Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

BG

Правите ли си френски маникюр? Продуктите от коя марка предпочитате за целта?
Цитирай

Напоследък не много редовно, но си правя Peace
Цитирай

Да, правех ежеседмично докато ходех на работа.
Продуктите бяха на OPI  Peace
Ходех на маникюристка.
Цитирай

на върха

Аз основно с френски маникюр ходя. Предпочитам да ми го прави маникюристка. Там където ходя, работят с ОПИ.
В домашни условия също се мъча, но резултата в повечето случаи е съмнителен. Вчера пак имаше час по ръчен труд и се сдобих със сравнително приличен маникюр. Агата ме снабди с комплект за френч на Орифлейм и се вихря с него Flutter Доволна съм от трайността. Проблема ми идваше от некадърните ми опити за справяне с лентичките. Някой тук беше пуснал инструктаж на скоро и благодарение на него успях да се преборя сравнително успешно Hug
Цитирай

РусЙе

Правя си сама редовно. Използвам най_обикновенни лакове. Минавам с наситено бял лак(блажна боя'') връхчетата на ноктите,и после с някакъв блед лак. bowuu За мен по_проста е лесна работа от френски маникюр няма.
Цитирай

Правя си.В момента използвам лакове на  Перфект.
Цитирай

Правя си сама редовно. Използвам най_обикновенни лакове. Минавам с наситено бял лак(блажна боя'') връхчетата на ноктите,и после с някакъв блед лак.
И аз така правя. Но от доста време адски много ме мързи да се лакирам, в това число влиза и френският манкиюр. Иначе преди си го правех сравнително добре.
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Предпочитанията ми определено са към френския маникюр...ама сама а го правя ми е трудно особено когато става въпрос за дясната ръка Embarassed Rolling Eyes
Цитирай

София

Единствената трудност при френският маникюр, за мен е, равномерното поставяне на лентичките на всички ръсти. Иначе сега си го правя с един комплект на Селект (мисря,че така се казваше)
Цитирай

Sofia

Много харесвам френския, но когато ми го прави маникюристка....иначе моите опити са Embarassed
Цитирай

Много харесвам френския, но когато ми го прави маникюристка....иначе моите опити са Embarassed
И аз не умея да го докарвам сама , иначе само такъв правя ,като отида при маникюристка .
Цитирай

София

Харесвам, но до сега съм ходила еднъж с такъв, защото само един път успях да го направя като хората. На маникюрист още не съм ходила поради липса на време.
Цитирай

София

Да, правя си често сама. Използвам различни марки лакове- Перфект, а последно ползвах Мис Селене, ама нещо не ми харесаха. Peace
Цитирай

София

Много ми допада комплекта за френски маникюр на Ейвън,има го в почти всяка брошура,можеш да си избираш цвят на основния лак.
Цитирай

Варна

Правя си често  докато ми са по-къси ноктите. Използвам комплекта на Орифлейм.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора