Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 май 2006, 21:33 ч.

В памет на Мишето...

• 16 371
  • 246
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
Привет мили майчици на много специални дечица!  Heart Eyes
Искам да си поговоря с някоя мама, чието детенце има кардиологичен проблем.
Наскоро роди братовчедката ми и са й казали много страшнио неща за бебенцето й...  Cry, та ми се иска, ако има възможност някоя майка да ми сподели 2-3 думи...побъркваме се от притеснение  Sad

Благодаря Ви   bouquet

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 21:03 от Шани

# 1
  • високо
Шани, миличка, има такива майки - дано ти пишат скоро. ето какво намерих аз:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72986.0
много ти се събра напоследък spoko дано всичко е добре с бебчето! Praynig

# 2
  • Димитровград
Ами моята бебка е с незатворена лява камера Cry.Какво да ти кажа-докато се изясни диагнозата бяхме в ада.Сега е на близо 6 месеца и е ОК.Дано да е наред всичко с малката бебичка.Много ще се моля!!!Иначе разбрах,че най-добрите специалисти са в Трета градска.За всичко се иска време,ама докато мине това време,нека да сме силни и да чакаме!Всичко ще е наред!

# 3
  • София
  Не казваш какъв точно е проблемът на бебенцето, затова си позволявам да се включа с малко по-ведра информация. Моята приятелка роди второ дете на 40 години. Веднага след раждането и казаха, че чуват шум в сърцето на бебето, операции, лоши прогнози, всичко за което можеш да се сетиш. Живеехме с мисълта, че Анди няма да преживее втората си година. Възраст, необходима за да се направи операция. Не знам подробности, но ставаше въпрос за дупка в сърцето - самата майка беше мед. сестра и ми казваше, че е чувала сърчицето сякаш е пред Ниагарския водопад.  И така, до един прекрасен ден, кагото на осем месечния тогава Анди, при рутинен преглед установиха, че дупката е започнала да се затваря сама. Сега е едно прекрасно 2,5 момченце, без каквито и да е проблеми.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
Момичета  Hug

Всъщност днес привеждат бебка в 3-та градска б-ца за консултация, защото в Педиатрията на МА не могат да сторят нищо повече.
Бебка е с ниско тегло 2300гр. при раждане, ама явно сега е спаднала до 2000гр. и просто цялото бебе е едно голямо и раздуто сърце. Имала отвори и м/у предсърдията и м/у камерите, съмняват се и за някакъв гаден Синдром на .... (не запомних, но дано да не е  Praynig) и така.
Просто наистина сме в 9-я кръг на ада и още една трагедия ако не дай си Бог се случи, аз лично ще откача  Crazy

agneshka - много хубав линк си ми дала. Мерси  Heart Eyes

# 5
  • Димитровград
Moля,пиши какво става,дано да е добре бебочето!!!!!! Praynig Praynig Praynig Hug

# 6
  • София
 Praynig
дано има надежда за бебенцето, не ми се мисли инак какво ще е на майка му
не искам да пиша повече и да обяснявам защо, но има причина да знам как се чустваш 

# 7
  • София
Каквото и да е, това е мястото, където ще направят най-доброто за детето. Там спасиха голямата ми дъщеря.
Дано всичко да мине добре!

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
Детската кардиология в Трета градска е мястото. Каквото и да е - стискам палци скоро да се реши проблема на малката душичка. Praynig

# 9
  • София
Шани и аз мога да кажа само добри думи за това отделение. Слава богу при Дияна всичко за сега е наред.
Стискам палци на братовчедка ти и малкото бебенце   bouquet

# 10
  • София
Дъщеря ми при раждането имаше 2 отвора - между предсърдията и между камерите. Първият отвор се затвори сам за около 3-4 месеца, вторият е в процес на затваряне - сега тя наближава 2 години. Лекува ни д-р Томова от Детската педиатрия на бул "Д. Нестеров". Дъщеря ми пие фурантрил и каптоприл. Теглото й е малко по-ниско от нормата заради заболяването, но това не е най-важното.

Ако проблемът е подобен, не се шашкайте излишно, защото медицината е напреднала достатъчно, за да овладее подобни състояния. За детенце е вредно да има изплашена и изнервена майка, така че поне заради него е хубаво да овладеете емоциите си...

# 11
  • София
Шани, пожелавам ви скоро да излезете от тази "дупка" и бебенцето да оздравее бързо!   bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
Марги  Hug Мерси мила Heart Eyes

Мария - знам, че е добре да сме по-спокойни, но дали е възможно това да стане на практика?!  Rolling Eyes Иначе думите ти звучат много окуражително  Peace

Дано чудото стане и дано Господ тоз път се смили над нас  Praynig

# 13
  • София / Пловдив
  Шани, с никаква информация не мога да ти помогна...
  Просто исках да ти кажа, че много, много силно ви стискам палци и се надявам това борбено бебче да преодолее всички трудности и да ви носи само сълзи от радост  Praynig

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
Мили майки...
Не са розови картинките за сега. Детето е със Синдром на Едуардс и при това положение не се знае, дали ще го подлагат на сърдечна операция. Днес решават...
Не знам на какво да се надявам... Confused

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт