Като каква Елена Йончева придружава Станишев?

  • 4 700
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
Интересно ми е като каква Елена Йончева придружава Станишев, като премиерша или като продружителка. Сега я видях по новините и ми стана интересно. Ако има някакви клюки, това значи че съм ги изпуснала.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 976
като спътница в живота, предполагам!

# 2
  • Мнения: 1 883
Това се питахме и ние с мъжо - от къде на къде е там  newsm78

# 3
  • Мнения: 7 474
Те са модерна двойка Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 410
Тя му е жена, ама не по документи. Laughing

# 5
  • Мнения: 5 140
Е аз знам, че му е "жена не по документи", но като каква е на тази визита при папата.
Пък се и издокарала с шапка - е няма лошо, добре изглеждаше.

# 6
  • Мнения: 9 903
е с шапка ще е - трябва да е с покрита глава.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
Предполагам скоро ще му е съпруга!
Видях я в един магазин за платове, избираше бели булченски цветенца. Thinking

# 8
  • Мнения: 5 140
Предполагам скоро ще му е съпруга!
Видях я в един магазин за платове, избираше бели булченски цветенца. Thinking

Ей то ще е сватбата на годината явно.

# 9
  • Мнения: 822
В нормалните държави "common-law partner" е понятие,което фигурира във всички официални документи,където се пита за семейно положение,така че присъствието и на Елена там (и където и да е другаде,придружавайки мъжа,с който живее) не ме учудва... newsm78

# 10
  • Мнения: 7 474
Предполагам скоро ще му е съпруга!
Видях я в един магазин за платове, избираше бели булченски цветенца. Thinking

Ще чакаме покани Mr. Green

# 11
  • Мнения: 271
и аз не съм омъжена,но това не значи,че не може да придружавам половинката си.след като са заедно не виждам проблем Hug

# 12
  • Мнения: 5 140
Тук няма абсолютно никакъв проблем, просто ми стана интересно и любопитно, защото по протокол премиерът, нали трябва да бъде женен, поне аз така съм чувала. Затова питам.

# 13
  • Мнения: 271
синео4ка,мисля че вече живеем в токова време,че на никой не му пука кой е женен и кой не.мисля,че премиера не може да бъде сам по такива визити.
не се заяждам просто изказвам мнение Grinning

# 14
  • Мнения: 3 164
ами придружава го като журналист Sunglasses (нали е такава по професия).......специален пратеник на БНТ.......отразява визитата на премиера на РБългария и същевременно му прави компания newsm08

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Наистина ще се опитам да не засягам никого, но според мен и въпросът, и темата като цяло са дребнави ConfusedКак така като каква newsm78Като негова жена, предполагам.Толкова ли е съществено дали има подпис или не Rolling EyesИли само за политиците е?Протоколът все пак се променя, следвайки обществените тенденции.Не бъдете злобни Naughty

# 16
  • Мнения: 5 140
Никой не е злобен, просто ми стана интересно, мъж ми и да го питам не може да ми отговори, затова пуснах тема тук. И не виждам с какво сме злобни, това е клюкарник и си клюкаме.

# 17
  • Мнения: 1 410
Никой не е злобен, просто ми стана интересно, мъж ми и да го питам не може да ми отговори, затова пуснах тема тук. И не виждам с какво сме злобни, това е клюкарник и си клюкаме.

Да, но така изглежда. Аз като не съм подписвала с мъжа ми не съм ли му жена? Каква съм? Същото си е.

# 18
  • Мнения: 7 837
Те не се ли бяха венчали тайно преди време, или бъркам  newsm78

# 19
  • Мнения: 5 140
Те не се ли бяха венчали тайно преди време, или бъркам  newsm78

Е аз затова питам, защото може пак нещо да не съм разбрала. Peace

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Те не се ли бяха венчали тайно преди време, или бъркам  newsm78

На брега на Мексиканския залив да не четете Уикенд? Joy
По жълтите вестници писаха такива работи. Оообаче: за какъв дявол им е да крият, да затрудняват служителите от протокола? newsm78

# 21
  • Мнения: 1 393
Наистина ще се опитам да не засягам никого, но според мен и въпросът, и темата като цяло са дребнави ConfusedКак така като каква newsm78Като негова жена, предполагам.Толкова ли е съществено дали има подпис или не Rolling EyesИли само за политиците е?Протоколът все пак се променя, следвайки обществените тенденции.Не бъдете злобни Naughty


Не виждам нищо дребнаво нито в темата, нито във въпроса, камо ли пък злоба (особено пък и в подфорум наречен Клюкарник  Wink) Да не говорим, че разбира се, че не е същото с това, че вие "не сте омъжени с половинката си"- коренно различно е.

И на мен ми е интересно също като каква го придружава Елена. Защото за политици, особено от този ранг, е важно. Поне аз не се сещам за друг подобен случай в световната практика. Е, една беше Камила, но и тя даже успя да се ожени за Чарлс, пък било то и за протокол. Wink
А че Елена Йончева е със Станишев от поне петнадесет години, е ясно. И че поне теоретично може даже да го придружава като журналист- също.

Моята теория, sineo4ka, е че те може и отдавна да са женени, но просто да не е обявено публично. Кой знае... Wink

# 22
  • Мнения: 5 140


Не виждам нищо дребнаво нито в темата, нито във въпроса, камо ли пък злоба (особено пък и в подфорум наречен Клюкарник  Wink) Да не говорим, че разбира се, че не е същото с това, че вие "не сте омъжени с половинката си"- коренно различно е.

И на мен ми е интересно също като каква го придружава Елена. Защото за политици, особено от този ранг, е важно. Поне аз не се сещам за друг подобен случай в световната практика. Е, една беше Камила, но и тя даже успя да се ожени за Чарлс, пък било то и за протокол. Wink
А че Елена Йончева е със Станишев от поне петнадесет години, е ясно. И че поне теоретично може даже да го придружава като журналист- също.

Моята теория, sineo4ka, е че те може и отдавна да са женени, но просто да не е обявено публично. Кой знае... Wink


  202uu Мерси че ми влезна като подкрепа, като чели съм задала кой знае какъв въпрос.

# 23
  • Мнения: 7 837
Май в Стандарт го 4етох преди време, ама може и да са цитирали жълтата преса  newsm78

Изниква въпроса, нейните пътувания зад граница, поемат ли се от бюджета. Щото ако е така, ще го емнат здраво  Laughing

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Изниква въпроса, нейните пътувания зад граница, поемат ли се от бюджета. Щото ако е така, ще го емнат здраво  Laughing

Тцъ. Не се поемат. При предишното му посещение в Брюксел в."Труд" го следеше изкъсо. Нямаше издънки.
Той е потомствен политик и е наясно с капаните. Старае се да ги избягва. Не мога да повярвам, че се справя засега Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 164
Аз като не съм подписвала с мъжа ми не съм ли му жена? Каква съм? Същото си е.

мъжът ти премиер ли е на някоя държава newsm78........или президент Thinking.........е, тогава ще е същото Peace

# 26
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Предполагам скоро ще му е съпруга!
Видях я в един магазин за платове, избираше бели булченски цветенца. Thinking

Ей то ще е сватбата на годината явно.
Като нищо ще го направят срещу изборите и ще го минат в графата "Политпросвета" и "Предизборна агитация". Нали  и Серго се е загрижил за нацията. Joy Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз като не съм подписвала с мъжа ми не съм ли му жена? Каква съм? Същото си е.

мъжът ти премиер ли е на някоя държава newsm78........или президент Thinking.........е, тогава ще е същото Peace
Е те т'ва не го разбирам ThinkingКато е премиер к'во Rolling EyesКарай...

# 28
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 663
Е те т'ва не го разбирам ThinkingКато е премиер к'во Rolling EyesКарай...

Ами длъжни са да спазват определен етикет.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 360
няма изискване министър-председателят да е женен Simple Smile
в случая с визитата при папата, Елена Йончева вероятно е просто част от българската културна делегация. ако сте забелязали, при официални посещения на премиера в чужбина и при официални посещения на чужди премиери у нас, тя не фигурира като съпруга. протоколите си се спазват, не им берете грижа.

но като цяло ми е смешно, след толкова много клетви в тия форуми как подписът не значел нищо, и като се има предвид, че повечето сте на ниво съжителство без брак, чак пък такова формализиране....  Simple Smile

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а ако имат дете без подпис като каква ще го придружава?

# 31
  • Мнения: 3 164
а ако имат дете без подпис като каква ще го придружава?


е това вече червените бабички няма да му простят Sunglasses

# 32
  • Мнения: 5 622
Тя му е жена, ама не по документи. Laughing

До колкото знам пък аз, те се ожениха неотдавна. ДАже и тук като че ли коментирахме  Wink

# 33
  • Мнения: 481
Доколкото зная, се ожениха преди посещението при кралицата във Великобритания.

# 34
  • Мнения: 1 410
Аз като не съм подписвала с мъжа ми не съм ли му жена? Каква съм? Същото си е.

мъжът ти премиер ли е на някоя държава newsm78........или президент Thinking.........е, тогава ще е същото Peace

Не, ама така ми се иска Whistling

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
но като цяло ми е смешно, след толкова много клетви в тия форуми как подписът не значел нищо, и като се има предвид, че повечето сте на ниво съжителство без брак, чак пък такова формализиране....  Simple Smile


Именно.Аз за това се издразних.Иначе дреме ми каква е Елена на Серьожата Sunglasses

# 36
  • Мнения: 1 616
Спокойно, спазени са изискванията на протокола - отдавна четох, че са се оженили, че и била потвърдена новината! Simple Smile Така че не ги мислете - няма да се изложат! Simple Smile

# 37
  • UK
  • Мнения: 1 334
 Освен това списъка с пътуващите се утвърждава и от ответната страна. Ако са сметнали Елена за неподходяща придружителка нямаше да я пуснат при папата. Разврат във Ватикана? Неее  Laughing Naughty

# 38
  • София
  • Мнения: 250
а ако имат дете без подпис като каква ще го придружава?


е това вече червените бабички няма да му простят Sunglasses

newsm62 newsm62 newsm62

Не съм чувала да са се оженили.
А като каква го придружава май никой не може точно да отговори.

# 39
  • Мнения: 7 640
ей това е поредният абсурд- премиер-ерген! Това просто е недопустимо в дипломатическите среди!
Имахме един такъв президинт вече, какво пхрече да се изложим пак.
Всъщност на кого ли му пука.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 360
ей това е поредният абсурд- премиер-ерген! Това просто е недопустимо в дипломатическите среди!
Имахме един такъв президинт вече, какво пхрече да се изложим пак.
Всъщност на кого ли му пука.

точно така, на никой не му пука, защото суверенните държави не си избират министър-председателите според това какво ще каже дипломатическия етикет! по твоята неправилна логика, министър-председателката на Финландия, дето беше лесбийка, трябва да се гръмне заедно с 10-те хиляди финландски езера... Simple Smile

а кой от всичките ни президенти е бил ерген? доколкото помня, и Желю, и Пешо, и Първанов са женени - това са президентите ни досега.

# 41
  • Мнения: 7 640
Един Велко Вълканов имаше, то бяха едни времена- всеки ден с различни управници, може би пак премиер беше.
За финландката изобщо не съм информирана Embarassed, ама съгласи се, че един сериозен мъж над 40год, който заема представителен пост,обикновено е женен.

# 42
  • Мнения: 2 013
Един Велко Вълканов имаше, то бяха едни времена- всеки ден с различни управници, може би пак премиер беше.
За финландката изобщо не съм информирана Embarassed, ама съгласи се, че един сериозен мъж над 40год, който заема представителен пост,обикновено е женен.

Велко Вълканов въобще не е бил нито президент, нито премиер. Беше кандидат-президент, както и депутат.
Таря Халонен се казваше финландката, май. Но не съм сигурна дали е лесбийка или живееше на семейни начала с някакъв мъж. Във всеки случай не беше женена.
Доколкото разбрах Елена Йончева е била в делегацията в Рим като журналист от БНТ. И даже не е била през цялото време със Станишев, защото в църквата охраната объркала Нина Чилова с Елена Йончева (която не била там) и настанили жълтата депутатка до Станишев.

# 43
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Цитат на: PolarFox в петък, 26 май 2006, 23:11
ей това е поредният абсурд- премиер-ерген! Това просто е недопустимо в дипломатическите среди!
Имахме един такъв президинт вече, какво пхрече да се изложим пак.
Всъщност на кого ли му пука.



Наистина няма значение дали е ерген или не, а пък за абсурд, според мен е абсудно това, което си казала. На мен ми харесват като двойка!  Sunglasses

# 44
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Цитат на: PolarFox в петък, 26 май 2006, 23:11
ей това е поредният абсурд- премиер-ерген! Това просто е недопустимо в дипломатическите среди!
Оу, това съм го изпуснала - 'любимият' ми дипломатически протокол и измислени правила Twisted Evil

Бил Клинтън като беше много женен, какво Mr. Green
Или Петър Стоянов? Пред развод, пък го отложи, докато му изтече мандатът Whistling
Женен, ерген - не е ли по-важно да си върши работата newsm78
'Ай да взема да млъкна, че съм чувствителна по темата 'задължително женен'  smile3505

# 45
  • Мнения: 2 070
Абе какъв е проблемът да не са женени! Я стига! Важното е да са щастливи, пък дано и деца да си направят. И аз не съм омъжена, а детето ни скоро става на две, това не ни прави по-малко щастливи. Това за представителността е пълна глупост, света се развива и всеки си решава сам, на планетата ни да не би да живеят само женени хора. Се едно да кажеш, че той не бива да е премиер на болните, децата, хомосексуалистите и така нататък. Айде стига псевдо морал please и оставете каквото става под юргана да си става само там, пък който иска да надява пръстени и да ходи по венчавки в църкви. Има къде къде по-важни неща, за които обществото си затваря очите! Peace!!!

# 46
  • Мнения: 7 640
ей, ще ме набиете значи Sunglasses.
За мен пък не е сериозно ерген на възраст около и над 40 да е на ръководен пост.

# 47
  • Мнения: 258
ей, ще ме набиете значи Sunglasses.
За мен пък не е сериозно ерген на възраст около и над 40 да е на ръководен пост.

Добре де, какво общо има това дали си женен с това дали си подходящ за даден пост? newsm78 . Фактът, че си женен не те прави по-годен в професионално отношение, отколкото когато си бил ерген.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 360
ей, ще ме набиете значи Sunglasses.
За мен пък не е сериозно ерген на възраст около и над 40 да е на ръководен пост.


чакай, чакай - а безсмислието на официалния подпис къде го оставяш? Simple Smile тука сека седмица се носи вода от двайсе кладенеца, че  от брак няма смисъл, ти сега - ерген...
какъв ерген е човекът, той си е щастливо съжителстващ без брак от над 10 години!

# 49
  • Мнения: 2 759
ей, ще ме набиете значи Sunglasses.
За мен пък не е сериозно ерген на възраст около и над 40 да е на ръководен пост.

   И за мен така. Все едно президент-гей. Този човек ме представлява пред света и смятам, че е ДЛЪЖЕН (все ми е две за етикета) да спазва моралните норми на обществото, в което живеем.  Не че имам нещо против хомосексуалните. Просто не ми се вижда редно да е наркоман, бивш затворник, и т.н.т... Всеки е свободен да прави каквото си иска в личния си живот, но когато представлява цяла държава - да си прави сметката с кръчмар!

# 50
  • София
  • Мнения: 3 328
Признавам, че не съм запозната със съвременния дипломатически протокол, но ми е трудно да повярвам, че той стига до там да налага на дипломатите какъв да бъде/да не бъде техният семеен статус - ергени, моми, семейни, разведени. Доколкото ми е известно, подобни норми, свързани с етично - догматичната страна на въпроса, има само относно духовенството - дори не се ангажирам да кажа дали са разписани в Устава на Българската православна църква, но е ноторно известно, че бялото духовенство, за да е такова, трябва да има семейство /свещеникът става такъв, когато има презвитера/, а при черното е принципно точната противополжност - послушниците полагат обет за безбрачие и тогава се замонашват. Възможно е, разбира се, да греша, и ако е така, моля да извините незнанието ми.
Но не мисля, че в съвремието е проблем да станеш ръководител на държава, без да имаш партньор до себе си, с когото да си обвързан в брак. Примерът вече е даде по-горе - Таря Халонен. Действително, става дума за общество, известно с разкрепостеното си, демократично и либерално мислене, но и не само за това. Совите не са това, което са...вече Wink
По-скоро ми се струва, че изискването на дипломатическия протокол може да е свързано с това държавният ръководител да не бъде сам при чуждестранните си визити или когато посреща представители на най-високо равнище на други държави. В първия случай определено трябва да се постави въпроса кой е човекът до него, защото - и това е писано по-горе, става въпрос за не малко пари, идващи от държавния бюджет, а в крайна сметка - от джобовете на данъкоплатците. А на тях би им изглеждало някак странно, да не казвам неморално /архаизъм някакъв/ държавният глава да води на техни разноски в чужбина всеки път различен партньор. Олеква институцията някак Laughing Във втория случай излагацията би била спрямо гостите - един път са се срещали с една жена, следващия път - с друга... Thinking

# 51
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Признавам, че не съм запозната със съвременния дипломатически протокол, но ми е трудно да повярвам, че той стига до там да налага на дипломатите какъв да бъде/да не бъде техният семеен статус - ергени, моми, семейни, разведени...
И аз със съвсем съвременния не съм запозната, но този отпреди 20-ина години го изискваше, поне в България. Заради тогавашната политическа система имаше и 'вметка' в изискването, която го правеше още по-безумно и не можеше да се ожениш за който и да е. Един такъв 'брак' обърна на 180 градуса целия ми живот и ме постави в ролята на жената в сянка за повече от 12 години. Толкова за 'дипломатическия протокол' в нашата държава, не се чудете и на историите, дето ги разправям. Чиста истина са, а са и капка в морето, сигурно не мога и да си представя какво още има Confused. Във всеки случай съобразяването с безумни правила и лицемерието, особено в политическия живот, едва ли помага на професионализма.

Колкото до Станишев - това, че
той си е щастливо съжителстващ без брак от над 10 години!
само го прави по-харесван сред младите Laughing, това показват нЕкои проучвания Simple Smile

# 52
  • UK
  • Мнения: 1 334
А какво да кажат поданиците на Монако  Laughing С тоя принц дето го придружава всеки път различна, а вчера съобщиха, че има и второ извънбрачно дете от американска тийнейджърка.
Според мен държавният глава създава семейство, ако вече няма такова не защото така е по протокол, а защото се смята, че ще извлече допълнителни дивиденти и избирателите ще го заобичат повече. Тук например си имаме един кандидат премиер, който се ожени на 50 години заради обществения и партиен натиск. Още не е станал премиер де, може би след третото дете  Wink

# 53
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
MechoPuh
Ентусиаст


Offline

Пол:
Публикации: 333


Местожителство:
София


   
Цитат на: PolarFox в четвъртък, 01 юни 2006, 20:27


   И за мен така. Все едно президент-гей. Този човек ме представлява пред света и смятам, че е ДЛЪЖЕН (все ми е две за етикета) да спазва моралните норми на обществото, в което живеем.  Не че имам нещо против хомосексуалните. Просто не ми се вижда редно да е наркоман, бивш затворник, и т.н.т... Всеки е свободен да прави каквото си иска в личния си живот, но когато представлява цяла държава - да си прави сметката с кръчмар!

Извинявай, но не е все едно дали живее на семейни начала или е гей. Доколкото знам моралните норми в обществото не включват на си женен на всяка цена, или съм пропуснала нещо. И да приравняваш ерген с наркоман, бивш затворник и т.нат. е смешно. В крайна сметка личния живот на всеки човек си е негова работа, нали! Naughty
_____________________________________

# 54
  • Мнения: 7 640
а това на семейни начала си е точно соц.термин.
Или си семеен или не, кви начала, кви чудеса.
Не е женен и толкоз.
И Екатерина Михайлова не е семейна, нея я водят обикновено стара мома. А Сергей бил със съвсем приемлив статус Crossing Arms.
Ами не съм съгласна.
Мечо Пух  newsm10

# 55
  • Мнения: 3 457
 добре де но отиват при папата-нали не трябва да се прелюбодейства,трябва да имаш църковен брак-секс след сватбата и т.н.МОРАЛ му казват хората,иначе и аз съм за съжителството на семейни начала Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 6 360
добре де но отиват при папата-нали не трябва да се прелюбодейства,трябва да имаш църковен брак-секс след сватбата и т.н.МОРАЛ му казват хората,иначе и аз съм за съжителството на семейни начала Peace

демек, ти си неморална ли, Цецке? Wink
споко, те при папата секс не са правили - не дават там...  Laughing

# 57
  • Мнения: 377
добре де но отиват при папата-нали не трябва да се прелюбодейства,трябва да имаш църковен брак-секс след сватбата и т.н.МОРАЛ му казват хората,иначе и аз съм за съжителството на семейни начала Peace

Умирам си да видя някаква статистика какъв процент от хората получили аудиенция при папата са сключили църковен брак /имам малка чуденка дали е задължително да е в католическа църква/ и на са съгрешавали преди /или след/ това.  newsm09

Общи условия

Активация на акаунт