Като каква Елена Йончева придружава Станишев?

  • 4 701
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а ако имат дете без подпис като каква ще го придружава?

# 31
  • Мнения: 3 164
а ако имат дете без подпис като каква ще го придружава?


е това вече червените бабички няма да му простят Sunglasses

# 32
  • Мнения: 5 622
Тя му е жена, ама не по документи. Laughing

До колкото знам пък аз, те се ожениха неотдавна. ДАже и тук като че ли коментирахме  Wink

# 33
  • Мнения: 481
Доколкото зная, се ожениха преди посещението при кралицата във Великобритания.

# 34
  • Мнения: 1 410
Аз като не съм подписвала с мъжа ми не съм ли му жена? Каква съм? Същото си е.

мъжът ти премиер ли е на някоя държава newsm78........или президент Thinking.........е, тогава ще е същото Peace

Не, ама така ми се иска Whistling

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
но като цяло ми е смешно, след толкова много клетви в тия форуми как подписът не значел нищо, и като се има предвид, че повечето сте на ниво съжителство без брак, чак пък такова формализиране....  Simple Smile


Именно.Аз за това се издразних.Иначе дреме ми каква е Елена на Серьожата Sunglasses

# 36
  • Мнения: 1 616
Спокойно, спазени са изискванията на протокола - отдавна четох, че са се оженили, че и била потвърдена новината! Simple Smile Така че не ги мислете - няма да се изложат! Simple Smile

# 37
  • UK
  • Мнения: 1 334
 Освен това списъка с пътуващите се утвърждава и от ответната страна. Ако са сметнали Елена за неподходяща придружителка нямаше да я пуснат при папата. Разврат във Ватикана? Неее  Laughing Naughty

# 38
  • София
  • Мнения: 250
а ако имат дете без подпис като каква ще го придружава?


е това вече червените бабички няма да му простят Sunglasses

newsm62 newsm62 newsm62

Не съм чувала да са се оженили.
А като каква го придружава май никой не може точно да отговори.

# 39
  • Мнения: 7 640
ей това е поредният абсурд- премиер-ерген! Това просто е недопустимо в дипломатическите среди!
Имахме един такъв президинт вече, какво пхрече да се изложим пак.
Всъщност на кого ли му пука.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 360
ей това е поредният абсурд- премиер-ерген! Това просто е недопустимо в дипломатическите среди!
Имахме един такъв президинт вече, какво пхрече да се изложим пак.
Всъщност на кого ли му пука.

точно така, на никой не му пука, защото суверенните държави не си избират министър-председателите според това какво ще каже дипломатическия етикет! по твоята неправилна логика, министър-председателката на Финландия, дето беше лесбийка, трябва да се гръмне заедно с 10-те хиляди финландски езера... Simple Smile

а кой от всичките ни президенти е бил ерген? доколкото помня, и Желю, и Пешо, и Първанов са женени - това са президентите ни досега.

# 41
  • Мнения: 7 640
Един Велко Вълканов имаше, то бяха едни времена- всеки ден с различни управници, може би пак премиер беше.
За финландката изобщо не съм информирана Embarassed, ама съгласи се, че един сериозен мъж над 40год, който заема представителен пост,обикновено е женен.

# 42
  • Мнения: 2 013
Един Велко Вълканов имаше, то бяха едни времена- всеки ден с различни управници, може би пак премиер беше.
За финландката изобщо не съм информирана Embarassed, ама съгласи се, че един сериозен мъж над 40год, който заема представителен пост,обикновено е женен.

Велко Вълканов въобще не е бил нито президент, нито премиер. Беше кандидат-президент, както и депутат.
Таря Халонен се казваше финландката, май. Но не съм сигурна дали е лесбийка или живееше на семейни начала с някакъв мъж. Във всеки случай не беше женена.
Доколкото разбрах Елена Йончева е била в делегацията в Рим като журналист от БНТ. И даже не е била през цялото време със Станишев, защото в църквата охраната объркала Нина Чилова с Елена Йончева (която не била там) и настанили жълтата депутатка до Станишев.

# 43
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Цитат на: PolarFox в петък, 26 май 2006, 23:11
ей това е поредният абсурд- премиер-ерген! Това просто е недопустимо в дипломатическите среди!
Имахме един такъв президинт вече, какво пхрече да се изложим пак.
Всъщност на кого ли му пука.



Наистина няма значение дали е ерген или не, а пък за абсурд, според мен е абсудно това, което си казала. На мен ми харесват като двойка!  Sunglasses

# 44
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Цитат на: PolarFox в петък, 26 май 2006, 23:11
ей това е поредният абсурд- премиер-ерген! Това просто е недопустимо в дипломатическите среди!
Оу, това съм го изпуснала - 'любимият' ми дипломатически протокол и измислени правила Twisted Evil

Бил Клинтън като беше много женен, какво Mr. Green
Или Петър Стоянов? Пред развод, пък го отложи, докато му изтече мандатът Whistling
Женен, ерген - не е ли по-важно да си върши работата newsm78
'Ай да взема да млъкна, че съм чувствителна по темата 'задължително женен'  smile3505

Общи условия

Активация на акаунт