Кой ви помага повече?

  • 6 338
  • 106
  •   1
Отговори
Абстрахирайте се от всички моменти, в който не са гледали децата, както сте им казали, или са ви давали нежелани съвети, или са ви ядосвали с гримаси и подмятания. На кого разчитате повече при нужда?
Я да видим сега толкова ли са лоши свекървите..

# 1
  • Мнения: 1 210
Помагат по различен начин.
Едната понеже е безработна помага, когато дребния е болен.
Другата помага финансово.

Общо взето е по равно, защото си го гледаме сами, а преди това бавачка.

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Майка ми, но просто защото тя гледа през деня  Нели

# 3
  • Петрич
  • Мнения: 321
Разчитам най-вече на майка ми,защото свекарите не живеят в нашия град.

# 4
  • София
  • Мнения: 750
Най-много ми помага дъщеря ми - другите нещо ги няма.

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Гласувах с "по равно".
Майка я гледа всяка събота и неделя.А свекървата ни помага много финансово.От толкова работа,няма време да я гледа,но ако я помоля,никога не ми отказва.Гледа да си организира така нещата,че да ми помогне.Но аз и друг път съм писала,че със свеки нямам никакъв проблем Peace.

# 6
  • Мнения: 998
За съжаление майка ми не живее е БГ и за това няма как да ми помага, но пък свекърва ми е златна и мога да рзчитам по всяко време на нея!

# 7
  • Мнения: 7 474
Само майка ми!

# 8
  • Мнения: 2 910
Бабата на мъжа ми Hug Много е пъргава и печена и мога да разчитам за всичко на нея, гледа ми детето много добре и по- доволна не бих могла да бъда Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 37
Майчето ми да ми е живо и здраво,макар че живее на 500 км от нас винаги намира начин да е до мен в нужда.А свекървата е на 10мин път от внучката си,но и напомняме по веднъж годишно(покана за рождения и ден),че  съществува. #Cussing out

# 10
  • Мнения: 5 228
Свекърва ми никога не е виждала дъщеря ми.

# 11
  • Мнения: 1 037
на мен свекърва ми ми помага повече,по простата причина,че майка ми не живее в Търново.Но гласувах с опция-СВЕКЪРВА МИ!

# 12
  • Мнения: 8 917
Абстрахирайте се от всички моменти, в който не са гледали децата, както сте им казали, или са ви давали нежелани съвети, или са ви ядосвали с гримаси и подмятания. На кого разчитате повече при нужда?
Я да видим сега толкова ли са лоши свекървите..
Аз винаги съм си хвалела моята свекърва Peace Помагаше ми страшно много - сега в момента не може, понеже си счупи крака лошо, но което си беше така - спор няма.

# 13
  • Мнения: 1 520
Единствено майка ми ми помага.
Свекървата е в чужбина, нищо че викаше че ще се върне да гледа внучето.

Така ми е по-добре. Не се оплаквам.  Peace

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ако трябва да гледа някой детето, а ние с мъжа ми трябва да излезем викам свеки, но финансово изцяло помагат само моите родители  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт