ironing 
Можеш да разлепиш обяви из съседните блокове или да ги пускаш в пощенските кутии. Ако някоя мама се сети за нещо по разли4но- да даде идея.

# 2
  • Мнения: 636
Mama Strumpf, този процес в Америката рядко се практикува  Mr. Green Да не кажа никога  Embarassed

И аз се интересувам от подобна възможност. Умирам от скука в къщи. Иска ми се да се занимавам, пък и някой допълнителен лев да изкарам.

А нещо през Интернет да предложите? 4етох за разни платени попълвания на анкети, но ми се струва спам.

# 3
  • Мнения: 7 091
моля ви насочете ме с някой сайт как да си намеря надомна работа, защото бебето ми е малко, а в момента чакам второ. Аз съм в Щатите и както знаете тук не дават никакви детски или каквито и да било помощи, а много ми се ще да помогна на мъжа ми, че той работи на две места излиза в 6 и се връща в 11 часа вечерта седем дни в седмицата. вече имам чувството, че не съм женена толкова рядко го виждам. ако мога поне да му спестя втората работа, но си нямам представа какво мога да работя от вкъщи и къде да търся.

Имаш разрешително за работа, нали?Нямам конкретна фирма предвид, но да ти подхвърля идеи, които съм виждала:
- да попълваш мedical claims ( трябва ти компютър разбира се, осигуряват ти обучение, мисля 2 месеца)
- да пишеш ревю-та на продукти в Интернет или кратки статии за такива ( наскоро даже четох в нета обява)
-да правиш разни неща свързани с изкуство- икебана, украсяване на керамика,венци, плетива и др. схвана ми мисълта , някои от магазините изкупуват.
- да пишеш и да участваш в конкурси
- да пишеш за вестник( някои имат такива позиции, за които не се налага да си в офиса)
- да работиш като офис сътрудник по телефона ( някои адвокатски кантори предлагат такова)
- да си регистрираш сайт, на който да продаваш нещо
- да гледаш деца
- да шиеш на парче( има и към фирми, но не много от тях дават надомно, но може на познати)
- да си направиш козметичен салон в къщи ( маникюр, прически)
- има и някакви да комплектоваш химикалки, да пращаш писма с реклами на фирми, но тези не съм чувала някой познат да ги прави.
- да продаваш застраховки( макар че тя не съвсем надомна работа)
Предполагам и други неща има, аз за тези се сетих....

# 4
Вижте блога ми , мисля че имам  перфектното решение на проблемите ви.
Аз и без да съм  майка така си изкарвам парите Wink
Всъщност съм  мъж, но те тия неща си личат от блога ми
адреса е http://freelancer-job.blogspot.com
Успех от мен ! Дано  да съм ви бил от полза.

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Вижте блога ми , мисля че имам  перфектното решение на проблемите ви.
Аз и без да съм  майка така си изкарвам парите Wink
Всъщност съм  мъж, но те тия неща си личат от блога ми
адреса е http://freelancer-job.blogspot.com
Успех от мен ! Дано  да съм ви бил от полза.
Три съобщения и трите с един и същи текст  Tired

# 6
Вижте блога ми , мисля че имам  перфектното решение на проблемите ви.
Аз и без да съм  майка така си изкарвам парите Wink
Всъщност съм  мъж, но те тия неща си личат от блога ми
адреса е http://freelancer-job.blogspot.com
Успех от мен ! Дано  да съм ви бил от полза.
Три съобщения и трите с един и същи текст  Tired


МИ три едни и същи въпроса !!!

Общи условия

Активация на акаунт