Туристическа раница за носене на бебе - откъде?

  • 3 303
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Откъде в София мога да купя раница /самар/ за носене на бебе. Прочетох старите теми, от миналата година, няколко мами са купили за по 70-80 лв. Не ми се дават много пари, защото няма да я ползваме всяка седмица, а доста рядко.
Ако някой е виждал, моля да каже къде има.

# 1
  • Мнения: 653
включвам се и аз, че и мен ме интересува, да дръпна темата напред
може би има в магазините за планинарски стоки, не знам, ако някой знае , да казва

# 2
  • Мнения: 3 089
аз купих моята от една мама от форума - на хаук с колелаца, за да става и за количка. за 90 лв. беше. мисля, че цената като нова е над 200 лв, но такъв модел тук не съм виждала. страхотна работа върши, защото петра изобщо не мирясва в количката, а в самара си откарва по 2 часа без да фасонясва.
иначе съм виждала в малечко на константин величков и в премама. бяха на умопомрачителни цени.
в оказиона на симеон имаше 2-3 за х 50-70 лв. но пък не съм ходила там поне от месец-два и не знам какво е дереджето.
успех!

пп - стават за дете до 12-15 кила. после много тежи. и разстоянието от седалката до гюрука не е като за 2-3 годишно детет. петра е 76 см и 9.5 кила и вече си опира главата в гюрука (който се маха, де) и бая понатежава. след 2-я час вече си е мъка за носене. а и децата не стоят мирно седнали - нашето диване стъпва по рамката, рита по бъбреците, повдига се, накланя се, тежестта се променя, носачът също се криви - абе приключение си е...

# 3
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Като ходихме в Русе, видях такива в един магазин на главната улица. Бяха нови и струваха около 60 лв., но това беше миналата година...
Нека някоя мама от Русе се включи да каже

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В "Мечо Пух" в Дружба. Струваше 69 лв мисля на Чиполино. Удобна е. Доволна съм.

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
В "Малечко" на Константин Величков, но не помня каква марка беше!

# 6
  • Мнения: 35 891
Предполагам, че си ги видяла в "Стената" - там са доста скъпи, но за дълъг път не могат да се сравняват с другите

# 7
  • Мнения: 1 000
Писах мейл по една обява за раници за бебе
ето това е отговорът от пощата ми:

Zdraveite, v obiavata sme posochili telefonite, chres koito mojete da se svarjete s nas i da vidite na jivo ranizite.A te sa 02/8667518 i 0888138188. Adresat e : kv. Lozenez, ul. Kr. Sarafov, 26, parter, vhoda e ot kam ul. Sveta gora(tai kato ne e lesno namiraneto na miastoto, podrobnosti - na telefona), vseki delnichen den mejdu 11.00 i 19.30. ranizata koiato vi intersuva e ot vodoustoichiv material, za bebe nad 6 meseza i za dete do 18 kg + miasto za bagaj - do 4.5 kg.  tzenata e 120 lv. Do skoro,
Peter Savkov


-------- Оригинално писмо --------
 От:  bgviki@mail.bg
 Относно: раници за бебе
 До: psavkov@abv.bg
 Изпратено на: Понеделник, 2006, Октомври 2 17:37:59 EEST
 
 Здравейте,
 Бих искала да получа повече информация за раниците които
 продавате
 Водопропускливи ли са....издържат ли на вятър..
 От каква възраст на бебето могат да се ползват
 Могат ли да се видят някъде на живо така да се каже
 Каква им е цената
 Ако ви е възможно изпратете ми по-ясна снимка за ориентация,
 че тази във Фокус.бг е много размазана
 И телефоните за връзка или евентуално адрес, за да не търся
 пак обявата
 
 Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт