В памет на Мишето...

  • 17 883
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 327
Нина е цар в храненето Simple Smile
Радвам се, че има такова развитие за малкото човече. Като си спомня моя какъв беше 2,5 килограма, а Мишето е още по мъничка...
Дечицата са много издръжливи обаче, а оградена с толкова любов бързо ще навакса Simple Smile

# 61
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Как е бебката???

# 62
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами мисля, че запона да качва грамчета, защото благодарение на Нина   bouquet, бе започнала да хапва по 60мл. Но, ето че дойде ред на коликите й и сега са горе-долу в изходна позиция  ooooh!.... пак почти не хапва  Sick.
Значи голям проблем е таз "пуста манджа", инак Мишенце си е едно спокойно бебче. Ходят навън с количката и тя спинка много добре и по 2-3 часа. Бавно, но славно - вървят напред.
Дано се включи и самата й майка с повечко подробности, че аз в сряда ги виждах последно  Grinning.

Поздрави Канеста на теб  Heart Eyes и на цял сърдечен форум  Heart Eyes

  bouquet  bouquet  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 588
Но, ето че дойде ред на коликите й и сега са горе-долу в изходна позиция  ooooh!.... пак почти не хапва
И ние бяхме такива злояди, все си записвах колко е изяла дъщеря ми и смятах колко се събира за денонощие... А коликите почти не ги усетихме благодарение на чайовете от копър и джоджен. На първата ми дъщеря поне много й помогнаха, а сега и на второто ни бебе...

Целувки на малката бебка!

# 64
  • Мнения: 219
Здравейте мили майчета,

ние сме дребни и много злояди Weary Проблема ни е в коликите. започва да се храни и след като хапне 30 гр започва да плаче и да се огъва от болки. Почиваме ,правим масажи на пупата и пак похапваме. Доста е трудно и продължитено , а лошото е , че се научи да плюва. Яде през 2 часа , а самото хранене продължава по 1 час. Така по цял ден ние ядем. smile3521
За коликите нищо не ни помага. Сигурно проблема е в коремчето й. тя беше с кървене от стомаха като се роди + сонда ,системи и пие лекарства.
Но важен е резултата. Качили сме 300 гр за 3 седмици и сме пораснали с 2 см ,което е супер за нас. Като цяло сме си малки и дрешките ни стоят като чували, а чорапите са като апрески и сами се свличат. Вчера пообиколих магазините до нас да оптърся по-малки дрешки. Продавачките ме гледаха като извънземна и ми предложиха да си купя дрехи за BABY BORN smile3514 Най - голям майтап е, когато някоя лелка гледайки в количката се изкава "леле колко малко бебе моите не са били такива" Но ние се гушкаме и много се обичаме ,а тя от  благодарност ни гука newsm51
Целувки за всички вас и пак ще ви пиша. благодаря ви за помощта newsm51  love001  love001

# 65
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Ей, браво на Мишето, newsm10 тези постижения хич не са малки, само така
 smile3501няма да се предавате, а дрешки smile3534, нама да купване нови,ами да се стараете да напълните тези дето ги имате   bouquet

# 66
  • Мнения: 219
здравейте от нас,

мерси за моралната помощ и подкрепа smile3521 newsm51 да знаете , че ни е нужна.
много целунки от нас за всички вас  love001  love001 newsm51

# 67
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мили майчици  Hug,
нашето Мише е пак в 3-та Градска, само че в детско белодробно отделение. В петък вечер била спряла да диша и благодарение на бързата и адекватна намеса на майка й, се е върнала при нас  Praynig Лекарите са казали, че има пневмония от застой, но майката има други, по-вярни теории... Cry

Сега е на кислородна палатка, но нещата не отиват на добре и единственото, което можем да сторим за малкото Мише е да се молим за нея Praynig  Praynig Praynig Майката ходи само за сведения, не я допускат до нея... Confused

 Praynig Помолете се с нас!  Praynig

инфото го знам от снощи, но все още го асимилирам  Cry

# 68
  • Мнения: 928
Мила Шани, сърцето ми се обърна като прочетох, че малката е в трета градска  Cry . Дано Господ й помогне и чуе молбите ни за здраве Praynig  Praynig  Praynig

# 69
  • Мнения: 2 327
Горкото мъниче... Дано преодолее и това изпитание Praynig

# 70
  • Мнения: 4 414
милото човече...дано се оправи бързо
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 71
  • Мнения: 190
Мила Шани, Cry
съжалявам, че бебка е отново при нас. Редовно следя как се развиват нещата при нея. Кажи специални поздрави на майка и от мен и и кажи, че стискам палци.

# 72
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Много ми е мъчно за Мишето, стискам й най-искрено палци, на мама много сили пожелавам, дано победят и този път  bouquet Hug Praynig

# 73
  • Мнения: 219
Здравейте мили майчета,

ние пак сме зле ,но това се очакваше smile3518Няма начин при нашата тежка диагноза да сме добре. За съжаление за напред нещата ще се влошават вместо да се оправят. Тя расте и й трябва повече кислород , но дробчетета не работят пълноценно и изпада в асфиксия. Днес я видях и ми се стори по-добре ,но още не може без кислород. Ако се стабилизира пак ще ми я дадат. Но прогнозите са лоши.
От сърце ви благодаря за подкрепата и ви пожелавам много здраве   love001 newsm51

# 74
  • Мнения: 2 232
Мила, много ми е мъчно да прочета това...Ще се моля за малката душичка, дано Господ и даде сили, както и на вас цялото семйство. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт