«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

ямбол

ћнени€: 46
ƒавали ли сте на  детето си хомеопатични лекарства при никнене на зъби?  акви използвате при повишена температура  37- 38 градуса ?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 813
ƒавала съм по съвети на познати, н€маше ефект, но след като най-накра€ се консултирах с хомеопат и предписа необходимото люкарство и доза, излекувах болежките на детето.  Blush «атова иди на специалист.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 544
давала съм хамомила 15—Ќ мисл€,че имаше ефект.ўом имаш книжката можеш да прочетеш и като се  консултираш с ваши€ хомеопат ще избереш подход€щото Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 700
Ќа нас още не са почнали на ни никнат, но исках на хомеопатката рецепта - да си е в мен за бърза реакци€. “€ й изписа две - едното е при болки, а другото, когато има висока температура. Ќезнам дали има ефект, но т€ много ни помогна при лечението на јƒ. “ака че мисл€, че и при зъбките ще има ефект. ћога да пиша какво точно ни е изписала, но май е по-добре да се консултираш лично и точно за твоето дете. јко искаш пиши на лични.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 655
Ќа нас още не са почнали на ни никнат, но исках на хомеопатката рецепта - да си е в мен за бърза реакци€. “€ й изписа две - едното е при болки, а другото, когато има висока температура. Ќезнам дали има ефект, но т€ много ни помогна при лечението на јƒ. “ака че мисл€, че и при зъбките ще има ефект. ћога да пиша какво точно ни е изписала, но май е по-добре да се консултираш лично и точно за твоето дете. јко искаш пиши на лични.
Ќе може да се изписва предватирелно хомеопатично лекарство за нещо, което още не се е случило.  огато започнат да никнат зъбите, тогава се изписва, на база на конкретните физически, психически и друи симптоми. Ќ€ма как да ти изпише лекарство предварително. “ова е абсурд просто.
'Ћекарства при неразположение от никнене на зъби' има много, ако едно е помогнало на едно, едва ли ще има същи€ ефект при твоето дете. ¬ хомеопати€та всичко е индивидуално. Ќамираш си добър класически хомеопат и си решаваш проблема.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 813
’ъх, ’амомила б€х давала, но н€маше никакв ефект. ’омеопатът ни даде  алкаре€  арбоника пък. » бебе мир€са.  Whistling
÷итирай
ћного ни е от полза  олактива.Ќ€маме проблеми с никненето на зъбките и странични реакции.“ой помага за засилване на имунната система и точно предотврат€ва възпалителни процеси.ќсвен да се приема вътрешно,може и да се омаже м€стото с  олактив(јквасорс).
÷итирай

—офи€

Ќе може да се изписва предватирелно хомеопатично лекарство за нещо, което още не се е случило.  огато започнат да никнат зъбите, тогава се изписва, на база на конкретните физически, психически и друи симптоми. Ќ€ма как да ти изпише лекарство предварително. “ова е абсурд просто.
'Ћекарства при неразположение от никнене на зъби' има много, ако едно е помогнало на едно, едва ли ще има същи€ ефект при твоето дете. ¬ хомеопати€та всичко е индивидуално. Ќамираш си добър класически хомеопат и си решаваш проблема.

≈стествено, че се изписва според редица характеристики на детето и е строго индивидуално. “ази хомеопатка съм € викала да лекува јƒ на бебето.  огато дойде първи€ път сто€ два -три часа и ни разпита мнооооого подробно за много неща от "живота и навиците" на бебето. ¬оди си досие и на базата на всички неща, които знае (си е записала) за не€ й изписва лечение. ƒоста тъпо ми звучи всеки път, когато има н€какво оплакване детето дай разказваш на ново всичко. ј това, което й тр€бва за да ти изпише лечение си го има записано. ƒори по телефона съм й искала рецепта за лечение. “€ си отвар€ записките, с които ходи на вс€къде и ни изписва.
÷итирай

sofia

ћнени€: 764

[/quote]

Svetla1 e права. Ќезависимо, че детето е лекувано от този лекар и той го познава, лекарството тр€бва да се съобрази както с индивидуалните особености на човека, така и с моментното психо-физическо състо€ние. Ќе тр€бва да се отчита само наличие или липса на болка... Ќикненето на зъби може да е придружено и с много други неразположени€ - повръщане, колики, тежки стомашно-чревни разстроства..., всичко това тр€бва да се съобрази на момента. ќсвен това първите зъби може да изл€зат без проблеми, а следващите с висока “, за ко€то също се прилагат различни препарати в зависимост от симптоматиката...

÷итирай

—офи€

јja, така е. ќт известно време щерка ми € мъчат зъбите. Ќо е на периоди - ден два ще из€де всичко,     ден два е спокойна. “очно когато д-рката беше вкъщи, малката беше спокойна и аз затова й поисках рецепта. “€ й вид€ моментното състо€ние и т.н. и й изписа какво да й давам.  аза, че ако вдигне и “ да взема и .. еди-какво си. “ова е. ћисл€, че е процедирала напълно правилно. ј ако се по€ви н€кой от изключително тежките, придружаващи никненето на зъби сиптоми, които ти си изброила (не дай боже), ще й звънна за доиз€сн€ване на картинката.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора