Добър зъболекар в Бургас

  • 425 630
  • 846
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 94
Вчера се обадих на д-р Буланов и вечерта ме прие по спешност.Извади зъба. Почти нищо не усетих, имаше голям страх, а в крайна сметка болка нямаше. Simple Smile На всички , които търпят и отлагат- страшен е само страхът. И сега нямам болка, нито дори оток, само пия антибиотик за всеки случай! Simple Smile

# 661
  • Мнения: 6 702
Браво, че всичко е минало благополучно  Hug
Да ти кажа, вчера те мислех  Grinning

# 662
  • Мнения: 146
Аз съм изключително доволна от д-р Мацалиева(в кв.Славейков)-много е внимателна,не взима никак скъпо.Работят на смени с брат си в един кабинет,но аз лично имам отзиви само от нея от д-р Мацалиев нямам.Ако не е нещо спешно ще те вземе чакслед седмици,но боли ли те-ще те вземе веднага.

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 6 880
Вчера докато се разхождахме с детето съвсем случайно забелязах, че до нас в Славейков са отворили някакъв нов стоматологичен център. Моля ако някой е ходил там за отзиви, защото ми е много близо и мисля да го посетя тия дни. Става въпрос за бл.130 Естетико рлюс д-р Лъчезар Ралев. И най вече как са цените там?

# 664
  • Мнения: 2
Не мога да не похваля д-р Галя Иванова.На въпроса на burgasko_mamche относно металокерамичните коронки за мен това е мястото което търсиш.Цена каквато тя ми предложи нямаше другаде,а резултат беше повече от впечатляващ.Страхотно отношение към пациента по всяко време. Към децата се отнася с огромно търпение,успява да ги предразположи и ги изпраща задължително с подарък.Кабинета се намира на ул.,,Трайко Китанчев" 25.

# 665
  • Мнения: 4
Момичета,
намирам се около Бургас и имам нужда от зъболекар.
Не съм посещавала никой в Бургас досега, тъй като не съм от тук.
Може ли да ми препоръчате добър специалист, зъболекар, както и хирург, защото подозирам, че и второто може да се наложи.
Както повечето хора се притеснявам от посещението, повече защото съм имала много неприятни спомени и затова моля за препоръка за професионалист, който да бъде спокоен и внимателен, ако това е възможно.

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 641
За хирург - Буланов. По-горе пише за него. За специалист моя избор е Лозова

# 667
  • Мнения: 2
Здравей!
Мога да те посъветвам да отидеш при д-р Галя Иванова.Работи чудесно и си мисля че точно се вписва във твоите критерии.Кабинета се намира в центъра на Бургас зад катедралния храм Св.св. Кирил и Методий на  ул.,,Трайко Китанчев" 25. тел 0898 716 708.
Момичета,
намирам се около Бургас и имам нужда от зъболекар.
Не съм посещавала никой в Бургас досега, тъй като не съм от тук.
Може ли да ми препоръчате добър специалист, зъболекар, както и хирург, защото подозирам, че и второто може да се наложи.
Както повечето хора се притеснявам от посещението, повече защото съм имала много неприятни спомени и затова моля за препоръка за професионалист, който да бъде спокоен и внимателен, ако това е възможно.

# 668
  • Мнения: 101
Здравейте,момичета.И на мен ми предстои вадене на мъдрец чрез хирургическа намеса.Моля ви,кажете към кого да се обърна.Страшно съм страхлива.Прочетох за д-р Буланов и добри и лоши отзиви.Малко съм на кръстопът.

# 669
  • Мнения: 94
Супер е Буланов! Бързо и безболезнено, без тън-мън ! Simple Smile
Ако зъбът е пробил достатъчно, че да се хване с клещите,не е нужно да се вади от хирург. То май и в другия случай не е, но за по-сигурно бих го предпочела.Ако случаят е такъв, можеш да посетиш стоматолог, от който си доволна.

# 670
  • Мнения: 274
Моят син е решил, че му трябват брекети, моля Ви кажете как са цените и добър зъболекар за изработване и поставяне

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 6 880
Цените на брекетите са от 1500-2000 и нагоре, като сумата се разсрочва във времето. Обикновено се носят минимум година. Аз бях при др. Светлана Милина. Потърси я в гугъл има сайт.

# 672
  • Мнения: 274
Благодаря!!!

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 436
Може ли мнения за д-р Ивелина Митева-ортодонт?Благодаря!

# 674
  • Мнения: 836
Да попитам за доктор Радев. В пресечка на Гурко срещу Трета поликлиника (май тя беше). Моя приятелка си е правила предна коронка там и изобщо не личи, че е различно от естествените зъби. А аз ще правя две предни коронки. Искам да знам дали има и други доволни и, че по принцип работи добре.

Общи условия

Активация на акаунт