Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр.Пловдив

Решх че в тук  някой може да е ходих на санаториум в Поморие! Моля дайте информация за условията, цени и координати Praynig
Цитирай

pomorie

ami a3 ne sam xodila,no v momenta jiveia v pomorie.4yvam dobri otglasi 3a kalnite bani,dovolni sa xorata.no ni6to pove4e ne moga da ti kaja.a moga da v3ema da ti dam telefona tam da pita6 3a parite,3a prozedyrite i t.h... 35 35 35
Цитирай

гр.Пловдив

bouquet  предварително благодаря, всъщност на сина ми се полага веднъж в годината санаториум с придружител и искам да използвам да го заведа на море. Телефона го намерих в интернет, но ми се иска информация за условията вътре!
« Последна редакция: вт, 23 май 2006, 09:19 от veni-b »
Цитирай

pomorie

ami 3a kalnite bani ne3nam,no ima i dryg sanatoriym'sveti georgi',koito e ot niakolko godini,novi4ak i tam e xybavo,no moje bi e po skapi4ko,namira se v zentara na pomorie,dokato kalnite bani sa malko po otdale4eni.dosta 4yjdenzi idvat osobeno na sv.georgi.ne sam xodila no mislia 4e 6te vi xaresa. 35 35 35
Цитирай

гр.Пловдив

дай ми повече информация, аз не се интересувам толкова от кални бани а да използвам възможността да заведа детето на море, понеже има право веднъж годишно на курортолечение Praynig
Цитирай
Здавей мила Вени!Аз съм ходила в Поморие на кални бани и  съм много доволна.Всъщност там ме изпрати Д-р Токин от Варна при който ни изпрати покойната Ванга(вече съм описала своите патила във форум).В Поморие ни прие д-р Продромов-чудесен човек и много добър специалист.ИЗЛИЗАШЕ В ОТПУСК НО СЕ ВЪРНА ОТ ВРАТАТА ПРИЕ НИ НАЗНАЧИ СЛЕД ПРЕГЛЕД ПРОЦЕДУРИТЕ.Когато разбра че още не сме се настанили ни прие в дома си.НЕВЕРОЯТНОТО ОТНОШЕНИЕ И НА РАБОТЕЩИТЕ В САНАТОРИУМА Е ПОХВАЛНО.Тук е мястото да спомена ,че бях ходила и в Кюстендил но без видим резултат.След Поморийските бани и лечение с Фибс(100 инжекции подкожно в ръката)и ПАРЛОДЕЛ НАГЪНАТИТЕ И ВЪЗПАЛЕНИ ТРЪБИ СЕ ОПРАВИХА И АЗ ЗАБРЕМЕНЯХ.През 1995 год.се роди синът ни Константин.Сега вече 10 год. се опитваме да имаме и второ дете но......нестава   newsm78 newsm78.Но няма да се откажем!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire.А ако не стане все пак(ДА НЕ ЧУВА ДЯВОЛА)ЩЕ СИ ОСИНОВИМ.Ние още първия пътсе бахме записали за осиновяване чакахме доста и тъкмо се обадиха-изненадааа аз бях бременна.   ПОЖЕЛАВАМ НА ТЕБ И ВСИЧКИ МОМИЧЕТА СКОРО МНОООГО СКОРО ДА ИМАТЕ ПО ЕДНО СЛАДКО БЕБЕНЦЕ!Не се отказвайте милички !
Цитирай

София

Звучи добре като алтернативна терапия. А може ли все пак някой да пусне уеб сайт или телефони, на които човек може да получи повече информация? А цени също така знаете ли?
Цитирай

Виена

Аз съм ходила в поморие по други причини- имах болки в рамото и след калните бани и масажите се оправих. Докато бях там имаше и жени на които им слагаха кал вагинално. Нямам представа до колко човек може да се излекува по този начин и какво точно може да излекува, но съм много резервирана към подобни методи. То човек с немити ръце да се пипне може да си навлече някое възпаление, а какво остава да го напълнят директно с кал...
А самата кал е една миризлива и черна и има твърди частици в нея- малки камъчета. Мисля че във форума на зачатие четох доста отрицателни мнения и за баните и за гинеколозите там. Скептично настроена съм по принцип.
Цитирай

Условията са добри там.Стаите са със самостоятелен санитарен възел, алуминиева дограма, тераси, някой от стаите са и стелевизор и хладилник, но са по-скъпи разбира се.Има столова към санаториума, не готвят зле, е поне преди  годимна и половина де Mr. GreenСамия санаториум е много близо до плаж със водна пързалка(за детето Mr. Green), близо е и до самия център на града.Лошото е , че е близо и до солниците, а там е царство за комарите, така че ако решиш да го водиш там няма да е лошо да се въоръжите срещу комари те #2gunfire
Където и да решиш да почиваш, шеметно и незабравимо лято ти желая  bouquet
Цитирай

http://www.pomonet.bg/kalolechenie/index1.html

Ето линк-а за Свети Георги
Цитирай

гр.Пловдив

Благодаря ви момичета, но месата за лятото са отдааавнаа продадени, така че сега минах на варианта- Велинград!
Цитирай

гетото

И Хисаря е вариант.Аз там си правех процедури.
Цитирай
Здравейте момичета на мен също ми препоръчаха да направя калолечение.Според доц.Маркова тръбите ми са много тесни до колко може да помогне това не знам но все пак смятам а опитам.Разбрах че за лятото местата одавна са запълнени а за този санаториум Свети Георги какви са отзивите някой ходил ли е ?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.