Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

Учудва ли ви това?
« Последна редакция: пн, 22 май 2006, 23:07 от desert rose »
Цитирай

Важното е, че владее ромски език!
Цитирай

Не, не ме Очудва  Laughing
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Очудва ме, че хем се Очудваш, хем пишеш Очудва.
За съжаление законът позволява, а ДПС е властта и правят, каквото решат.  Crossing Arms
Цитирай

София

В БЪЛГАРИЯ ВЕЧЕ НИЩО НЕ МОЖЕ ДА МЕ УЧУДИ!ДЪРЖАВАТА НА АБСУРДИТЕ СМЕ!  nnnuu
Цитирай

newsm78 Нямаше ли вече тема по този въпрос?!?! Rolling Eyes newsm78
Цитирай

А да и не се hahaha Очудвай........ толкова!!!!! #Crazy
Цитирай
Е, Ошашавих се, Ококорих се и ....взех,че се Очудих....,та накрая се Оправих.....пОправих,де! Very Happy
Похвално е, че сте нетолерантни към такива грешки, благодаря ви.
Цитирай

Хехе, Калина да знаеш , че в твоя 4ест и стил съм си написала подписа и ми хареса, как се паднахме една след друга  Laughing
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Хехе, Калина да знаеш , че в твоя 4ест и стил съм си написала подписа и ми хареса, как се паднахме една след друга  Laughing
аз съм си мазнотийка  bowuu  Mr. Green, ама таквиз дълги подписи на кирилица кой ти ги чете...
Цитирай

Е, Ошашавих се, Ококорих се и ....взех,че се Очудих....,та накрая се Оправих.....пОправих,де! Very Happy
Похвално е, че сте нетолерантни към такива грешки, благодаря ви.
Похвално е че се окОкори и пОправи. Laughing Peace
Цитирай

Своге

Не виждам нищо странно. Те повечето са такива. Ти как мислиш ги избират, по образование и опит ли? Важното е ромски да знае, да може с братята да се разбира и толкова. Laughing
Цитирай
Не виждам нищо странно. Те повечето са такива. Ти как мислиш ги избират, по образование и опит ли? Важното е ромски да знае, да може с братята да се разбира и толкова. Laughing
Ами не знам, все си мислех,че трябва да покриват някакви критерии.... камо ли пък за зам. председател на  комисията по култура...
Цитирай

Своге

Ами не знам, все си мислех,че трябва да покриват някакви критерии.... камо ли пък за зам. председател на  комисията по култура...

Ми той културен човека бе два езика знае. Laughing

Опс три Embarassed, за малко да забравя, че на някои и българския ни е труден.
Цитирай

брейй, ми то Руския му е първия. Тоя сигурно е добре с падежите. А ромския сигурно му е само говорим, щото те писменост нямат.
Падам. Фрезист. Боже, пази България!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора