Добър зъболекар в Бургас

  • 425 301
  • 846
  •   1
Отговори
# 30
Мога да ти препоръчам Дарина Германова.Работи в Медицински център 3 в Меден Рудник.Работи също със Здравната каса и има медицинска сестра.

# 31
  • Мнения: 12
най-ужасния зъболекар в Бургас е Димитър Пеев(работил е в Света София,сега не го знам,не искам и да го чувам)-изгони детето ми от кабинета,защото плачело и го остави с отворен зъб след лечение с арсен.За нищо на света не бих го препоръчала,напротив предупреждавам ви да не ходите при него,освен ужасен характер,е и супер непрофесионалист,оставил много хора с поражения от неговото лекуване.Пазете се от такива комплексари!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 620
Аз ходя при д-р Петър Петев най-добрият е за  мен  и за всички  на който за го препоръчала
са доволни  .ОБИЧАМ  ГО  Heart Eyes  bouquet

# 33
  • Мнения: 11
Нашето семейство посещава д-р Малина Янакиева,която работи в стоматологията.Дъщеря ми е на  8 и без проблеми дава да и правят пломби(на млечните) и да и вадят  зъби. HugПрепоръчвам я.

# 34
Здравейте момичета!Бих искала да ви питам някои знае ли как се казва зъболекарката,която работи в блока на Болерото до Билковата аптека.Препоръчаха ми я,но и загубих координатите EmbarassedБлагодаря предварително Simple Smile

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 703
здравейте аз искам да попитам за добър  стоматологичен хирург в Бургас

# 36
  • Мнения: 187
Д-р Петър Нейчев! Такъв зъболекар виждам за пръв път! Невероятен, 100% компетентен! Оправи ми всички поразии в устата, болка ако имаше беше само за много кратко време (аз съм много лош пациент, хапя ако се наложи  Laughing) Все усмихнат и те предразполага! Млад лекар, но вече доста негови колеги се убедиха, че е много кадърен и отговорен! Запълва ми канали и като ми направиха снимка, не ми повярваха, че той ги е запълнил (просто беше перфектна работа)! С децата има невероятен подход! С две думи аз си имам най-добрия зъболекар и не си го сменям с никой друг!

# 37
  • Мнения: 89
За хирург - д-р Буланов!!! Peace

# 38
  • Мнения: 8
the1, къде е кабинета на този зъболекар, можеш ли да ми кажеш, че съм много на зор и толкова мнооооого ме е страх  Confused

# 39
Моля,ако някой знае нещо за стоматологичен хирург д-р Буланов (Цветан Георгиев мисля са другите имен) ако е ползвал услугите му кажете ми, че ще ми правят операция при него и искам да зная добър специалист ли е, защото не съм от Бургас и не познавам лекарите тук. Моля за бърз отговор ако знаете!Предварително много благодаря!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 703
Carisima каква точно ще ти е операцията? и взе ли още едно мнение от друг лекар?
 
 за Буланов  БЯГАЙ на далеко, в момента се чудя как да си оправя поражението от него , накратко вади  ми зъб ,дъвчащ горен,  с упойка и така ме подреди , да го заколя ми идва, след три дни отока не пада от ваденето и аз напипвам с език остро нещо, отивам на контролен при него и той милия ми вика ами да костица счупена до 6 месеца ще зарастне, ще я обгърне венеца като зараства, и така аз там немога да сложа повече нито зъб на винт нито коронка, единствения ми начин да имам зъб е да си сложа мост, но това означава да пипам здрави зъби .

# 41
  • Мнения: 14
Олеее, ами при кой да отида, някое добро име тука в Бургас кажете и по възможност да работи със здравната каса

# 42
  • Мнения: 14
Взех да. И двамата зъболекари се изказаха, че ще е по-добре да се извади мъдреца, защото се образува джоб и събира храна, а ако порасне ще стане по-зле

# 43
  • Мнения: 86
Единствената зъболекарка,  при която си заслужава човек да отиде , поне според мене, тъй като съм си патила от некадърници в Бургас, това е Бистра Иванчева. Докторката е страшен специалист, млада , интересуваща се от новостите в професията й, много внимателна и работи със ЗК. КАбинета й е на ул. Пиротска зад Стария Свободен Университет в Бургас. Мога да гласувам за нея с две ръце. Това е човекът , при когото отивам да лекувам зъбите си с удоволствие и без страх и капчица съмнение, че би сгафила нещо. СТрахотна е.

# 44
  • Мнения: 14
 Благодаря мила за съвета,но аз търся добър стоматологичен хирург

Общи условия

Активация на акаунт