Добър зъболекар в Бургас

  • 424 540
  • 846
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
Др.Зигов е много добьр лекар. Работи сьс здравната каса и на нормални дори ниски цени.

# 136
  • Мнения: 28
Още веднъж се разочаровам  от цените в Бургас. На мен това с избелването и почистването = 280 ми се струва  скъпо. Миналата година през септември, бях в провинцията при много добър зъболекар.
Моята система Опалесценс там (индивидуално изработени шини + 4 спринцовки гел  + паста) струваше 120 лева. На мен дори ми стигна за две избелвания през 6 месеца. Преди това се наложи почистване на зъбен камък , лекуване на кариес и коронка , общо 150, без да давам синята книжка. Тук в Бургас само за коронка ми искат 200, затова и се бях отказала.
За съжаление, когато ми се наложи да търся зъболекар пътувам до друг град.
КОлкото до системата за избелване, на мен лично много ми хареса резултата и я препоръчвам на повечето ми познати.

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Сменила съм вече 3-ма зъболекари и как все така става,че като отида при новия зъболекар и ми казва,че предишния ми стоматолог не си е свършил добре работата,пломбата не е както трябва и т.н.
Престрашавам се да ида, давам пари ,изтърпявам  болката ,за да ми направят пломби и след известно време същия зъб пак ме боли.
Отивам при нов стоматолог и пак се повтаря същото. Аз ли все такива ги улучвам?  ooooh!

Кажете ми някой ,който наистина ще си свърши работата както трябва.

# 138
  • Мнения: 439
Здравейте,
аз препоръчвам с две ръце д-р Ивайло Радев Peace
кабинетът му е в Трета поликлиника...ако проявявате интерес мога да дам и телефони в кабинета и мобилен.

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
имате ли отзиви за д-р Душепеева? приятелка ми я препоръча, водила си детето там и била много доволна. аз питам дали е добра и за деца, и за възрастни.

# 140
  • Мнения: 3 016
имате ли отзиви за д-р Душепеева? приятелка ми я препоръча, водила си детето там и била много доволна. аз питам дали е добра и за деца, и за възрастни.
Да, добра е за разлика от съпруга си.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
трябва ми спешно , за понеделник, хирург за вадене на мъдрец.
знам за д-р Буланов. може ли да ми препоръчате още някой? кои свестни хирурзи работят с касата, ако изобщо има такива?

# 142
  • Мнения: 3 016
трябва ми спешно , за понеделник, хирург за вадене на мъдрец.
знам за д-р Буланов. може ли да ми препоръчате още някой? кои свестни хирурзи работят с касата, ако изобщо има такива?
д-р Енчев

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 130
Всички хирурзи, които са в стоматологията са перфектни и работят с каса! Ако имаш време да чакаш д-р Енчев е добър вариант, но се записваш поне 2-3 седмици предварително! Не го мисли отивай при хирурзите в стоматологията и не бой се! Успех!

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
благодаря Laughing

# 145
  • Мнения: 1
Аз ходя на зъболекар при д-р Бахов.Много съм доволна.Заведох и цялото си семейство и всички останаха доволни.Дори и дъщеря ми коята изпитваше страх от зъболекари беше доволна и щастлива и с удоволствие си отваряше устата.Зъболекаря е около 30 г. и работи качествено и евтино.Ако някой иска координати ето тел.му 0889 880314

# 146
  • Мнения: 72
Аз пък мога да ти препоръчам д-рЧило,отличен и като човек и като лекар.Работи и със здравната каса,кабинета му се намира на ул.Батак 6 в к-с Лазур.Работи всеки ден.Ако искаш подробности пиши.
аз от Чило изобщо не съм доволна . Мога да препоръчам д-р Иванова до Сарата в Лазур и д-р Илиева .

# 147
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
момичета има ли някой който скоро да е оперирал мъдрец-казаха ми че сега струва 300лв.
-нали здравната каса поема разни неща, това не е ли от тях-300лв. направо не мога да си представя, че ще ги дам ,а доста време отлагам......лошото е, че и 4-те ми мъдреци са криви и изцяло под венеца -не могат да пробият и са за операция.

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 437
момичета има ли някой който скоро да е оперирал мъдрец-казаха ми че сега струва 300лв.
-нали здравната каса поема разни неща, това не е ли от тях-300лв. направо не мога да си представя, че ще ги дам ,а доста време отлагам......лошото е, че и 4-те ми мъдреци са криви и изцяло под венеца -не могат да пробият и са за операция.
Най-добре виж в Националния рамков договор, Приложение 22: http://www.nhif.bg/web/guest/27. Там е описано всичко, което ти се полага и каква част от сумата заплащаш. Hug

# 149
  • Мнения: 1
за д-р Б.Димитров бих казала че е голям скъпар и сори ама има много космати ръце.Независимо че работи с ръкавици като ги видя тия косми и ми се повдига #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз ходя при д-р Александър Бахов много се старае и работи на нормални цени.За мен в сравнение с д-р Димитров качеството е едно и също има само разлика в цените-просто са нормални. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт