Да попитам!

  • 1 515
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 951
Днес моите деца завършиха предучилищна група с отличие!Обаче:Сбъркано е името на детето,и  се оказа,че нямат допълнителни бройки от удостоверенията.Може ли да го оправят ,но върху сгрешеното място.Избрала съм 22 у-ще за 1 клас.Има ли и други деца за това училище?Какво пише върху вашите удостоверения?И на двете ми деца са РАЗЛИЧНИ<А БЯХА В ЕДИН И СЪЩИ КЛАС!!!!

# 1
  • Мнения: 953
директорката ще си изиска бройка и ще си го оправят.това е официален документ и тряьбва да е вярно.без значение че е предучилищна.така мисля.

# 2
  • Мнения: 922
в правото си да изискваш верен документ
ако ти откажат, обърни се към местния инспекторакт по образованието
Успех

# 3
  • Мнения: 5 475
Искай си нов документ с правилни имена.Твое право е!  Peace

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Документа трябва да е верен имена ЕГН и т.н.

# 5
  • Мнения: 22 867
Длъжни са да ти издадат правилно написан, а не поправян документ. Няма да го разнасяш с нотариална заверка, че поправката не е твоя, а тяхна. Настоявай да ти издадат документ с правилно написаните имена на детето.

# 6
  • Мнения: 8 917
Нашето удостоверение за брак бе сгрешено Mr. Green и като отидох да го оправят си го цапнаха с коректор и написаха отгоре вярното Shocked - беше сгрешена цифра в ЕГН-то. Според тях вместо за 30-годишен мъж се бях омъжила за 60 годишен Mr. Green, но пък младолик Mr. Green

# 7
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Длъжни са да ти издадат нов оригинал. Иначе се оплачи в Регионалния инспекорат по образовние.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
От канцеларията ми беше отговорено ,че не могат ,да го сменят.Трябвало да се изискват нови бланки,а секретарката била в отпускПодадох документа на детето сгрешен,в училището ,което избрах за 1клас.В първия момент се нацупи председателя,на комисията ,приемаща документите,но го приеха.Шокиращо беше ,че текста в удостоверенията на двете ми деца(имам близнаци)е различен.Благодаря Ви момичета!!

# 9
  • Мнения: 547
Има и други абсурдни ситуации. На мен дипломата от гимназията ми беше със сгрешено ЕГН. Издадоха ми нова. Поправката на официален документ си е сериозно нещо. Търси си правата. Това, че секретарката е спала, докато ги е попълвала, не е по твоя вина. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт