Кой гледа bTV новините днес на обяд-19.11.

  • 2 812
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 655
Това е ужасно! Embarassed
Просто не ми се пише и ми е жал, че никой не взема мерки.
Тук едно момиче роди в 5 месец и спасиха бебето. Престоя 3 месеца в болницата, а после го изписаха. Просто грижите за бебетата и децата са невероятни.
Иска ми се и в България да е така. ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 863
Здравей и от мен,
чак сега виждам темата ти(нямах време нещо тия дни), но искам да ти кажа, че най-важното е да се подсигуриш, ососбено ако си с близнаци.  Аз също живея в провинцията и имам позната, която роди близнаците си в София. Отишла е 10 дена преди раждането и всичко  е минало префектно. Без да има някакви специални уговорки с лекар, просто си е избрала боница( в случая Св.София) и ходила на един контролен педглед там преди това. Мамите от София със сигурност могат да са ти полезни с качествена информация относно избора на болница. Не мисля,че да си позитивно настроена решава проблема, тъй като за съжаление става въпрос за нивото на предлаганата медицинска помощ. Ако мога да си позволя да те съветвам поне проучи възможностите да родиш на друго място.
Успех

# 17
благодаря на всички чудесни сте!А дали някой е чувал за Горна и болницата там?

# 18
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
За Горна Оряховица не съм чувала нищо, само тук от форума някай майки имат добро мнение за там. Чувала съм страшно добри отзиви за болницата в Плевен. Моя позната роди там близнаци преди 5м и беше просто очарована, нямаше никакви проблеми. Имам също още 3-4 познати които родиха там, горе долу със мен преди 6м, някой с операции други нормално. Всички бяха с отлични впечетления  и от специалистите и от обстановката.

Общи условия

Активация на акаунт