Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

...au bord de la mer

Момичета от утре в-к "Труд" започва всяка сряда да излиза с детска книжка. Утре ще бъде с "Мечо пух" - за тези ,които я нямат я препоръчвам горещо.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Взех си я днес Very Happy
С оригиналните илюстрации, твърди корици, шрифта е по-едър.
Преводът е нов - от Светлана Комогорова и Силвия Вълкова. Нямам още възможност да сверя как е, сравнено със стария Мечо Пух, като се прибера, ще погледна.
Цена 9 лв.
Хубава книга, струва си.
Цитирай

Вече в моята си приказка...

Момичета от утре в-к "Труд" започва всяка сряда да излиза с детска книжка. Утре ще бъде с "Мечо пух" - за тези ,които я нямат я препоръчвам горещо.

А колко ще струва с вестника?
Цитирай

И аз си я купих още днес и даже седнах да си я чета... Smile
Цитирай

Варна

А колко ще струва с вестника?

9 лв.
Цитирай

София

Аз си я взех без вестника за 8.30 лв. (с весника бе 9лв.), вестници в къщи не влизат с изключение на Капитал
Цитирай

Аз си я взех без вестника за 8.30 лв. (с весника бе 9лв.), вестници в къщи не влизат с изключение на Капитал

А достатъчно ли е хубава? Заслужава ли си парите? Как е написана, питам, защото има книжки с много хубави илюстрации, но текста им е направо отвратително написан, в смисъл, че е претрупано и недобре преразказано...
Цитирай

София

А достатъчно ли е хубава? Заслужава ли си парите? Как е написана, питам, защото има книжки с много хубави илюстрации, но текста им е направо отвратително написан, в смисъл, че е претрупано и недобре преразказано...
ами ако си чела като малка Мечо Пух, стилът е същия, малко е особен (както говорят на филчето).
Корицата е цветна, но вътре илюстрациите са черно бели, като с молив.
Аз като малка не я харесвах тази книжка, въпреки това че бе голям формат с големи, цветни, хубави рисунки. Сега обаче много ми харесва Мечо пух

Всъщност вътре са 4 книжки:
Мечо Пух
Къщичката в кътчето на Пух
Когато бяхме малки
Вече сме на 6 г.
Цитирай

София

А знаете ли какви ще са следващите книйки в тази поредица?
Само веднъж седмично ли ще излизат?
Цитирай

София

Eто някои от заглавията 
   В "Златната колекция" влизат още "Приказки" на Вилхелм Хауф, "Белия зъб. Дивото зове" на Джек Лондон, "Вълшебникът от Оз", "Страната на Оз" на Лиман Франк Баум, "Малки жени" на Луиза Мей Олкът, "Емил и детективите. "Емил и тримата близнаци" на Ерих Кестнер, "Черната стрела","Странният случай на доктор Джекил и господин Хайд" на Робърт Л. Стивънсън, "Пътешествие около света за 80 дни" на Жул Верн, "Алиса" на Луис Карол, "Винету" на Карл Май, "Приказки от 1001 нощ".
     Книгиге ще се продават всеки вторник. Началото на колекцията може да сложите в навечерието на 24 май - на 23 май излиза книжка номер 1 - любимата на деца и възрастни "Мечо Пух". А за № 20 - търпение до 3 октомври!

Цитирай

София

Книгите на ПАН са с меки корици.
Цитирай

София

Не знаех, че са почнали с Мечо Пух, а точно този нов превод дебнех, той наистина не може да се намери, поне все още, от друго издателство, макар да има вече и самостоятелно издание на ИК ТРуд, пак само с твърди корици и май доста по-скъпо. Да, вътре май е всичко на автора, не само 'класическият' Пух.
Цитирай

Не съм си купила книжката, но я прегледах. Стори ми се хубава. За съжаление като малка не съм чела тази книжка, въпреки че доста четях... Така като се зачетох ми се струва, че не е много разбираема за децата, особено на възрастта на сина ми, но може би като поотрасне малко ще му бъде интересна. Ако изобщо чете, че с тези компютри!!!
Цитирай

Орлов мост

Чудесна е! И аз я взех днес и смятам да взема и останалите за малкия като порасне.

Само не ми харесват илюстрациите - определено биха могли да са по-добри  Thinking

П.П - и аз имам повечето от останалите заглавия, но за мен е огромно удоволствие да купувам книги и определено искам да имам новичките Very Happy Love
Цитирай

sofia

Чудесна е! И аз я взех днес и смятам да взема и останалите за малкия като порасне.

Само не ми харесват илюстрациите - определено биха могли да са по-добри  Thinking

П.П - и аз имам повечето от останалите заглавия, но за мен е огромно удоволствие да купувам книги и определено искам да имам новичките Very Happy Love

Асинка, ама това са оригиналните илюстрации Laughing
Аз пък превода не мога да преглътна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора