Често ли хълцат децата ви след ядене?

  • 2 210
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 445
И в корема ми хълцаше често, и после след хранене. Педиатърката ми каза да го държа малко по-изправен като го храня и сякаш така хълцането намаля.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 392
Честито, миличка  Hug Още не съм ти честитила- и Бояна хълца много  newsm78

# 17
  • Мнения: 817
На вашата възраст много често,сега почти никога Wink

# 18
  • Мнения: 3 760
Допреди месец хълцаше редовно и здраво  Laughing

# 19
  • Мнения: 147
И Алекс допреди 1 месец хълцаше много.Но то неговото май от лакомия-щото си е мързелив по природа и няколко часа си трайка.Ама като реши,че ще се яде-леле как захапва-умирам от смях Joy. После естествено следва малко повръщане и след него хълцане. Има си ритуали детето,к`во да го правиш?! Mr. Green
А докато бях бременна хълцанията му бяха всеки ден по няколко и с продължителност най-малко 15 мин. #Crazy Grinning

# 20
  • Мнения: 5 391
почти след всяко хранене.даже и като и дам вода пак продължава да хълца
Peace

# 21
  • Мнения: 296
Хълца по няколко пъти на ден. Хълцаше активно и докато бях бременна, също по няколко пъти на ден. Педито ми обясни,че това се дължало на пълното коремче, което притискало диафрагмата, попитах я, добре, а защо толкова много хълцаше и в корема ми, при положение,че бебките се хранят по кръвен път и тя се направи ,че не ме чу....
А м/у другото, във филмчето по дискавъри за живота в утробата,единственото, на което учените все още нямат отговор е защо хълца бебо в корема  newsm78
единственото,което действа при нас е да му дам малко мляко, водата не ни действа Laughing

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ми тя си хълца от преди да се роди. Хълцаше си всеки ден поне 2-3 пъти по около 15 мин. сега поне е по-рядко. Най-смешна е като суче и хълца. И нищо не помага.

# 23
  • Мнения: 4 978
Моята бебка си хълцаше и в корема и като се роди и сега.
За в корема не знам, но сега определено е от лакомия  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
Много хълца,в корема ми сега също..аз хълцам редовно сигурно на мен се е метнал:(

# 25
  • Мнения: 308
и моето дете като по-малко често хълцаше и по този въпрос четох статия, в която пишеше че за да се спре хълцането на бебето трябва да се даде да пие течност на малки глътки. при нас това не беше много ефикасно, защото когато започнеше да хълца моето не искаще и да погледне шишето с вода или чай.

# 26
  • Мнения: 605
И двете ни дъщери хълцаха почти след всяко ядене поне до третия месец /и не се уригваха след ядене/.

# 27
  • Мнения: 11 535
И моята Беба през първите 2-3 месеца хълцаше доста често.Сега се случва по-рядко,а понякога дори след сън. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 532
В началото хълцаше след всяко ядене,а сега понякога хълца,но не много дълго.
Нормално е,защото поема въздух,особено ако се храни от шише.

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, често. Вижте някои обяснения за хълцането: Каква е причината за хълцането?

Общи условия

Активация на акаунт