Добър зъболекар в Бургас

  • 425 705
  • 846
  •   2
Отговори
# 120
не съм много убеден в това!!!от надежден източник знам че коронките излизат от лабораторийте дори под 100 лв. и от там нататък до устата ни стигат за над 200,така 4е има голямо значение при кой зъболекар ще си я направиш и колко ще те удере за това!

# 121
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Някой може ли да каже как работи Мацалиева?

# 122
daite dobar zabolekar-hirurg v sofia

# 123
  • Мнения: 247
опитай при д-р Даковски ,аз като теб много се стрхувам затова ще ги правяя с пълна упойка ,той предлага тази услуга Simple Smile
Някой знае ли къде се намира кабинета на д-р Даковски в Бургас търсих в гугъл, но намирам само адрес във Варна?Има ли зъболекари в Бургас, които да слагат пълна упойка при манипулации?

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 19:16 от мама на тумпалче

# 124
Мога да препоръчам на всички,които влизат тук във форума-ако имате нужда от хирург-търсете точно хирург.Не позволявайте на стоматолога ,при който ходите да извършва всичко,познато на стоматологията .Такива всезнаещи и всеможещи хора няма.Няма.Заради един самонадеян стоматолог,на който вярвах много и го хвалех по същия начин ,както някои тук хвалят лекарите си -загубих зъб със здрави корени,без да имам болка в него,само заради малко късче отчупена пломба.А да не говорим,че усложненията ,които ми навлече на главата са толкова много и толкова скъпи,чеее...

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 4 065
А някой може ли да препоръча добър зъболекар за деца в Бургас

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте, търся добър зъболекар за имплантанти в Бургас, знам само за Бойко Жечев но е от един клиент и то не с имплантан (извинявам се дори ако не се пише така)

# 127
  • Мнения: 6 461
А някой може ли да препоръча добър зъболекар за деца в Бургас

Моите деца ги водя при Д-р Петя Михова-Душепеева.

# 128
  • Мнения: 3 016
Здравейте, търся добър зъболекар за имплантанти в Бургас, знам само за Бойко Жечев но е от един клиент и то не с имплантан (извинявам се дори ако не се пише така)
Д-р Енчев -Стоматологията.

# 129
  • Мнения: 247
На какви цени работи Мацалиев? Скъпо ли работи?

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 6 008
А някой може ли да препоръча добър зъболекар за деца в Бургас

Аз съм доволна от д-р Въжарова - има кабинет на "Републиканска" и близо до училище "Братя Миладинови", много мила и отзивчива жена е. Навремето като трябваше да се избира стоматолог като личен лекар избрах нея точно с идеята, че е детски зъболекар. И гледа да спести максимално разходи - работи с касата и като ми се наложи нещо не плащам, а й давам книжките само. Е, ако е нещо по-скъпо - доплащам си.

# 131
  • Мнения: 20
Някакви отзиви за д-р Великова в Космос може ли да споделите? Искам да си направя ултразвуково почистване и избелване на зъби с Опълесенс. Някой ако е правил такова избелване, би ли споделил къде? И на какви цени?

# 132
  • Мнения: 4
Някакви отзиви за д-р Великова в Космос може ли да споделите? Искам да си направя ултразвуково почистване и избелване на зъби с Опълесенс. Някой ако е правил такова избелване, би ли споделил къде? И на какви цени?
Хайде и аз да побутна темата за почистване и избелване на зъби, защото точно за това се разрових във форума, а информация никаква. Ако някой се е подлагал на такива процедури в Бургас, нека сподели. Ако не да търсим в други градове Simple Smile

# 133
  • Мнения: 20
Аз отидох при д-р Рандева до Механото. Почистване на зъбен камък+отливки+шини+комплект за избелване = 280лв. Системата е Опалесенс - домашно избелване. Супер доволна съм!

# 134
  • Мнения: 723
Момичета,ПОМОЩ,преди малко се събудих със страшни болки в зъбите,
разбира се това трябваше да се случи в неделя,
Моля,ако знаете зъболекар,който работи в неделя....дайте координати Praynig

Общи условия

Активация на акаунт