Хотели или къщи между Равда и Несебър?

  • 24 123
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета, извинявайте за може би глупавия въпрос но когато обявяват цени в горните сайтове дали са за стая или за легло? Примерно двойна стая 40 лв. , апартамент 60 лв.  newsm78

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Включвам се за да ви кажа, че си резервирахме хотел, ново, тази година за първи път отваря. От сайта с квартирите го намерих - Св. Никола. 35 кинта на стая в началото на юли. Една приятелка сега е там и каза, че е много приятно, естествено новото си е друго. ТВ, баня и просторна стая...в двара има детски кът. На 5 мин е от плажа на Олимпийските...Ние ще ходим от 10 юли. Някой има ли за тогава да е планирал, може да се засечем? Mr. Green

# 17
# 18
# 19
# 20
  • Munich
  • Мнения: 155
Аз бих препоръчала  един хотел на плажната ивица, син е, ето тук може да го видитеhttp://bghotelite.com/hotel-jordan.1826_bg Тази година е открит, бяхме първите гости, всичко е ново, на самия бряг на морето е, при нас двойна стая беше 50 лв. В стаята имаше телевизор, хладилник, климатик, интернет.

# 21
  • Мнения: 139
здрасти дилИпилИ,
мерси за линка на хотела. между другото на тази страница има доста подробна информация и за други хотели в региона на несебър с възможност за директна резервация:
http://bghotelite.com/rezervaciq.php?b=2&city=-836658

# 22
  • Мнения: 832

Ние тук резервирахме, 70 лв двойна стая със закуска. За малкия е безплатно.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Лео местността между Равда и Несебър, която сега цялата е застроена от хотелчета се казва Кокалу. В гугала излизат доста оферти, хотели и други.
Аз вече писах в една тема. Бяхме миналия месец за един уикенд в хотел Капри. Намира се точно до Ифите. Хотела е на първа линия, само по едни стълби и си на плажа, чисти стаи, с климатик, а и страхотна баня Peace  с душ кабина, добра кухня . С две думи на нас много ни хареса. Но цените бяха 68 лв. за двамата с мъжа ми + 12 лв. за голямата ми дъщеря . За малката не плащахме. В цената влизаше закуска.
Сега цените вече са други, защото вече е високия сезон.
Има много хотели в тази местност, ние харесахме също вила АМАДЕУС, х-л СИНЯТА КЪЩА.

# 24
  • Мнения: 7 474
Благодаря на всички, които се отзоваха, но темата е от миналата година  Laughing , дано е полезна на някой  тази година   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 197
Аз само ще допълня да не се доверявате на цените, публикувани в сайтовете. Аз бях решила тази година да ходим точно в Равда, но след като от 10-15 хотелчета ми казаха, че цените са около два пъти по-високои от качените в сайта и бебето (ня 14 месеца) се таксува с 50 % намаление при положение, че не ползва легло в крайна сметка се отказах и отидохме в Китен. Просто - задължително проверка.

# 26
  • Мнения: 832
Проверихме. Цените са 2 лв по - високи от тези, обявени в сайта. Даже и капаро не ни искаха.

# 27
  • Мнения: 265
хотел"джордан" между несебър и равда.бяхме там преди 2 седмици и сме страшно доволни.хотела е чисто нов.от тересата си гледаш морето,което е точно под хотела.имам и телефон,само трябва да намеря визитката.

# 28
Преди 1 година почивах в хотелче между равда и несебър,каэваше се "Евридика"!Раэположено е точно на плажа,много е уютно и кухнята в ресторанта на хотела е страхотна.Мястото е спокойно,хотелът е хубав,абе препоръчвам ви го!Найстина си эаслужава!
http://evridika.kvartira.bg/ <--- ето сайтът на хотела

# 29
 Аз бях в хотел Аполон 3- нови и луксозни апартаменти- 60 лв. нощувката.

Общи условия

Активация на акаунт