Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-647 от 647 отговора
Изпитвам ужас от ходенето на зъболекар.Ако някой знае добър зъболекар в Бургас да ми каже името му,моля.
Цитирай

Д-р Гамишева - приема в поликлиниката срещу Краставицата
Цитирай

Аз съм много довлна от д-р Димитров  ул.сливница 58 можеш да се обадиш предварително на 84 31 18 за което те саветвам доста е внимателен.Аз имах голяма фобия от зъбари но при него се чуствам спокойна.Работи в кабинета със жена си но него ти го препоръчвам.Успех
Цитирай

Аз съм много довлна от д-р Димитров  ул.сливница 58 можеш да се обадиш предварително на 84 31 18 за което те саветвам доста е внимателен.Аз имах голяма фобия от зъбари но при него се чуствам спокойна.Работи в кабинета със жена си но него ти го препоръчвам.Успех
Alex126, за д-р Богдан Димитров ли става въпрос? Ако е той-гласувам с 2 ръце за него- много внимателен човек и кадърен зъболекар е!!!
И още една зъболекарка препоръчвам - д-р Кулева- тел:0889130089
Цитирай

Много благодаря на всички.Днес имам час при една зъболекарка и вече направо съм в паника.Надявам се всичко да мине безболезнено.Каза,че ще ми сложи упойка ам мен и от упойката ме естрах.
Цитирай

Д-р Мацалиева Кабинета и е в Славейков бл.49
Много съм доволна Peace
Цитирай

страшно много съм доволна от Мацалиеви (Славейков 49 бл.) 3 зъба ми е правила без да ъсетя болка слага си упойки жехната само да гъкне6 веднага спира абе нямам думи просто да опиша колко е добра много съм доволна, само дето не работи с ЗК
Цитирай

страшно много съм доволна от Мацалиеви (Славейков 49 бл.) 3 зъба ми е правила без да ъсетя болка слага си упойки жехната само да гъкне6 веднага спира абе нямам думи просто да опиша колко е добра много съм доволна, само дето не работи с ЗК
Мацалиеви - брат и сестра ли са или мъж и жена? Не че има значение, де ..... и за него съм чувала, че работи добре. Скъпо ли взимат? Дайте някакъв телефон, че и аз съм на зор  Crying or Very sad
Цитирай

Страшно съм доволна от д-р Бистра Иванчева - работи в кабинета на д-р Юлия Иванова, която пък се ползва с голям авторитет.
1. Д-р Иванова е много внимателна - въобще не усещаш как пипа из устата ти.
2. Много е внимателна и в отношението си към пациентите - търпеливо изслушва и обяснява.
3. Работи с изключетелно качествени материали и най-съвременна техника в кабинета.
4. Въпреки, че е доста млада, показва изключителна компетентност и увереност в работата.
5. Много е старателна и мила.
6. Цените не са от най-високите.
7. Работи със Здр. каса.

Това прозвуча малко като реклама, но наистина ходя при д-р Иванчева не само без страх, но дори ми е приятно /това прозвуча мазохистично направо.../

Ето координати: 0887826730
Цитирай

къде се намира кабинета на Иванчева
Цитирай

къде се намира кабинета на Иванчева

Доктор Иванчева работи в кабинета на Д-р Юлия Иванова, който се намира на ул. "Пиротска" 35 / това е малка улица, която пресича "Републиканска" някъде зад Френската гимназия.
Има и телефон в кабинета: 811951

Друго предимство на кабинета, освен съвременното, модерно оборудване, е че разполага с Дигитален рентген, така че ако се налага снимка на зъба се прави на място и веднага Laughing

Лошото е, че д-р Иванчева не работи на пълен работен ден, а само събота и неделя е по цял ден в кабинета / и тя като нас е млада майка и си гледа детето/. И понеже има доста пациенти, понякога се налага да почакаш, защото часовете се "застъпват"
Цитирай

Д-р Ковачева
Цитирай

мацалиеви са най-добрите от личен опит го знам!и мисля че имат нов кабинет (славейков 116 блок)припоръчвам ги-найстина си разбират от работата! Smile успех!!!
Цитирай

опитай при д-р Даковски ,аз като теб много се стрхувам затова ще ги правяя с пълна упойка ,той предлага тази услуга Smile
Цитирай

Аз пък мога да ти препоръчам д-рЧило,отличен и като човек и като лекар.Работи и със здравната каса,кабинета му се намира на ул.Батак 6 в к-с Лазур.Работи всеки ден.Ако искаш подробности пиши.
Цитирай

опитай при д-р Даковски ,аз като теб много се стрхувам затова ще ги правяя с пълна упойка ,той предлага тази услуга Smile
Е, чак пък пълна упойка за зъби Cool
Цитирай

Кои,Мацалиева ли..... #2gunfire,не сам виждала по некадърна зъболекарка,ламтяшта за пари.Всашност добре ште е да си направите после и едни кравни изследвания,че не се знае с какво може да ви зарази като работи с едни и сашти ръкавици,а и много често без такива, двама пациенти едновременно,без дори да се измива,а да не говорим че трябва дори да ги сменя #Cussing outне забравяите че хипатитите,спина и много от гъбичните заболявания се предават точно така...а колко ште чакате.....е как като си записва часовете на всеки 15 мин......за нея е важно не качеството а количеството.Дано сте по здрави после. hahaha newsm78 Peace
Цитирай

много сам доволна от Милена Стоянова.разбрана и точна внимателна е много
Цитирай

Д-р Станимира Великова не сам била при по-добра и по-старателна зъболекарка.
Цитирай

д-р Малина Пачева!
за повече информация ето линк :http://dr-pacheva.hit.bg/
Цитирай

ако искаш облужване на високо ниво д-р Митев
Цитирай

За мен най-добрият зъболекар е д-р Георги Стойнов, невероятно съвестен!!! Работи със здравната каса, кабинета му е в Зорница
Цитирай

ако искаш облужване на високо ниво д-р Митев

За нищо на света не ходете при "доктор" Митев. Прави операция на баща ми за изваждане на мъдрец. След операцията ни каза че не е могъл да извади корените на зъба, но така се процедирало нали. Е ние се учудихме малко, но нали не ние сме специалистите. След два месеца нещата не се оправиха и отидохме при друг вече наистина СПЕЦИАЛИСТ, който беше изумен от това че са му оставили корените. Последва втора операция, на която се оказа че не само корените не са извадени, но и почти целия зъб си стоеше. И това не е всичко на следващия ден при прегледа му изкараха и една забравена марля от първата операция, която ДВА МЕСЕЦА е стояла 2gunfire:
Е на вас оставям да избирате дали да ходите при него
Цитирай

Здравеите,наи-отвратителната зъболекарка е Русева на Калофер 8,не може да си представите за какво чудо става въпрос.Нахална,безпардонна,язвителна,груба ,подиграва пациента,обижда,с една дума КУЧКА.
Цитирай

Препоръчвам ви Д-р Валя Рандева. Страхотно внимателна и компетентна. Не взема скъпо и има модерен кабинет.
Кабинета и се намира зад Строителен Техникум - една нова сграда с много медицински кабинети.
Тел. 056 834534
Успех  Peace
Цитирай

А да и работи със здравната каса, ако някой смята че това ще го стопли  Laughing
Цитирай

Dr. Macalieva davam za neq xilqdi to4ki..
Tova enaj svqstnata jena i stomatolog.
Nesam vidqla dosega zabolekar da zvani na pacienta si po pet pati na den za da go pita kake..
Na majat mi mu se naloji operaciq na madrec i se vastanovi za otricatelno vreme.
Cqloto semejstvo sme pri neq i sme stra6no dovolni ot neq i ot brat i.
Цитирай

yzida,въобще не съм съгласна с мнението ти..мисля,че не си особенно компетентна по този въпрос!цялото семейство сме при мацалиеви и сме ужасно доволни! а и аз не знам в бургас да има такъв кабинет - със два стола и всичко останало!и самият факт,че няма свободни часове месеци наред говори достатъчно добре за професионализма и на двамата.  Smile отивайте там..няма да съжалявате!!! а за такива като yzida препоръчвам стоматолози,коита задължително роботят със здравната каса и имат по един пациент на 2 дни,който задължително след това си умира от болки (от личен опит) и ако мога да вмъкна - има манипулаций,които не могат да бъдат извършвани С ръкавици!  Smile
Цитирай

Момичета знаете ли в Бургас да има частна стоматологична клиника?
Благодаря предварително и хубави почивни дни  Very Happy
Цитирай

Когато търсите, не забравяйте да гледате за хигиената, защото нещо не са се научили много-много. Карайте ги да ви вадят чисти инструменти. Казвам ви това, защото аз лепнах хипатит Б от един. (ами ако беше СПИН?)
По-добре търсете зъболекар със мед.сестра, тъй-като на нея и е основно задължение грижата за инструментите.
Цитирай

Мога да ти препоръчам Дарина Германова.Работи в Медицински център 3 в Меден Рудник.Работи също със Здравната каса и има медицинска сестра.
Цитирай

най-ужасния зъболекар в Бургас е Димитър Пеев(работил е в Света София,сега не го знам,не искам и да го чувам)-изгони детето ми от кабинета,защото плачело и го остави с отворен зъб след лечение с арсен.За нищо на света не бих го препоръчала,напротив предупреждавам ви да не ходите при него,освен ужасен характер,е и супер непрофесионалист,оставил много хора с поражения от неговото лекуване.Пазете се от такива комплексари!
Цитирай

Аз ходя при д-р Петър Петев най-добрият е за  мен  и за всички  на който за го препоръчала
са доволни  .ОБИЧАМ  ГО  Love bouquet
Цитирай

Нашето семейство посещава д-р Малина Янакиева,която работи в стоматологията.Дъщеря ми е на  8 и без проблеми дава да и правят пломби(на млечните) и да и вадят  зъби. HugПрепоръчвам я.
Цитирай

Здравейте момичета!Бих искала да ви питам някои знае ли как се казва зъболекарката,която работи в блока на Болерото до Билковата аптека.Препоръчаха ми я,но и загубих координатите EmbarassedБлагодаря предварително Smile
Цитирай

здравейте аз искам да попитам за добър  стоматологичен хирург в Бургас
Цитирай

Д-р Петър Нейчев! Такъв зъболекар виждам за пръв път! Невероятен, 100% компетентен! Оправи ми всички поразии в устата, болка ако имаше беше само за много кратко време (аз съм много лош пациент, хапя ако се наложи  Laughing) Все усмихнат и те предразполага! Млад лекар, но вече доста негови колеги се убедиха, че е много кадърен и отговорен! Запълва ми канали и като ми направиха снимка, не ми повярваха, че той ги е запълнил (просто беше перфектна работа)! С децата има невероятен подход! С две думи аз си имам най-добрия зъболекар и не си го сменям с никой друг!
Цитирай

За хирург - д-р Буланов!!! Peace
Цитирай

the1, къде е кабинета на този зъболекар, можеш ли да ми кажеш, че съм много на зор и толкова мнооооого ме е страх  Confused
Цитирай

Моля,ако някой знае нещо за стоматологичен хирург д-р Буланов (Цветан Георгиев мисля са другите имен) ако е ползвал услугите му кажете ми, че ще ми правят операция при него и искам да зная добър специалист ли е, защото не съм от Бургас и не познавам лекарите тук. Моля за бърз отговор ако знаете!Предварително много благодаря!
Цитирай

Carisima каква точно ще ти е операцията? и взе ли още едно мнение от друг лекар?

за Буланов  БЯГАЙ на далеко, в момента се чудя как да си оправя поражението от него , накратко вади  ми зъб ,дъвчащ горен,  с упойка и така ме подреди , да го заколя ми идва, след три дни отока не пада от ваденето и аз напипвам с език остро нещо, отивам на контролен при него и той милия ми вика ами да костица счупена до 6 месеца ще зарастне, ще я обгърне венеца като зараства, и така аз там немога да сложа повече нито зъб на винт нито коронка, единствения ми начин да имам зъб е да си сложа мост, но това означава да пипам здрави зъби .
Цитирай

Олеее, ами при кой да отида, някое добро име тука в Бургас кажете и по възможност да работи със здравната каса
Цитирай

Взех да. И двамата зъболекари се изказаха, че ще е по-добре да се извади мъдреца, защото се образува джоб и събира храна, а ако порасне ще стане по-зле
Цитирай

Единствената зъболекарка,  при която си заслужава човек да отиде , поне според мене, тъй като съм си патила от некадърници в Бургас, това е Бистра Иванчева. Докторката е страшен специалист, млада , интересуваща се от новостите в професията й, много внимателна и работи със ЗК. КАбинета й е на ул. Пиротска зад Стария Свободен Университет в Бургас. Мога да гласувам за нея с две ръце. Това е човекът , при когото отивам да лекувам зъбите си с удоволствие и без страх и капчица съмнение, че би сгафила нещо. СТрахотна е.
Цитирай

Благодаря мила за съвета,но аз търся добър стоматологичен хирург
Цитирай

Carisima пробвай при другите хирурзи в стоматологията , за Маджаров имам положителни отзиви от познат на който прави операция на венеца , аз съм вадила мъдрец (преди повече от 3 години) при Георгиев и беше много внимателен, не зная дали работи още там, можеш да провериш.

Цитирай

Carisima каква точно ще ти е операцията? и взе ли още едно мнение от друг лекар?

за Буланов  БЯГАЙ на далеко, в момента се чудя как да си оправя поражението от него , накратко вади  ми зъб ,дъвчащ горен,  с упойка и така ме подреди , да го заколя ми идва, след три дни отока не пада от ваденето и аз напипвам с език остро нещо, отивам на контролен при него и той милия ми вика ами да костица счупена до 6 месеца ще зарастне, ще я обгърне венеца като зараства, и така аз там немога да сложа повече нито зъб на винт нито коронка, единствения ми начин да имам зъб е да си сложа мост, но това означава да пипам здрави зъби .

на мен Буланов миналата седмица ми прави операция на един зъб,който не искаше да излиза 3 години и съм много доволна от него.Мястото си зараства добре, не беше подуто след операцията и въобще тя мина много добре . Стори ми се добър и внимателен зъболекар, а и една моя съученичка ходеше при него , и тя остана много доволна . Мен  при Буланов ме изпрати моята зъболекарка - Красимира Балева, която ми сложи и брекетите . Иот двамата съм много доволна  Smile
Цитирай

Аз останах доволна от д-р Иванова в стоматологията.Много е внимателна.Свекърва ми и мъжа ми също са ходили при нея, никой няма забележки за сега.Работи и с касата.
Цитирай

Не ходете при Др.Минева.Тя работи над билкова аптека гр.Бургас.Тази жена не е добре с нервите,тя е пълно куку.Пациента няма право да се оплаква и да недоволства от работата и ,иначе тежко ви горко,започва да крещи,да ръкомаха и те изхвърля от кабинета.Като зъболекар-средно ниво,цени на услугите-много високи.Така е при демокрацията, всеки си прави каквото си иска,а зъболекарите бързат да станат милионери със здравето на хората и с некачествената си работа.
Цитирай

Др.Минева ми унищожи един зъб.Лекува го, направи ми пломба и ми взе 70лв.,това беше преди една година.Отидох в Италиа да работя и мъките започнаха с този зъб.Бузата ми се поду,зачерви със силна туптяща болка и отидох на зъболекар.Изписа ми антибиотик,но не ми помогна, защото не ми е бил излекуван и го извадих.Не искам да чувам за нея.
Цитирай

Да се пиша и аз ние всички ходим при д-р. Мария Коджабашева! Изключително сме доволни! Много внимателна, напълно компетентна , изключително мила! работи на първият етаж на стоматологията! Цени повече от нормални! Лукс-не, но хигиената е на ниво! Работи много внимателно и безболезнено (преди нея нямам два зъба правени при един и същ зъболекар)! Не я сменяме за нищо на света!
За д-р. Буланов - аз съм много доволна от него! Вадил ми е два долни дъвкателни зъба наведнъж (направих страхотен абсцес и нямаше начин) и мъдрец по време на бременността ми! Аз съм пъзла, но нямам оплаквания!
Някой питаше за  най-добрият хирург в Бургас то тогава да търси д-р. Енчев! Но при него записванията стават месец напред! Като специалист е перфектен, като човек не мога да кажа нищо!

Цитирай

Някой питаше за  най-добрият хирург в Бургас то тогава да търси д-р. Енчев! Но при него записванията стават месец напред! Като специалист е перфектен, като човек не мога да кажа нищо!
Перфектен хирург и специалист! Преди няколко години ми прави операция на киста на долната устна- блестяща работа!
Сега тъкмо имах час за вадене на проблемен мъдрец и се оказа, че съм бременна! Отвреме навреме ме наболява и треперя да не се усложни допреди да родя!  Sad Ще е един от първите, които ще посетя живот и здраве през октомври!  Confused
Цитирай

LaDiDa - отивай и си вади мъдреца без да се притесняваш!
Аз вадих мъдрец в началото на четвъртият месец при Буланов! След консултация с двама гинеколози и анестезиолог ми казаха, че няма проблеми да ми сложат локална упойка, само без адреналин, но зъболекарите си знаят работата! Не чакай, защото в 8-9 месец почват да правят проблеми, ама тогава няма зъболекар, който да се реши да ти вади зъб, освен, ако не е супер критично положението!
Лека и безпроблемна бременност ти желая!
Цитирай

Ами д-р Енчев като ходих преди да забременея ми каза, че ще пия антибиотици 20 дена преди операцията. Освен да звънна и му обясня ситуацията!  newsm78
Благодаря все пак за съвета! По-успокояващо е като знам, че вариант има!  Hug
Цитирай

LaDiDa - консултирай се задължително! Не разбрах, че става въпрос за операция, но непременно трябва да говориш с д-р. Енчев или друг хирург, за да обсъдите проблема!
Цитирай

Търся помощ от добър зъболекар.От една година не могат да ми направят частична долна протеза.Бях при пет зъболекара, пет зъботехника с три направени протези и пак немога да се храня.Като вземат парите и започва голямото мотане ,но не да си поправят грешките,а сама да се откажеш от тях.Нито един не можа да ми определи цвят,захапка, опорни точки,а иначе работим ''с наи-добрите зъботехници ,с голяма практика ''.Тежко ни горко на нас пациентите с такива'' добри зъболекари и зъботехници''.
Цитирай

крисия, аз бих ти препоръчала д-р Петър Нейчев. Кабинета му се намира зад краставицата, до детската градина. Работи с Буджева ако случайно ти говори нещо! И двамата са страхотни специалисти и са много честни и не вярвам да те излъжат! Аз си го обожавам този зъболекар и го препоръчвам с две ръце! Не се учудвай от възраста му, млад е но много добър!
Цитирай

На младите трябва да разчитам.Те сигурно са по-отговорни и по-кадърни от старите зъболекари.Да ми дадете някакъв телефон  Smile
Цитирай

За съжаление с телефон не разполагам! Иначе с удоволствие!
Цитирай

много ви благодаря за препоръката и там ще отида,на голям зор съм.
Цитирай

Надявам се да съм била полезна! Съжалявам за номера, просто на мен ми запазват час намяст и никога не ми се е налагало да звъня!
Цитирай

Имам въпрос към майките, които са или са били кърмачки - налагало ли ви се е в кърмаческия период да ходите на зъболекар и силна ли беше болката? Нали по принцип не се поставя упойка, тъй-като преминава в кърмата? Имам час за петък следобед и ужасно ме е страх как ще издържа ако не ми сложат   Crying or Very sad Някъде в предишните съобщения прочетох за локална упойка без адреналин - такава дали е подходяща и за кърмачки?
Искам да питам и за мнението ви за д-р Николов в М. Рудник - ако има някой, който го е посещавал. Ще ходя за първи път при него и ми се ще да знам как работи. Благодаря ви предварително!
Цитирай

Rossan, моят съвет е да информираш зъболекаря, че кърмиш! Зная, чеима упойки, който не вредят на плода по време на бременност и предполагам, че има и такива, който да не преминават в кърмата! Но това вече самия зъболекар трябва да ти каже! Така че предупреди!
Цитирай

Rossan - аз все-още кърмя! Ходила съм и продължавам да ходя на зъболекар (на мен и обикновена пломба ми правят с упойка).Слагам си упойка без да се притеснявам. За упойките съм се консултирала с педиатърката в МД-София и тя каза, че при кърмене можеш да ползваш каквато си искаш локална упойка, защото количествата, които преминават в кърмата са минимални (адреналина при кърменето не е фактор, защото от него ти се ускорява пулса и можеш да получиш контракции, което в случая не е проблем). Каза също, че ако толкова се притеснявам мога да накърмя детето, след което като минат три часа от слагането на упойката да се изцедя и да изхвърля изцеденото, а бебчо да го нахраня със шише (замразена кърма) и след това си минавам в ритъм на кърмене! Аз така процедирам и проблем не съм имала никакъв! Успех! Слагай си упойка и си прави зъбките спокойно! Hug
Цитирай

д-р Димитрова.д-р Лозова.
Цитирай

Аз съм много доволна от д-р Стоян Карауланов. Работи отстрани на 3-та поликлиника.
Цитирай

DeeDee76, the1, благодаря ви за отзивчивостта, надявам се този зъболекар, при който си запазих час - Николов - да се окаже свестен и да няма проблеми  Thinking Поздрави!
Цитирай

За мен най-добрия зъболекар е д-р Дечев-работи много добре и страшно бързо.Имам адски страх от зъболекари,но на него му имам пълно доверие.Освен това не ти губи времето в излишни приказки и ако не може да помогне,те праща където трябва.
За хирург-знам,че най-добрите са Енчев и Буланов.
Цитирай

Този зъболекар - Васил Николов - се оказа наистина доста добър, много беше внимателен и обясняваше всичко подробно. Много доволна останах и ви го препоръчвам - кабинетът е в М. Рудник, бл. 408 (поликлиниката)
« Последна редакция: Съб., 16 Май 2009, 09:13 от Rossan »
Цитирай

С 2 ръце препоръчвам Красимира Рандева  -   056/834534 - страхотен стоматолог е, работи без болка и съм виждала щастливи деца да излизат от кабинета й
Цитирай

Каквото и да правите не ходете при Мария Томчева в Света София. Много е миличка като човек но като зъболекар нищо не върши.Да не говорим за хигиената! По ниска такава не съм срещала. Пипа всичко без ръкавици, притичва да пуши отвреме на време, после идва да ти бърка в устата и ти дъха на цигари дори и през маската. Ужасно е! И на всичко отгоре постоянно си измисля за какво да ти вземе още пари. Отвратена съм!
Цитирай

Страшно съм доволна от д-р Бистра Иванчева - работи в кабинета на д-р Юлия Иванова, която пък се ползва с голям авторитет.
1. Д-р Иванова е много внимателна - въобще не усещаш как пипа из устата ти.
2. Много е внимателна и в отношението си към пациентите - търпеливо изслушва и обяснява.
3. Работи с изключетелно качествени материали и най-съвременна техника в кабинета.
4. Въпреки, че е доста млада, показва изключителна компетентност и увереност в работата.
5. Много е старателна и мила.
6. Цените не са от най-високите.
7. Работи със Здр. каса.

Това прозвуча малко като реклама, но наистина ходя при д-р Иванчева не само без страх, но дори ми е приятно /това прозвуча мазохистично направо.../

Ето координати: 0887826730
Посетих я Бистра Иванчева и мога да те оборя без проблеми за не/кадърността й!Че е млада - млада е , че много чете - сигурно, че е мн обяснителна - да така е, чак да ти стане досадно, бла-бла-бла, бла-бла-бла...............!Теорията не ме вълнува, иска се практика:)
"Много добрата" зъболекарка, не можа да ми хване гангрена!Аз не можех да си отварям нормално устата, беше схваната, а тя ми каза, че е от храна влязла някъде до зъба!Бях при нея януари 2009, със снимка на същия зъб от октомври.На снимката, както после ми каза д-р Душепеева/евала голям борец, просто ще установи причината и наистина се пребори за тоя ми зъб, все още ми е в устата/ се вижда дупка на зъба #Crazy
После, не е никак евтина работата й!!! Money
За слагането на един памук, там където според нея имаше влязла храна олекнах 15ка.Сподели ми, че зъбен камък чисти за 90...ай няма нужда!Зъбен камък се чисти за около 40, с процедури - 50 лв.!!!
Сега да добавя нещо и за Душепеева.Има чакане при нея, но пък е невероятен диагностицик и макар да не разбирам някои от консервативните й методи на работи зная че ще се постарае и ще изляза от кабинета й с решен проблем!!!
За цифрите - работи със здравна каса , а ако си без нея - парите са нормални!
Цитирай

renyspell, Вие сте предполагам д-р Душепеева!
Винаги ме е изумявало силното присъствие на гости в подобни теми.  Tired
Цитирай

renyspell, Вие сте предполагам д-р Душепеева!
Винаги ме е изумявало силното присъствие на гости в подобни теми.  Tired
Абе не ти зная името, но аз се казвам Ирина Стоянова!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ако искаш ще ти дам телефона си да ти се представя лично, ако искаш ще ти дам тел. и на Душепеева да си ги сравниш двата!!!!!!!!!!!!
P.S.Интереса ми от темата не е продиктувам от мазохизъм!!!Не съм от Бс, търсех си добър зъболекар и точно от някаква такава измислена реклама на Иванчева се обърнах към нея!Резултата от "многото й знания" съм ги описала по-горе, ако на някой му е интересно да си вади поуки!

Цитирай

Не си спомням да съм искала телефона ти! Не си ми толкова интересна, че да тръгна да ти звъня!  Peace
Цитирай

Не си спомням да съм искала телефона ти! Не си ми толкова интересна, че да тръгна да ти звъня!  Peace
М-у другото, добре, че не съм ти интересна...........Обратния вариант щеше да значи, че мн ми е паднало нивото! ....Пази Боже!

Цитирай

Не знам кой си предлага телефоните за контакт! Нивото ти отдвна е паднало!  35
Цитирай

Не знам кой си предлага телефоните за контакт! Нивото ти отдвна е паднало!  35
Лелелеле, от написаното от теб, лъха само наченки на раз-мисъл   35, така че изобщо не споменавай думата "ниво"... дали й проумяваш значението според контекста в който я вкарваш 35!?!
И тъй като форума е свъран със способностите на зъболекарите в Бс/явно и паметта ти не е от най-услужливите/, замълчи, щото вече си безинтересна или пък иди да пробваш някой зъбар как работи и чак тогава се изказвай отново!!!
Цитирай

LaDiDa, вярвам, че не обръщаш внимание на подобни изказвания. Тук, във форума е ясно кой пише като гост и защо
Цитирай

Хайде стига вече с тези гости!Престанете да търсите под вола теле!Като са гости какво,нямат ли право на мнение  ooooh! И какво сте се задърлили като малки деца!Ла Дида,успокой си хормоните,излагаш се като кифладжийка.Надявам се следващото мнение да е по темата,а не отново включване от твоя милост!
Цитирай

Напук на казаното за гостите смятам да пиша тук без регистрация(защото не съм майка и много рядко посещавам форума,нямам особено какво да кажа по каквато и да е тема Smile )но ми се налага да потърся зъболекар...работата е малко спешна по мое мнение(дай Боже не са почнали големите болки,но определено има дупка в пломбиран зъб,което не ми говори за добро,най-вероятно част от пломбата е паднала и ако не действам,ще се напълни докъдето е било някога почистено с храна).Та,не че пришпорвам,но в тези дни...ако може да препоръчате някой добър зъболекар,като за страхливи хора като мен...ще съм благодарна  Smile
Моля само не се карайте пак.
Цитирай

littlelotte, препоръчвам д-р Дечев с 2 ръце! Изключително прецизен стоматолог и страхотен специалист! Ходя при него вече повече от 8 години и койато съм водила е оставал много доволен! Кабинета му е на улица Цар Симеон малко след пресечката на Есперанто (в посока Богороди). В самата кооперация отдолу има кафене.  Peace

Хайде стига вече с тези гости!Престанете да търсите под вола теле!Като са гости какво,нямат ли право на мнение  ooooh! И какво сте се задърлили като малки деца!Ла Дида,успокой си хормоните,излагаш се като кифладжийка.Надявам се следващото мнение да е по темата,а не отново включване от твоя милост!
Подкрепям!
Само едно допълнение: DARI_76, а ти си като класен ръководител!!! Стана ми интересно как едни не трябва да се включват по темата и твоя милост трябва!  Whistling
 Thinking
Цитирай

Надявам се следващото мнение да е по темата,а не отново включване от твоя милост!
ще е от моя милост! Съжалвам, DARI_76! Игнорирай ме, както смятам да направя аз с теб! Не е сложно, просто прескачаш постинга като видиш от кой е! Wink

По темата!:
д-р Стоян Карауланов препоръчвам аз!  Peace
Цитирай

Мерси много за препоръките...а някакви телефони ако може или трябва да се записвам на място?
Цитирай

д-р Стоян Карауланов- 0887882496
Цитирай

Този зъболекар - Васил Николов - се оказа наистина доста добър, много беше внимателен и обясняваше всичко подробно. Много доволна останах и ви го препоръчвам - кабинетът е в М. Рудник, бл. 408 (поликлиниката)

Бях препоръчала Д-р Николов, но вече не смятам че е толкова добър. Преди седмица ми сложи пломбата и днес отидох след тридневни болки. Цитирам думите му: "Ами май не съм запълнил добре каналчетата". Така че препоръчвам да не ходите при него
Цитирай

Прочетох,(някой спомена),че цената на чистене на зъбен камък  е към 40-50 лв.На мене в "Св.София " ми казаха,че струва 70лв,а при д-р Иванчева е 90лв.
Някакви идеи към кой да се насоча специално за този вид манипулация?
Цитирай

Аз съм много доволна от д-р Стоян Карауланов. Работи отстрани на 3-та поликлиника.

Скоро вадих мъдрец при него без абсолютно никаква болка.С две ръце съм за него.
Цитирай

Телефон да имате,anelia?

Да,все още не съм се решила да отида...имам ужасен страх от зъболекари Rolling Eyes Нооо...щом казвате,че ви е вадил зъб без никаква болка...ще е хубаво да го посетя,докато все още не ме е почнала!
Цитирай

Телефон да имате,anelia?

Да,все още не съм се решила да отида...имам ужасен страх от зъболекари Rolling Eyes Нооо...щом казвате,че ви е вадил зъб без никаква болка...ще е хубаво да го посетя,докато все още не ме е почнала!

Опа,извинявам се,вече са публикували номера му...чак сега забелязах Smile Мерси много!
Цитирай

Прочетох,(някой спомена),че цената на чистене на зъбен камък  е към 40-50 лв.На мене в "Св.София " ми казаха,че струва 70лв,а при д-р Иванчева е 90лв.
Някакви идеи към кой да се насоча специално за този вид манипулация?

45 ми взе д-р Душепеева / тел. 0888 311 708/ за зъбен камък, но специално за тази манипулация ти препоръчвам д-р Градинарова. Работи в ж.к."Изгрев", ако не се лъжа бл.3, чувам много положителни мнения за това и цената пак е около гореспоменатата!Важно е не само да ти го изчистят, но и да се погрижат за зъбите и венеца след това!Ако те интересува ще й взема телефона!
P.S. М-у другото от Ямбол съм и като става дума САМО за цената там добри зъболекари ми казват, че 40-50 лв. била оскъпена процедура............като говорим за пари....
Цитирай

Д-р Будинова-улица "Рилска-12"-мисля 4е беше номера,с две ръце съм за нея,също и д-р Дойчинов-ж.к."Славейков" до 49 блок  Hug
Цитирай

Мумка,сигурно не отговаряш на моя въпрос newsm78 ,та затова ще помоля, renyspell
за телефон на д-р Градинарова Peace
Аз не съм ходила на зъболекар и имената им нищо не ми говорят.Затова се допитвам и до вас Hug
Цитирай

Мумка,сигурно не отговаряш на моя въпрос newsm78 ,та затова ще помоля, renyspell
за телефон на д-р Градинарова Peace
Аз не съм ходила на зъболекар и имената им нищо не ми говорят.Затова се допитвам и до вас Hug

Сврачето, това е тел. на д-р Градинарова 0888/ 25 43 76. Много добра приятелка ми я похвали, заради манипулациите, които прави след изчистване на камъка. Надявам се да ти свърши работа. Кабинета й се намира в новата кооперация пред бл.3 в Изгрев/точно до сервиза на Форд /  Wink
М-у другото, пишеш, че не си била преди на зъболекар.Ако има много натрупан камък, зъболекарите препоръчват съчетаването на мануална и ултразвукова процедура по изчистването му! Peace
Цитирай

renyspell,благодаря ти bouquet
Била съм може би на 2 или 3 контролни прегледа- не съм имала нито пломби,нито проблеми.
Явно,сега му е дошъл момента Wink
Цитирай

Зъболекаря работи  много внимателно и наистина е много добър. newsm10
Цитирай

Внимателно прочетох досега написаното, и честно да ви кажа горе-долу за себе си избрах зъболекар. Ще го посетя скоро и би трябвало да остана доволен. Но... може и да се разочаровам, защото да речем точно моят случай ще е петното в кариерата му, или точно тогава санитарката му ще е напуснала и т.н. И тъй като съм авантюрист по душа и обичам да поемам рискове, ще се насоча към най-оплювания от вас. И както до сега се е случвало (поне при мен) това ще се окаже правилния ход. Да ви кажа ли защо? Защото обективно мнение за зъболекар (забележете ЗА ЗЪБОЛЕКАР,не за гледачка,врачка,автомобил или нещо друго) трябва да почива не на единични случаи, а на много редовни посещения. И да се мъчите да ме убедите,сами за себе си знаете,че нито един от вас пишещите (включително и аз четящия) не сме редовни при своя зъболекар така както би трябвало. Причините ги зная не ми ги казвайте,и аз съм Българин и работя тук. Отиваме когато яйцето е опряло вече (извинете за израза) и искаме господ да ни намери гангрената.Гангрената нямаше да е там ако бяхте излекували кариеса,после пулпита и т.н.  При първото нещо което не ви хареса във вашия стоматолог, ви съветвам да проявите смелост и да го обсъдите с него на момента. Не когато сте обиколили вече целия град и според вас сте уцелили правилния,и вечер (вече смело,на своя територия) се пишат компетентни даже някои и злобни постове. Да напомня,че и "уцеления" "най-добрия" "най-препоръчвания" "на президента стоматолога" всички са хора като вас, и понякога дори и те недоглеждат. Да не забравите да оплюете и него после. И така докато не останат... Приветствам всички които са препоръчали своя избор (защото такава е темата) и съжалявам тези, които маскариха ,поне ви олекна нали?... тесни душички...
Цитирай

Внимателно прочетох досега написаното, и честно да ви кажа горе-долу за себе си избрах зъболекар. Ще го посетя скоро и би трябвало да остана доволен. Но... може и да се разочаровам, защото да речем точно моят случай ще е петното в кариерата му, или точно тогава санитарката му ще е напуснала и т.н. И тъй като съм авантюрист по душа и обичам да поемам рискове, ще се насоча към най-оплювания от вас. И както до сега се е случвало (поне при мен) това ще се окаже правилния ход. Да ви кажа ли защо? Защото обективно мнение за зъболекар (забележете ЗА ЗЪБОЛЕКАР,не за гледачка,врачка,автомобил или нещо друго) трябва да почива не на единични случаи, а на много редовни посещения. И да се мъчите да ме убедите,сами за себе си знаете,че нито един от вас пишещите (включително и аз четящия) не сме редовни при своя зъболекар така както би трябвало. Причините ги зная не ми ги казвайте,и аз съм Българин и работя тук. Отиваме когато яйцето е опряло вече (извинете за израза) и искаме господ да ни намери гангрената.Гангрената нямаше да е там ако бяхте излекували кариеса,после пулпита и т.н.  При първото нещо което не ви хареса във вашия стоматолог, ви съветвам да проявите смелост и да го обсъдите с него на момента. Не когато сте обиколили вече целия град и според вас сте уцелили правилния,и вечер (вече смело,на своя територия) се пишат компетентни даже някои и злобни постове. Да напомня,че и "уцеления" "най-добрия" "най-препоръчвания" "на президента стоматолога" всички са хора като вас, и понякога дори и те недоглеждат. Да не забравите да оплюете и него после. И така докато не останат... Приветствам всички които са препоръчали своя избор (защото такава е темата) и съжалявам тези, които маскариха ,поне ви олекна нали?... тесни душички...

Тъй като съм вечната опозиция по начин на съществуване отново ще се изкажа;)Smile
Съгласи ме, че мнението, което всеки дава било за лекар, зъбар, врачка, ако щеш за крема си за пети е строго индивидуално и това, което за един ще се окаже цяр за друг може да е и отрова.........Рисковете на живото предаване, все пак всеки има право на мнение и избор.Живеем в демократична държава
Много ми е интересно обаче, какво трябва да значи редовно посещение при зъболекар?????Защото аз пр. съм по 2 пъти месечно, това редовно ли е ?Или може би не?Кой знае?
Всеки греши г-не, но не всеки може да прощава......колко са обаче ония които са готови да признаят грешката си?/и няма абсолютно никакво значение колко пъти ходиш при само един зъболекар, защото както казвате и те са хора и те грешат, но една тяхна грешка, при това непризната от тях самите коства цялото доверие:), а понякога недай си Боже и някой зъб........................./
Тъй като и аз прочетох доста неща във форума /място в което някакви хора, обикновено неспециалисти, в това число и аз се изказват по някаква тема/ и изключвайки няколко по-остри поста м-у мен и др. девойка от форума, смея да твърдя, че оплювания или как беше - "маскарене" на зъболекари не е имало! Виж мнения - да, но мнението е нещо различно!
И м-у другото, нещо лично към Вас, не бъдете голословен!!! Цитатите са за това - когато имате нещо "за" или "против" - цитирате си.
А тъй като съветвате, кой как да се държи с лекаря/зъболекаря си, да Ви кажа и аз нещо - ходете по-често на зъболекар при все, че сте българин при все, че сме в криза -  не чакайте кариеса Ви да стане пулпит, а последния на свой ред гангрена!!!
P.S. Дано авантюризма, не Ви изиграе зла шега и не Ви подхлъзне на бананова кора!!!Успех!

Цитирай

Съгласен.
Happy?  ooooh!
Цитирай

Samo Enchev i Mitev Tova sa zybolekarite Wink
Цитирай

Моля ви препоръчайте ми зъболекар с модерен и чист кабинет. Преди години д.р Д Пеев ми направи 7 пломби в Света София. Там техниката беше супер, доктора добър. Но един зъб ми се счупи, пратиха ме на снимка. Искам да отида при спокоен и способен зъболекар. благодаря предварително.
Цитирай

Д-р  Петя Душепеева, ул. "Цар Симеон І" № 58 тел: 81 46 61; 82 37 59; 0888/31 17 08
Кабинета й е с добро оборудване.
Цитирай

д-р Стоян Карауланов, ул. "Иван Богоров" №50, тел: 53 38 88; 0887/88 24 96
Работи изключително внимателно.
Цитирай

момичета,за зъбен камък в центъра кой бихте ми препоръчали?ако може и координати.
благодаря bouquet
Цитирай

страхотен форум. браво! моля ви да споделите за ортодонт в бургас! то знам ,че  няма такива в бургас ,но който  е ползвал услугите на някой който поставя апаратчета  и  брекети     МНОГО   МОЛЯ ДА СПОДЕЛИ!МНОГО МИ Е СПЕШНО!знам,че в бургас с това се занимават  д-р МИЛИНА, д-р ЕНЧЕВА ,д-р БУДИНОВА,д-р БАЛЕВА  по всяка вероятност има и други. чакам да споделите ,ако някой е ползвал услугите на тези доктори! благодаря предварително  :bouquet:
Цитирай

Tired имам един мъдрец дето не излиза нормално ,а на една страна и бута вси4ки зъби на пред-казаха операция=450лв.Това преди 4години...от тогава се мъ4а....дренажи,цепене и т.н.
Трябва ми зъболекар,дето работи с касата защото не мога да си позволя  друг...
от 5 дни съм на АБ защото пак съм надута,не мога да си отварям устата -направо ще ми гръмне главата....не е остра нолка но е ужасна......
Цитирай

Tired имам един мъдрец дето не излиза нормално ,а на една страна и бута вси4ки зъби на пред-казаха операция=450лв.Това преди 4години...от тогава се мъ4а....дренажи,цепене и т.н.
Трябва ми зъболекар,дето работи с касата защото не мога да си позволя  друг...
от 5 дни съм на АБ защото пак съм надута,не мога да си отварям устата -направо ще ми гръмне главата....не е остра нолка но е ужасна......
мъжът ми ходи да му вадят с операция един такъв мъдрец-беше поникнал не нагоре,а настрани,хоризонтално.извади му го д-р Буланов-не беше повече от 150лв,не знам работи ли с касата обаче.иначе всичко мина идеално,работи добре,поне на нас ни свърши добра работа.
Цитирай

Мон4и ,а кога беше това
уф 2-ри АБ пия и не пада ,направо ужас с тия лекарства .......
Цитирай

втора поликлиника др христо петров аз ходя при него и съм много доволна много е внимателен  ималката е на 4 г също я водя при него препоръчвала съм го и на други и те останаха доволни
Цитирай

лошото е ,4е аз съм много алерги4на към упойки и разли4ни медикаменти.....за това никой извън стоматологията неще да се ангажира с мен.... Confused....
работи ли с касата
Цитирай

аз търся добър педиатър в бургас моля да ми препоиръчате някой че от нашата лична ми дойде до гуша
Цитирай

Мон4и ,а кога беше това
уф 2-ри АБ пия и не пада ,направо ужас с тия лекарства .......

преди около 2г.сега разбрах обаче,че не работи с касата.питах мъжа ми,190 лв точно е струвало.но за 1 седмица се реши проблемът при него.успех bouquet
Цитирай

Мацалиева е невероятен специалист!
Цитирай

МНОГО МОЛЯ ,СПЕШНО Е  да споделите   мнение за доктор Иванка   Обрешкова-СТОМАТОЛОГ-ОРТОДОНТ! Чета хубави неща в сайта  и ,но  ми се ще да видя мнение на пациент! На сина ми ,който е на 11 години предстои лечение(ТРЯБВА ДА СЛОЖИМ АПАРАТЧЕ ИЛИ БРЕКЕТИ) и се чудя и се мая при кого в Бургас да стане това. ЗА  ОБРЕШКОВА разбрах ,че се занимава с ортодонтия ,но колко "я бива" МОЛЯ да сподели някой ,който си е имал вземане-даване
и не на последно място -какви  цени са брекетите при нея
Цитирай

МНОГО МОЛЯ ,СПЕШНО Е  да споделите   мнение за доктор Иванка   Обрешкова-СТОМАТОЛОГ-ОРТОДОНТ! Чета хубави неща в сайта  и ,но  ми се ще да видя мнение на пациент! На сина ми ,който е на 11 години предстои лечение(ТРЯБВА ДА СЛОЖИМ АПАРАТЧЕ ИЛИ БРЕКЕТИ) и се чудя и се мая при кого в Бургас да стане това. ЗА  ОБРЕШКОВА разбрах ,че се занимава с ортодонтия ,но колко "я бива" МОЛЯ да сподели някой ,който си е имал вземане-даване
Аз бих ти препоръчала д-р Енчева -ортодонт .Работи в стоматологията.
Цитирай

Аз бих ти препоръчала д-р Енчева -ортодонт .Работи в стоматологията.
а вие ходили ли сте при  енчева? имате ли лични впечатления? какви са цените на брекетите?
Цитирай

Да ,ходила съм .Впечатленията ми са добри .Цените на брекетите по принцип  са си високи .Първо ще направите няколко снимки, след което ще Ви покаже един лист с няколко вида брекети и съответните им цени.Има вариант и за разсрочено плащане.
Цитирай

Да ,ходила съм .Впечатленията ми са добри .Цените на брекетите по принцип  са си високи .Първо ще направите няколко снимки, след което ще Ви покаже един лист с няколко вида брекети и съответните им цени.Има вариант и за разсрочено плащане.
много благодаря,че споделихте.много се колебая дали като се плаща такава голяма сума да се доверя на  ортодонт в бургас!  знам, че добри специалисти има в пловдив,но  ккато трябва да се ходи всеки месец,става малко сложно!  
Цитирай

може ли  някой да ме насочи къде в бургас мога да си направя сравнително евтина коронка на преден зъб от мет.керамика?разбрах,4е цените варират много при разли4ните зъболекари !помогнете ми моля!
Цитирай

Не мога точно да ти кажа къде по-евтино да си направиш коронка ,но имай напредвид ,че по-евтиното винаги излиза по-скъпо.Там където цените са по-приемливи ,качеството на материала е по-лошо и съответно коронките по-нетрайни.
Цитирай

не съм много убеден в това!!!от надежден източник знам че коронките излизат от лабораторийте дори под 100 лв. и от там нататък до устата ни стигат за над 200,така 4е има голямо значение при кой зъболекар ще си я направиш и колко ще те удере за това!
Цитирай

Някой може ли да каже как работи Мацалиева?
Цитирай

daite dobar zabolekar-hirurg v sofia
Цитирай

Някой знае ли къде се намира кабинета на д-р Даковски в Бургас търсих в гугъл, но намирам само адрес във Варна?Има ли зъболекари в Бургас, които да слагат пълна упойка при манипулации?
« Последна редакция: Пет., 29 Ян. 2010, 19:16 от мама на тумпалче »
Цитирай

Мога да препоръчам на всички,които влизат тук във форума-ако имате нужда от хирург-търсете точно хирург.Не позволявайте на стоматолога ,при който ходите да извършва всичко,познато на стоматологията .Такива всезнаещи и всеможещи хора няма.Няма.Заради един самонадеян стоматолог,на който вярвах много и го хвалех по същия начин ,както някои тук хвалят лекарите си -загубих зъб със здрави корени,без да имам болка в него,само заради малко късче отчупена пломба.А да не говорим,че усложненията ,които ми навлече на главата са толкова много и толкова скъпи,чеее...
Цитирай

А някой може ли да препоръча добър зъболекар за деца в Бургас
Цитирай

Здравейте, търся добър зъболекар за имплантанти в Бургас, знам само за Бойко Жечев но е от един клиент и то не с имплантан (извинявам се дори ако не се пише така)
Цитирай

Моите деца ги водя при Д-р Петя Михова-Душепеева.
Цитирай

Здравейте, търся добър зъболекар за имплантанти в Бургас, знам само за Бойко Жечев но е от един клиент и то не с имплантан (извинявам се дори ако не се пише така)
Д-р Енчев -Стоматологията.
Цитирай

На какви цени работи Мацалиев? Скъпо ли работи?
Цитирай

Аз съм доволна от д-р Въжарова - има кабинет на "Републиканска" и близо до училище "Братя Миладинови", много мила и отзивчива жена е. Навремето като трябваше да се избира стоматолог като личен лекар избрах нея точно с идеята, че е детски зъболекар. И гледа да спести максимално разходи - работи с касата и като ми се наложи нещо не плащам, а й давам книжките само. Е, ако е нещо по-скъпо - доплащам си.
Цитирай

Някакви отзиви за д-р Великова в Космос може ли да споделите? Искам да си направя ултразвуково почистване и избелване на зъби с Опълесенс. Някой ако е правил такова избелване, би ли споделил къде? И на какви цени?
Цитирай

Някакви отзиви за д-р Великова в Космос може ли да споделите? Искам да си направя ултразвуково почистване и избелване на зъби с Опълесенс. Някой ако е правил такова избелване, би ли споделил къде? И на какви цени?
Хайде и аз да побутна темата за почистване и избелване на зъби, защото точно за това се разрових във форума, а информация никаква. Ако някой се е подлагал на такива процедури в Бургас, нека сподели. Ако не да търсим в други градове Smile
Цитирай

Аз отидох при д-р Рандева до Механото. Почистване на зъбен камък+отливки+шини+комплект за избелване = 280лв. Системата е Опалесенс - домашно избелване. Супер доволна съм!
Цитирай

Момичета,ПОМОЩ,преди малко се събудих със страшни болки в зъбите,
разбира се това трябваше да се случи в неделя,
Моля,ако знаете зъболекар,който работи в неделя....дайте координати Praynig
Цитирай

Др.Зигов е много добьр лекар. Работи сьс здравната каса и на нормални дори ниски цени.
Цитирай

Още веднъж се разочаровам  от цените в Бургас. На мен това с избелването и почистването = 280 ми се струва  скъпо. Миналата година през септември, бях в провинцията при много добър зъболекар.
Моята система Опалесценс там (индивидуално изработени шини + 4 спринцовки гел  + паста) струваше 120 лева. На мен дори ми стигна за две избелвания през 6 месеца. Преди това се наложи почистване на зъбен камък , лекуване на кариес и коронка , общо 150, без да давам синята книжка. Тук в Бургас само за коронка ми искат 200, затова и се бях отказала.
За съжаление, когато ми се наложи да търся зъболекар пътувам до друг град.
КОлкото до системата за избелване, на мен лично много ми хареса резултата и я препоръчвам на повечето ми познати.
Цитирай

Сменила съм вече 3-ма зъболекари и как все така става,че като отида при новия зъболекар и ми казва,че предишния ми стоматолог не си е свършил добре работата,пломбата не е както трябва и т.н.
Престрашавам се да ида, давам пари ,изтърпявам  болката ,за да ми направят пломби и след известно време същия зъб пак ме боли.
Отивам при нов стоматолог и пак се повтаря същото. Аз ли все такива ги улучвам?  ooooh!

Кажете ми някой ,който наистина ще си свърши работата както трябва.
Цитирай

Здравейте,
аз препоръчвам с две ръце д-р Ивайло Радев Peace
кабинетът му е в Трета поликлиника...ако проявявате интерес мога да дам и телефони в кабинета и мобилен.
Цитирай

имате ли отзиви за д-р Душепеева? приятелка ми я препоръча, водила си детето там и била много доволна. аз питам дали е добра и за деца, и за възрастни.
Цитирай

имате ли отзиви за д-р Душепеева? приятелка ми я препоръча, водила си детето там и била много доволна. аз питам дали е добра и за деца, и за възрастни.
Да, добра е за разлика от съпруга си.
Цитирай

трябва ми спешно , за понеделник, хирург за вадене на мъдрец.
знам за д-р Буланов. може ли да ми препоръчате още някой? кои свестни хирурзи работят с касата, ако изобщо има такива?
Цитирай

трябва ми спешно , за понеделник, хирург за вадене на мъдрец.
знам за д-р Буланов. може ли да ми препоръчате още някой? кои свестни хирурзи работят с касата, ако изобщо има такива?
д-р Енчев
Цитирай

Всички хирурзи, които са в стоматологията са перфектни и работят с каса! Ако имаш време да чакаш д-р Енчев е добър вариант, но се записваш поне 2-3 седмици предварително! Не го мисли отивай при хирурзите в стоматологията и не бой се! Успех!
Цитирай

благодаря Laughing
Цитирай

Аз ходя на зъболекар при д-р Бахов.Много съм доволна.Заведох и цялото си семейство и всички останаха доволни.Дори и дъщеря ми коята изпитваше страх от зъболекари беше доволна и щастлива и с удоволствие си отваряше устата.Зъболекаря е около 30 г. и работи качествено и евтино.Ако някой иска координати ето тел.му 0889 880314
Цитирай

Аз пък мога да ти препоръчам д-рЧило,отличен и като човек и като лекар.Работи и със здравната каса,кабинета му се намира на ул.Батак 6 в к-с Лазур.Работи всеки ден.Ако искаш подробности пиши.
аз от Чило изобщо не съм доволна . Мога да препоръчам д-р Иванова до Сарата в Лазур и д-р Илиева .
Цитирай

момичета има ли някой който скоро да е оперирал мъдрец-казаха ми че сега струва 300лв.
-нали здравната каса поема разни неща, това не е ли от тях-300лв. направо не мога да си представя, че ще ги дам ,а доста време отлагам......лошото е, че и 4-те ми мъдреци са криви и изцяло под венеца -не могат да пробият и са за операция.
Цитирай

момичета има ли някой който скоро да е оперирал мъдрец-казаха ми че сега струва 300лв.
-нали здравната каса поема разни неща, това не е ли от тях-300лв. направо не мога да си представя, че ще ги дам ,а доста време отлагам......лошото е, че и 4-те ми мъдреци са криви и изцяло под венеца -не могат да пробият и са за операция.
Най-добре виж в Националния рамков договор, Приложение 22: http://www.nhif.bg/web/guest/27. Там е описано всичко, което ти се полага и каква част от сумата заплащаш. Hug
Цитирай

за д-р Б.Димитров бих казала че е голям скъпар и сори ама има много космати ръце.Независимо че работи с ръкавици като ги видя тия косми и ми се повдига #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз ходя при д-р Александър Бахов много се старае и работи на нормални цени.За мен в сравнение с д-р Димитров качеството е едно и също има само разлика в цените-просто са нормални. Very Happy
Цитирай

А някой може ли да ми препоръча добър стоматологв Бургас ,който да поставя зъби с винтчета във венеца/ става въпрос за баща ми,който има протеза ,държаща се само на два зъба,единия от които скоро ще падне.И затова не му остава нищо друго освен да си сложи зъб с винтче във венеца.За съжаление не съм много запозната,това е нова технология и не всички зъболекари я ползват.Някой може ли да ми препоръча кадърен стоматолог,който да имплантира зъби?
Цитирай

Здравейте, мили дами! Моля ви помагайте! Днес бях на зъболекар- роднина, който ми направи пломбичка(беше паднала без лечение) и преглед на здравите зъби на мъжо   и не искаше да ни вземе нито книжките здравноосигурителните, нито пари, но аз му набутах 20 лева с 300 зора и му оставихме книжките. Но другата седмица ще ми прави още 3 малки кариеса(без лечение) и пак ще са едни разправии, а не обичам така...Та мисълта ми е кое е редното по принцип, колко зъба имам по здравна каса и колко парички да му оставя според по-запознатите от вас, така че хем да не е малко, хем да е що-годе нормално.
Цитирай

Здравейте, мили дами! Моля ви помагайте! Днес бях на зъболекар- роднина, който ми направи пломбичка(беше паднала без лечение) и преглед на здравите зъби на мъжо   и не искаше да ни вземе нито книжките здравноосигурителните, нито пари, но аз му набутах 20 лева с 300 зора и му оставихме книжките. Но другата седмица ще ми прави още 3 малки кариеса(без лечение) и пак ще са едни разправии, а не обичам така...Та мисълта ми е кое е редното по принцип, колко зъба имам по здравна каса и колко парички да му оставя според по-запознатите от вас, така че хем да не е малко, хем да е що-годе нормално.

По принцип имаш право на 2 зъба от здравната каса на година, моята зъболекарка ми взима по около 10 лв. допълнително, а без здравната каса ми взима 25 лв. При нея съм от дете и съм доволна - д-р Иванова, работи в Стоматологията, кабинета и не е супер оборудван, но тя е страшно внимателна, обяснява всичко, което прави и хигиената и е добра!  Peace
Цитирай

Някой има ли впечатления от работата на др. Стоянов? Не работи с касата. Кабинетът му е на една пресечка на улицата ,която минава пред бившия магазин Краснодар ( Ивайло май се казваше) . Името на пресечката беше на някакъв бълг. цар, но не помня точно кой.
Ама го обясних!!!

Къде в Бургас да си направя дигитална снимка на зъби? Колко струва?
Цитирай

fat.wombat, ако питаш за д-р Николай Стоянов, на Цар Самуил- аз имам впечатления от него. Не са добри, обаче. Нанесе ми страхотни поразии на един зъб.  Peace
Цитирай

И аз само лоши отзиви за Стоянов на самуил мога да дам.
Цитирай

Да, за същия Стоянов става въпрос. Кабинетът му е в окаяно състояние, пушат вътре, на пода има отрова за мишки, мръсно е...
Вече го смених. Ходих при някакъв др. Георгиев на Сливница 58. Името и адресът ги намерих тук във форума. Стори ми се компетентен. Прегледа ме, нямах нищо за правене. Проблемите ми идват от изтриване на зъбите, а се усеща като дълбок кариес. Гледа ме зъб по зъб, обяснява ми и накрая не ми взе никакви пари. Това в България не съм очаквала да ми се случи. Странно, на негово място друг все щеше да открие "нещо за стъргане". Една друга препоръчвана тук във форума зъболекарка например откри, че имам пародонтоза и настоя да ми направи почистване на зъбите, които съответно касира подобаващо. Интересно, но никой друг зъболекар след нея не потвърди диагнозата и. Явно отново не е имало нищо за пломбиране.
« Последна редакция: Четв., 02 Септ. 2010, 09:12 от fat.wombat »
Цитирай

Аз също съм адски недоволен от др. Чило, зъбът който ми прави пломбата падна след 2 месеца, отидох и ми каза, че било защото съседния зъб също бил за пломба? ДА не говорим, че ми взе 250 лв. хем уж през здравната каса..... Също така предполагам, че Вие сте жена му ( която пускала тайни реклами  за него... ) поне да не се дъни именно заради вашето  мнение отидох и съм адски разочерован от него и от начина по който го препоръчвате!
Цитирай

Здравейте!
Моля, да ми препоръчате добър стоматолог в "Славейков", нещата стават сериозни и няма да изтърпя до раждането.
Благодаря предварително.
Цитирай

]

Аз също съм адски недоволен от др. Чило, зъбът който ми прави пломбата падна след 2 месеца, отидох и ми каза, че било защото съседния зъб също бил за пломба? ДА не говорим, че ми взе 250 лв. хем уж през здравната каса..... Също така предполагам, че Вие сте жена му ( която пускала тайни реклами  за него... ) поне да не се дъни именно заради вашето  мнение отидох и съм адски разочерован от него и от начина по който го препоръчвате!

Господине,мога само да кажа,че това е лъжа.Няма такъв зъб за пломба за 250лв.Дори и един зъб металокерамика не струва толкова.А такива коментари на човек без публикации са много много  съмнителни и нелоялни.Лично аз съм си доволна  от този човек,а и всеки има право да си каже от кой доктор е доволен.Това,че аз съм го похвалила не означава ,че карам на сила някого да отиде при него.
Цитирай

Момичета аз работя в здравната каса и мога да ви кажа кои стоматолози са добри
Например ти искаш добър стоматолог в славейков-това е д-р Петър Петев-к-с "Славейков", бл.95, вх.А, ет.1,;0888/24 92 38
За д-р Чило -наистина не струва не ходете там #2gunfireЧист бизнес
Аз ви казах къде ходя при д-р Бахов и съм страшно доволна /почти цялата каса ходи там/-живея в центъра
Ако ви интересува нещо друго моля питайте
Видях и коментари за хирург-да, д-р Иайло Радев е най-добрия, но малко трудно можеш да се вредиш,но това е човека хирург 
Цитирай

Забравих да ви кажа какво ви се полага по здравна каса
1.преглед-доплащаш 1,80
2.пломба или вадене -доплащаш 4 лв
3.пломба или вадене -доплащаш 4 лв
Значи преглед плюс две дейности и зъболекара може да взема потребителска такса 2,40лв
Цитирай

sanela2000, за Меден Рудник кой би препоръчала?
Цитирай

sanela стана ми интересно на какво се основава мнението ти кой зъболекър е добър и кой не
Цитирай

sanela2000, благодаря за инфото.
Цитирай

Някой знае ли д-р Въжарова утре, петък, кога приема - сутрин или следобед?
Цитирай

Здравейте! Искам да Ви попитам за впечатления от д-р Мирчева, работи с деца. И търся добър детски стоматолог, приемам и други имена и впечатления  Hug
Цитирай

И аз търся добър детски стоматолог и ортодонт.
Досега съм водила сина ми при д-р Душепеева, доволна съм, но сега има проблем с никненето не едни постоянни зъбки и ми трябва по-тесен специалист в областта... може би.
Цитирай

Здравейте!Насочете ме към зъболекар в Меден Рудник.Спешно! Tired
Цитирай

Здравейте!Насочете ме към зъболекар в Меден Рудник.Спешно! Tired

д-р Гергана Георгиева, Меден Рудник бл. 383 тел 0887/71-22-98
д-р Радост Великова , Меден Рудник бл. 416 вх.3
д-р геновева Димитрова, Меден Рудник ОУ елин Пелин тел 0896/8905-02
д-р Лидия Кънчева, Меден Рудник бл.487 вх. В тел 0896/61-21-18
Цитирай

ГОЛЯМА МИЗЕРИЯ ПРИ ТЕЗИ МАЦАЛИЕВИ.....  ОТВРАТИЛЕНО МРЪСНО Е..... ЧАК ГРУСНО. НЕ СА ЧУВАЛИ ЗА НОВИ ТЕХНОЛОГИИ И АПАРАТУРА..... РАБОТЯТ ПО ДОПОТОПНИ МЕТОДИ, ОТДАВНА ОТХВЪРЛЕНИ В ЦИВИЛИЗОВАНИТЕ СТРАНИ.... СЪЖАЛЯВАМ, ВСИЧКИ КОИТО ГИ ПОСЕЩАВАТ....
Цитирай

Знаете ли дали в Бургас има стоматологичен кабинет, в който работят с лазер?  Моя колежка чула, че има, но никаква информация повече няма.
Цитирай

някой чувал ли е нещо за д-р Буланова,дали става за детски стоматолог,и издирвам телефон  и къде работи?
Цитирай

А какви са впечатленията ви от д-р К. Зигов?
Цитирай

Мнения за д-р Милина ? /разбрах, че е и добър детски стоматолог и ортодонт.../
Цитирай

Мнения за д-р Милина ? /разбрах, че е и добър детски стоматолог и ортодонт.../

Отговарям си сама : добра е  Peace. Днес водих детето, доволна съм. Ако някой има нужда от детски стоматолог и ортодонт - става  Peace
Цитирай

къде е кабинета на тази Милина
Цитирай

На ул "Кирил и Методий", не обърнах внимание на номера, там на едно място има много лекарски кабинети, няма начин да не го намериш. Ако искаш мога да ти дам телефони.
Цитирай

Момичета,моля някой ако има впечатления за д-р Буджева да сподели.Кабинета е зад краставицата.
Цитирай

На ул "Кирил и Методий", не обърнах внимание на номера, там на едно място има много лекарски кабинети, няма начин да не го намериш. Ако искаш мога да ти дам телефони.
Да не е на ул."Кирил и Методий"№39? Thinking
Цитирай

на каква възраст е тази Милина
Цитирай

Най-добрия хирург за мен е д-р Буланов!Преди една седмица ме оперира откриха ми киста на единия зъб.Операцията мина успешно,без абсолютно никакви болки след това...Много съм доволна от него
Цитирай

Бихте ли ме насочили към добър детски стоматолог в Бургас?

Дъщеря ми е на година и 5 месеца и забелязахме с баща й черна точка на единия кътник и подозираме, че е кариес, тъй като не изчезва повече от седмица.
Нямам идея кой детски стоматолог в града би се занимавал с бебета.  Embarassed

Другото, което ме интересува е има ли детски стоматолози в Бургас, които работят с по-съвременни методи в лечението на кариеса, а не само с третиране със сребърен нитрат (метод, доста остарял, както попрочетох)?

Ако някой има информация, ще съм много благодарна да я сподели, че ни е много притеснено.  bouquet

Прочетох по-назад добри отзиви за д-р Милина, но не знам, дали работи с бебета. newsm78
Препоръчаха ми и д-р Ана Караиванова, която както разбрах е била преди шефка на детското отделение в стоматологията и явно е с голям опит, но е доста възрастна, а аз малко съм предубедена към възрастните специалисти, тъй като определено не са много информирани за новостите.
Цитирай

Не препоръчвам Караиванова.
Миналото лято водихме сина ми при нея. Той е на 3 г. и тя веднага го обяви за твърде малък да му работи зъбите с машинка. Даже не се и опита. Намаза предните зъбчета със сребърен нитрат, а на кътниците, където имаше кариеси, сложи пломби, без да почисти кариеса предварително #Crazy Бях шокирана, но тя ме успокои, че така трябвало. Никъде из нета не успях да намеря информация за подобен род лечение на млечни зъби, но лекарката ме убеди, че това бил специален материал, с който запечатва зъба, за да не се развива кариеса, докато детето стане достатъчно голямо, за да може да се работи спокойно в устата му.
Тъкмо се бях успокоила и след няма и две седмици и трите "пломби" паднаха.
Сега сме при друга зъболекарка, д-р Въжарова, тя поне се осмели истински да му работи едното зъбче и се оказа, че детето позволява почистване с машинката, въпреки че е малко. Не че и тази пломба не се изрони постепенно, но поне изкара няколко месеца, а пък и зъбът под нея е почистен от кариеса, надявам се Tired Предстои да ходим пак, но и аз съм отворена за нови предложения Tired
Цитирай

аз водя моето дете-8г.  при д-р Даниела Будинова, на ул. Рилска, много е внимателна и съм доволна, лятото при нея сложихме превантивни пломби на 6-тите кътници, нямам идея дали работи със съвсем малки деца,  на може да се обадите да питате- тел. 842584 - понеделник, сряда и  петък е от 13ч.  до 19ч. а  вторник и четвъртък - сутрин
Цитирай

Closer, asya02, страшно много ви благодаря за информацията! Беше ми много от полза!  Hug

Значи д-р Караиванова отпада като вариант, препоръча ми я моята зъболекарка, но наистина исках да чуя мнение от майки.
Д-р Будинова ми беше също вариант, тъй като в тинейджърска възраст доста зъби ми оправи, някои от които всичките й колеги бяха "отписали" и искаха направо да им слагат корони.
Но тя отсече, че това с короните е абсурдно при 16-годишно момиче, на което още има да му расте челюстта и се хвана да ми прави едни ляти пломби (ставки) - много трудоемко и сложно, но жената успя, въпреки че всичките й колеги идваха да ми надничат в устата и да й казват, че едва ли не луда да се хваща с нещо толкова сложно със съмнителен успех.
Но не само, че имаше успех, ами и издържаха 6-7 години, когато бях вече достатъчно голяма за коронки.

Та това е моят опит с  д-р Будинова, но впечатленията ми са отпреди повече от 15 години, тогава тя беше млада зъболекарка и работеше в детското на стоматологията.
Затова ми бяха полезни по-скорошни впечатления, явно не се е променила в професионално отношение, дано работи и с по-малки деца.
asya02, още веднъж ти благодаря за информацията и актуалните й координати.  bouquet

Цитирай

Някой ще ми препоръча ли добър специалист в Бургас. Имам сериозен проблем с венците и се чудя при кого да отида. Моят зъболекар не ми помогна по никакъв начин. Въпреки, че следвам всякакви препоръки положението става по-зле.
Цитирай

Някой ще ми препоръча ли добър специалист в Бургас. Имам сериозен проблем с венците и се чудя при кого да отида. Моят зъболекар не ми помогна по никакъв начин. Въпреки, че следвам всякакви препоръки положението става по-зле.

Аз останах много доволна от д-р Стоян Карауланов, сл.тел: 53-38-88. Препоръча ми го едно момиче, тук , от форума.
Цитирай

препоръчвам горещо д-р Стоянка Илиева на ул. Пробуда, тел. в кабинета 836004, освен на зъбите отделя и специално внимание на венците, миналата година имах един огромен джоб на венеца и тя ми го почисти и оттогава съм ОК, ходя на 5-6 месеца при нея на профилактика да ми почиствата под венците
Цитирай

Благодаря ви момичета.Мисля, че при мен проблемът е доста по-сериозен, т.к. имам не един, а джобове на  почти всички зъби(дори започват да се клатят). От 3-4 години ходя на преглед и то при един от доста търсените зъболекари във Бургас, а така не ми откри проблема когато беше в начален стадий до преди година. Аз да си призная също не бях твърде информирана, приех да пия "Родожил" и да се жабуркам с какво ли не , но не помага. За това сега наистина съм пред сериозен проблем.
Цитирай

За мен най добри зъболекар е д-р Парсамов.
 Този зъболекар много беше внимателен и обясняваше всичко подробно, работи качествено и  той дава 2 години гаранция. тел: 0884448864
Цитирай

Здравейте!!!
След като внимателно прочетох всички мнения реших да отида при д-р Александър Бахов и наистина останах много доволна-отношение,качество и цени.
Благодаря ви момичета, че ми помогнахте да си намеря зъболекар,а имах голяма нужда особено след раждането-знаете как е. Very Happy Very Happy
Цитирай

Привет
asya02 питаш ме как знам кой зъболекар е добър и кой не ли -ще ти кажа всички стоматалози от бургаска област се отчитат при мен всеки месец,тези които имат договор с касата
Добър стоматолог за меден рудник -Васил Николов
Цитирай

д-р Парсамов, моля ви научете първо българския и след това си пишете отзиви за самия себе си,пък по-добре оставете на нас пациентите да си изкажем сами мнението моля,така пациенти не се печелят Twisted Evil
А и asya02 ти май си от тези дето са обиколили всички зъболекари в Бургас,а???
Цитирай

biberon, кво ти става, никъде не съм писала, че съм обиколила всички, то не е и възможно, само споделям кои зъболекари ползваме аз и моето дете, понеже съм доволна от тях и знам от личен опит колко години търсих детски зъболекар, докато попадна на сегашния..., то нали за това е  темата, всеки да си каже мнението
Цитирай

Здравейте на всички! И аз искам да споделя с вас за моя зъболекар.Ходя при него от ученичка.Той лекува цялото ми семейство и съм много доволна.Сега лекува и малкия ми син който е на три годинки.Много подробно и добре обяснява всичко свързано с лечението.Препоръчвам го на всеки.Няма да сгрешите защото работи много добре,спокойно,търпеливо.Казва се д-р Каприев.Телефон:056-837602.Кабинета му се намира зад Механотехникума на улица "Копривщица"№4.
Цитирай

biberon2010, а ти си маи най голямата злобарка и клюкарка на Бургас ? Laughing
Затова съществува форума-всеки да си изскаже мнение то си ! Рускини същто са хора.
Цитирай

ivanka27 искаш ли утре да си бием  чак и да проверим  дали си женка,ако не друго поне ще се запознаем и моля те, тук никой не обижда така грубо както теб, а споделя само мнения било за лошо или за добро,по тази логика значи всички сме клюкарки а?Шефе ти май се засегна,а?
Цитирай

Защо се твариш така biberon2010? Кой добър специалист - ако наистина е добър, ще се махне от страната си и ще дойде тук да работи и то при наличието на толкова много зъболекари? Точно никой.Защо си се набутала да ходиш там? Явно при него ходят руснаци от солидарност-един вид да се подкрепят.Смени си зъболекаря е моят съвет и се усмихвай.
И друго нито една рускиня не би кръстила профила "Иванка" Very Happy Very Happy Very Happy
Цитирай