Френски маникюр!

  • 1 295
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Правите ли си френски маникюр? Продуктите от коя марка предпочитате за целта?

# 1
  • Мнения: 5 391
Напоследък не много редовно, но си правя Peace

# 2
  • Мнения: 5 255
Да, правех ежеседмично докато ходех на работа.
Продуктите бяха на OPI  Peace
Ходех на маникюристка.

# 3
  • Мнения: 6 472
Аз основно с френски маникюр ходя. Предпочитам да ми го прави маникюристка. Там където ходя, работят с ОПИ.
В домашни условия също се мъча, но резултата в повечето случаи е съмнителен. Вчера пак имаше час по ръчен труд и се сдобих със сравнително приличен маникюр. Агата ме снабди с комплект за френч на Орифлейм и се вихря с него Flutter Доволна съм от трайността. Проблема ми идваше от некадърните ми опити за справяне с лентичките. Някой тук беше пуснал инструктаж на скоро и благодарение на него успях да се преборя сравнително успешно Hug

# 4
  • Мнения: 5 299
Правя си сама редовно. Използвам най_обикновенни лакове. Минавам с наситено бял лак(блажна боя'') връхчетата на ноктите,и после с някакъв блед лак. bowuu За мен по_проста е лесна работа от френски маникюр няма.

# 5
  • Мнения: 5 313
Правя си.В момента използвам лакове на  Перфект.

# 6
  • Мнения: 6 871
Правя си сама редовно. Използвам най_обикновенни лакове. Минавам с наситено бял лак(блажна боя'') връхчетата на ноктите,и после с някакъв блед лак.
И аз така правя. Но от доста време адски много ме мързи да се лакирам, в това число влиза и френският манкиюр. Иначе преди си го правех сравнително добре.

# 7
  • Мнения: 7 914
Предпочитанията ми определено са към френския маникюр...ама сама а го правя ми е трудно особено когато става въпрос за дясната ръка Embarassed Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 021
Единствената трудност при френският маникюр, за мен е, равномерното поставяне на лентичките на всички ръсти. Иначе сега си го правя с един комплект на Селект (мисря,че така се казваше)

# 9
  • Мнения: 109
Много харесвам френския, но когато ми го прави маникюристка....иначе моите опити са Embarassed

# 10
  • Мнения: 765
Много харесвам френския, но когато ми го прави маникюристка....иначе моите опити са Embarassed
И аз не умея да го докарвам сама , иначе само такъв правя ,като отида при маникюристка .

# 11
  • Мнения: 18 542
Харесвам, но до сега съм ходила еднъж с такъв, защото само един път успях да го направя като хората. На маникюрист още не съм ходила поради липса на време.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, правя си често сама. Използвам различни марки лакове- Перфект, а последно ползвах Мис Селене, ама нещо не ми харесаха. Peace

# 13
  • Мнения: 730
Много ми допада комплекта за френски маникюр на Ейвън,има го в почти всяка брошура,можеш да си избираш цвят на основния лак.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Правя си често  докато ми са по-къси ноктите. Използвам комплекта на Орифлейм.

Общи условия

Активация на акаунт