Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 647 отговора

Държа много на отличната хигиена в кабинета. Споделете, ако имате впечатления.

Аз също държа на това.
В Бс не съм ходила при лекар с отлична такава... Tired
Цитирай

Интересувам се от детски зъболекар по ЗК(за предпочитане).   А нещо за д-р Милина?

Милина е много добра с ортодонтските неща, има много пациенти, чака се доста и прегледът е доста набързо.... не съм ходила лично, но една позната е водила децата си скоро при д-р Люси Бохосян, на ул. Шипка № 5 - това   е малката уличка под МЦ "Св.София" и останала много доволна, било чисто, имала нова лазерна апаратура и работела със Здравната каса, доскоро била работела в чужбина - май Канада беше и кабинетът й бил нов и модерен, а и тя била много любезна
Цитирай

Моля ви, да ми препоръчате зъболекар, за вадене на мъдрец става въпрос. Моята зъболекарка ми каза да отида при мъж
Цитирай

Моля ви, да ми препоръчате зъболекар, за вадене на мъдрец става въпрос. Моята зъболекарка ми каза да отида при мъж

д-р Радев  Peace
Цитирай

Мерси  :bouquet:
Ивайло Радев ул. Оборище 56 тел 056 820038
за него ли става въпрос?
Цитирай

Мерси  :bouquet:
Ивайло Радев ул. Оборище 56 тел 056 820038
за него ли става въпрос?

Embarassed

Много съжалявам, моя е грешката. Хирургът се казва д-р Радков. Адресът на кабинета е ул. "П. Каравелов" 19. Тел. в кабинета е 056/ 84 58 12.
Объркала съм фамилията, извинявам се за което  Peace Не съм в час в последно време, но това е друга тема  Crazy Whistling
Иначе, сериозно, човекът е много добър. Правена ми е биопсия на устната лигавица преди време, имам ваден мъдрец при д-р Буланов /в смисъл, че имам база за сравнение/, но д-р Радков /при който съвсем скоро вадих зъб/ е много добър професионалист  Peace
Цитирай

Знам го д-р Радков Peace
Ще изчакам и др предложения /уфффф отлагам, че ме е страх Embarassed/
Цитирай

миналата седмица ходих при д-р Георгиев в стоматологията да ми изваде мъдрец, беше ми препоръчан от моята заболекарка и от още няколко човека, доволна съм, много внимателен и  любезен, останах сама леко разочарована, че се наложи да платя 66 лева, ако искате да минете по здравна каса - ходете в началото на месеца, след средата свършвали направленията и само на частно можело, но мен ме болеше и не ми се чакаше 2 седмици, иначе горещо го препоръчвам
Цитирай

Знам го д-р Радков Peace

др.Фъндалов  Peace PeaceSmile
Цитирай

Знам го д-р Радков Peace

др.Фъндалов  Peace PeaceSmile  препоръчвам ти го защото на мен всички зъболекари ми препоръчваха да си извадя мъдреца ,а той беше единствения който  ми го лекува.За мен е така след като може да се спаси зъб не трябва да се вади.Думите му бяха"Мой колеги ги вадят не ги лекуват,но за мен ваденето е като най-крайна мярка"Много е внимателен...При Милена Стоянова съм ходила,също останах много доволна,тя ми беше лекувала и вадила зъб.Преди много години др.Андреева ми правеше зъбите-също бях доволна,но съм ходила при нея като по малка,сега не знам..не отлагай ако наистина е за вадене,става по зле Smile Успех от мен SmileА бях ходила и при д-р Радков-(до Славейковото пазарче)по спешност за един зъб-не останах доволна!
Цитирай

А не е ли много 66лв за вадене на зъб? Не съм вадила и не знам цените, но ми се струва доста....
Цитирай

Аз преди месец платих 80 лв. за вадене на зъб.
Цитирай

А не е ли много 66лв за вадене на зъб? Не съм вадила и не знам цените, но ми се струва доста....
За вадене на мъдрец дори е малко. Водят го хирургична интервенция и съм чувала за цени от ок. 150-200 лв.
Цитирай

ами не е малко,  но както казах, може да мине и по здравна каса, д-р Георгиев няколко пъти ме попита не искам ли да изчакам до началото на месеца, но на мен не ми се чакаше, защото ме болеше

Цитирай

Аз преди месец платих 80 лв. за вадене на зъб.

ужас....... не хвана ли инструмента да дръпнеш някое зъбче на доктора си , след като чу цената

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай

300-314 от 647 отговора