Имат ли децата ви бенки ?

  • 4 521
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Моята дъщеря беше на няколко месеца като се появи първата й бенка - на вратлето . После се появяваха една след друга и сега има вече 5 или 6 . Тази на вратлето  стана по -голяма и ме притеснява . А , между другото , и аз имам горе-долу на същото място бенка . Дали нейната е по наследство ?

# 1
  • Мнения: 1 756
Ами за наследственосттна на бенките не знам, ще ми е интересно и аз да нау4а.
Моят бебо има една на гръб4ето отпреди месец поне

# 2
  • София
  • Мнения: 39 759
Дияна вече има няколко. Аз имам много, мъж ми и той не е с малко, но при него има и доста лунички.
малката даже се роди с една бенка. Не знам до каква степен е наследствеността при появата на бенки.
Тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31083.msg600675#msg600675 - Биби е описала някои видове.

# 3
  • Мнения: 953
Мъжа ми е с много бенки, малката има неговата кожа и сега гледам и че при нея започнаха да се появяват.

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мишо се роди без бенки,но скоро след раждането му се появи една на прасеца,която расте заедно с него.Не е релефна,но ме притесняваше и попитах педито.Каза ми ,че не е проблем.Скоро му се появи още една съвсем мъничка.Аз имам бенки, не много ,но достатъчно.Мъжът ми, по-малко.Едва ли има човек без бенки.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Александра се роди с 2 бенки, които станаха много големи. Притесняват ме и се замислям за отстраняването им.

# 6
  • Мнения: 14 654
може да има нещо вярно в това за бенките и наследствеността-аз, двете ми сестри , майка ми и едната ми леля имаме на едно и също място абсолютно еднакви бенки.иначе детето ми има една мъничка бенка на вратленцето и сега като го подстригах късо видях че има и на главичката-скрита е в косата и не се вижда.като се роди нямаше нито една,но май бенките се появяват с течение на времето,аз имам доста напоследък,но не си броя

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Има 3 - нямаше като се роди. Аз имам /май не са малко/ и скоро ходих на лекар да ми ги проверява, че "страх лозе пази" и ме успокоиха. Бенките идват с възрастта и Гергана има кожа, като моята и я оглеждам често.
За наследствеността за бенките не знам, но имаме еднакви петна с щерката, което петно аз пък съм наследила от баща ми.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 759
Дияна като по малка я оглеждаха. И всеки роднина казваше "о, бенка като моята" или "и тя като мен". Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 840
Да, и двамата имат бенки - ние с мъжа ми също, особено той.

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Деничка има бенка точно над устната - тип Синди Крофорд. Това и е чара Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 5 299
Викториа съм я оглеждала много пъти, но досега не съм забелязвала нито една бенка.

# 12
  • Мнения: 1 645
Дани има 2 бемки,но са доста миниатюрни.
Винаги съм се питала защо се появяват и дали са наследствени.
Аз имам бемки, а мъжът ми 5 пъти повече от мен.

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Имаме си три броя.
  Относно наследствеността - на дъщеря ми първата бенка излезе на два месеца, на абсолютно същото място, на което излезе и на племенникът ми на същата възраст  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина има само една, която й се появи наскоро - на абсолютно същото място, където имам и аз - над пъпа.

Общи условия

Активация на акаунт