Някой днес да има проблем с влизането в Neterra?

  • 655
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 465
Питам ви, защото аз не мога да си вляза с паролата и юзърнейма Shocked А снощи успях. Няма и как да се включа и във форума им да питам. Някой да има или да имал моят проблем?

# 1
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Рестартирай си компютъра и опитай пак. Аз имах същия проблем, но с рестартиране се оправя.

# 2
  • Мнения: 1 465
Благодаря Снежи, ще опитам Hug

# 3
  • Мнения: 7 430
Поле, сега влязох без проблем - надявам се вече и при теб да няма проблем Peace

# 4
  • Мнения: 1 465
Благодаря Дидка,

аз влязох отдавна след като си рестартирах компютъра, но още нищо не съм гледала днес - много работа имам и не и се вижда краят, а и гости чакаме довечера. ooooh!

# 5
  • Мнения: 2 257
Аз имам молба към тези, които влизат с акаунт към форума на сайта - аз не мога нещо и не ми се занимава. Та ако някоя от вас съвсем случайно пише в тамошния форум, бих искала да помоля да им каже, че последните две предавания за Шейново са заменени с "Най-смешните животни на планетата" или нещо такова - нека си ги оправят, ако е възможно! Благодаря!

# 6
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Не са заменени, просто записите са направени лошо - хванат е края на "най-смешните... " и началото на "Шейново". Края на "Шейново" е записан в началото на "Море от любов". Приятно гледане Grinning

# 7
  • Мнения: 2 257
Я, благодаря!  bouquet Като съм нетърпелива и не изчаквам, така става! Мерси пак!

# 8
  • Мнения: 7 430
Не са заменени, просто записите са направени лошо - хванат е края на "най-смешните... " и началото на "Шейново". Края на "Шейново" е записан в началото на "Море от любов". Приятно гледане Grinning

Хе хе...галимация голяма...Снежи, мерси за инфото Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 465
Хихи, и аз така се чудех, защо трябва да го гледам тоя Робин дето хич не ми е интересен, но явно ако не се записват автоматично предаванията, този който ги записва може да е гаврътнал някое уиски или водка, та затова така да не е разбрал на кое предаване кое му е краят и омазал яко записите Joy hahaha
а mp4 форматът някой да го е гледал на цял екран? Аз нещо не успях newsm78

# 10
  • Мнения: 3 880

а mp4 форматът някой да го е гледал на цял екран? Аз нещо не успях newsm78
mp4 не може да се гледа на цял екран, освен ако не си с платената версия на QuickTime. Безплатната става само за малка картина...

Общи условия

Активация на акаунт