Добър зъболекар в Бургас

  • 425 623
  • 846
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 703
Carisima пробвай при другите хирурзи в стоматологията , за Маджаров имам положителни отзиви от познат на който прави операция на венеца , аз съм вадила мъдрец (преди повече от 3 години) при Георгиев и беше много внимателен, не зная дали работи още там, можеш да провериш.
 

# 46
  • Мнения: 1
Carisima каква точно ще ти е операцията? и взе ли още едно мнение от друг лекар?
 
 за Буланов  БЯГАЙ на далеко, в момента се чудя как да си оправя поражението от него , накратко вади  ми зъб ,дъвчащ горен,  с упойка и така ме подреди , да го заколя ми идва, след три дни отока не пада от ваденето и аз напипвам с език остро нещо, отивам на контролен при него и той милия ми вика ами да костица счупена до 6 месеца ще зарастне, ще я обгърне венеца като зараства, и така аз там немога да сложа повече нито зъб на винт нито коронка, единствения ми начин да имам зъб е да си сложа мост, но това означава да пипам здрави зъби .




на мен Буланов миналата седмица ми прави операция на един зъб,който не искаше да излиза 3 години и съм много доволна от него.Мястото си зараства добре, не беше подуто след операцията и въобще тя мина много добре . Стори ми се добър и внимателен зъболекар, а и една моя съученичка ходеше при него , и тя остана много доволна . Мен  при Буланов ме изпрати моята зъболекарка - Красимира Балева, която ми сложи и брекетите . Иот двамата съм много доволна  Simple Smile

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз останах доволна от д-р Иванова в стоматологията.Много е внимателна.Свекърва ми и мъжа ми също са ходили при нея, никой няма забележки за сега.Работи и с касата.

# 48
Не ходете при Др.Минева.Тя работи над билкова аптека гр.Бургас.Тази жена не е добре с нервите,тя е пълно куку.Пациента няма право да се оплаква и да недоволства от работата и ,иначе тежко ви горко,започва да крещи,да ръкомаха и те изхвърля от кабинета.Като зъболекар-средно ниво,цени на услугите-много високи.Така е при демокрацията, всеки си прави каквото си иска,а зъболекарите бързат да станат милионери със здравето на хората и с некачествената си работа.

# 49
Др.Минева ми унищожи един зъб.Лекува го, направи ми пломба и ми взе 70лв.,това беше преди една година.Отидох в Италиа да работя и мъките започнаха с този зъб.Бузата ми се поду,зачерви със силна туптяща болка и отидох на зъболекар.Изписа ми антибиотик,но не ми помогна, защото не ми е бил излекуван и го извадих.Не искам да чувам за нея.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 130
Да се пиша и аз ние всички ходим при д-р. Мария Коджабашева! Изключително сме доволни! Много внимателна, напълно компетентна , изключително мила! работи на първият етаж на стоматологията! Цени повече от нормални! Лукс-не, но хигиената е на ниво! Работи много внимателно и безболезнено (преди нея нямам два зъба правени при един и същ зъболекар)! Не я сменяме за нищо на света!
За д-р. Буланов - аз съм много доволна от него! Вадил ми е два долни дъвкателни зъба наведнъж (направих страхотен абсцес и нямаше начин) и мъдрец по време на бременността ми! Аз съм пъзла, но нямам оплаквания!
Някой питаше за  най-добрият хирург в Бургас то тогава да търси д-р. Енчев! Но при него записванията стават месец напред! Като специалист е перфектен, като човек не мога да кажа нищо!
 

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Някой питаше за  най-добрият хирург в Бургас то тогава да търси д-р. Енчев! Но при него записванията стават месец напред! Като специалист е перфектен, като човек не мога да кажа нищо!
Перфектен хирург и специалист! Преди няколко години ми прави операция на киста на долната устна- блестяща работа!
Сега тъкмо имах час за вадене на проблемен мъдрец и се оказа, че съм бременна! Отвреме навреме ме наболява и треперя да не се усложни допреди да родя!  Sad Ще е един от първите, които ще посетя живот и здраве през октомври!  Confused

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 130
LaDiDa - отивай и си вади мъдреца без да се притесняваш!
Аз вадих мъдрец в началото на четвъртият месец при Буланов! След консултация с двама гинеколози и анестезиолог ми казаха, че няма проблеми да ми сложат локална упойка, само без адреналин, но зъболекарите си знаят работата! Не чакай, защото в 8-9 месец почват да правят проблеми, ама тогава няма зъболекар, който да се реши да ти вади зъб, освен, ако не е супер критично положението!
Лека и безпроблемна бременност ти желая!

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Ами д-р Енчев като ходих преди да забременея ми каза, че ще пия антибиотици 20 дена преди операцията. Освен да звънна и му обясня ситуацията!  newsm78
Благодаря все пак за съвета! По-успокояващо е като знам, че вариант има!  Hug

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 130
LaDiDa - консултирай се задължително! Не разбрах, че става въпрос за операция, но непременно трябва да говориш с д-р. Енчев или друг хирург, за да обсъдите проблема!

# 55
Търся помощ от добър зъболекар.От една година не могат да ми направят частична долна протеза.Бях при пет зъболекара, пет зъботехника с три направени протези и пак немога да се храня.Като вземат парите и започва голямото мотане ,но не да си поправят грешките,а сама да се откажеш от тях.Нито един не можа да ми определи цвят,захапка, опорни точки,а иначе работим ''с наи-добрите зъботехници ,с голяма практика ''.Тежко ни горко на нас пациентите с такива'' добри зъболекари и зъботехници''.

# 56
  • Мнения: 187
крисия, аз бих ти препоръчала д-р Петър Нейчев. Кабинета му се намира зад краставицата, до детската градина. Работи с Буджева ако случайно ти говори нещо! И двамата са страхотни специалисти и са много честни и не вярвам да те излъжат! Аз си го обожавам този зъболекар и го препоръчвам с две ръце! Не се учудвай от възраста му, млад е но много добър!

# 57
На младите трябва да разчитам.Те сигурно са по-отговорни и по-кадърни от старите зъболекари.Да ми дадете някакъв телефон  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 187
За съжаление с телефон не разполагам! Иначе с удоволствие!

# 59
много ви благодаря за препоръката и там ще отида,на голям зор съм.

Общи условия

Активация на акаунт