Завърших първи клас

  • 2 697
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 626
Калоян днес завърши първи клас  Grinning

Просто не мога да не се похваля Grinning. Оказа, че моя син е ОТЛИЧНИК на класа. Връчиха му освен свидетелството и специална грамота за отличен успех и за положените усилия през цялата година. Горда съм  Grinning, направо се надух   bowuu.

Ако ви се гледат снимки заповядайте http://www.snimka.bg/album.php?album_id=38968  Hug

Хайде мами похвалете се и вие  Grinning  bouquet

# 1
# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ха,честито  bouquet!
Дано и дъщеря ми да е така ученолюбива,че ние с баща й не бяхме Blush.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Браво на отличника Grinning Голям сладур е Grinning Нека все така да те радва!

# 4
  • Мнения: 2 567
Честито на отличника  smile3501 И занапред да ви радва така.

# 5
  • Мнения: 356
           Браво на детето! Няма начин мама и тате да не са горди! Grinning

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лелеле, отличник си имате  Party. Ми ха да ви е честит   bouquet
И само така поне още 11-сет класа. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 108
И Косьо днес завърши с отличие първи клас. Прекрачихме тази най-важна година, която започна с толкова вълнение и притеснения през септември. Честно казано, малко се натъжих, че се е изтърколила още една година....но децата растат, както си му е редът!
Като погледна назад, мисля, че първата учебна година мина много добре. Косьо усвояваше с лекота материала и се отличи като един от най-добрите ученици в класа. Доволна съм, че учителката им успя да ги предразположи, да запали интерес към учебните предмети, да ги накара да се стараят и да учат. През тази година Косьо откри удоволствието от самостоятелното четене и вече прочете няколко детски книги и детски енциклопедии. Много се надявам да продължи така и занапред!

Друго, за което бих искала да се похваля, е, че днес получихме свидетелство за 2-о ниво по плуване-то се дава за правилното усвояване на два стила и е отлично постижение, като се има предвид, че се занимава от една година!

Е, това е, похвалих си гарджето... Embarassed Хубаво, че се пусна такава тема, да си споделим емоции майките на първокласници!

А на Калоян и мама- поздравления! Все така да продължавате и през следващите години на учение! smile3501 

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Имаш право да се надуваш, честит ти отличник! Laughing
Върна ме 10 години назад с тези снимки, ех ... И госпожата ви е много хубава, сигурно е и толкова добра, щом детето се е старало така.
Браво!

# 9
  • Мнения: 7 837
Браво на Калоян  Grinning
Браво и на всички изкласили първолаци  Grinning

Сега е време за много игри и лудеене през ваканцията  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
И моите близнаци днес завършиха с ОТЛИЧИЕ Предучилищната група.Честито,на всички дечица!Да попитам и тук има ли някой ориентирал се към 22 у-ще????

# 11
  • София
  • Мнения: 39 717
Баба ми беше скътала всички грамоти, скоро ги показвах на мъж ми Simple Smile

Да ти е жив и здрав отличника, и му пожелавам все нови и нови успехи Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Браво на Калоян!Все така да е горда мама му с него и занапред! Peace

# 13
  • Мнения: 7 430
Браво на ученолюбивото момче Peace

...и на всички завършващи ученици  Laughing започва ваканцията ...ураааааааа Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 792
   Хихи asa и аз смятах утре да пускам тема за завършилите първолаци Laughing.
  Браво на Калоян, аз с чак такива успехи не мога да се похваля, Димана си няма специална грамота Laughing.

  На Димана тържеството също беше днес, само че нямах с какво да снимам Rolling Eyes. Беше в кино Арена, в къщата на Джимис, май така се води... Бяха подготвили специална програма на английски с много песни и стихчета, после раздава не на свидетелства + книжка "Патиланско царство"(на мен ми хареса избраната книжка, по наше време ни даваха я за "Шесте ястребинчета", я за "Митко Палаузов").

  Доволна съм от девойката в общи линии, сега за ваканцията и планирам да си прочете целия списък от книги, хич няма на къде да мърда.

Общи условия

Активация на акаунт